Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
22. máj 2010

@sissik ja ti ani neviem kedy sme tam boli ,raz cez vikend a raz po obede tak bol naprask .
Oblecko pod polik. je ale nic moc a drahe ... taky natelnicek nic moc som tam kupila za 14 eur ,aj tie avent flase tam mali predrazene ,obuv kupujem malej znackovu .

gabuliik
22. máj 2010

Čaute ... 🙂

vladkaz1
22. máj 2010

@gabuliik ahoj

sissik
22. máj 2010

stanka skore uzdravenie

vladkaz1
22. máj 2010

jaj baby ja sa nudim, neviem co so sebou ,ani sa mi tu nechce konikovat ani sa mi nechce spat

tehulka4
23. máj 2010

caute zeny..nestiham..bud mi je este stale na figu, alebo furt nieco...ja teda tiez veci skor z netu, aj kociky som vykukavala na nete, lebo v kamennych obchodoch to maju vsetko strasne predrazene..ale golface inglesinu som malemu kupovala v patke, celkom sa dalo s nimi aj dohodnut na cene...kocik som kupovala v Holici v predajni tiez za lepsiu cenua ko tu...a co sa tyka oblecka, v poslednej dobe malemu kupujem vsetko cez net v UK tu len dokupim ponozky, pancuchy a topanky..inak tu je to strasne..nic co by s ami pacilo a vsetko po asi 4 oprati vyzera otrasne...a to kupujem pre maleho iba v normalnych obchodoch..

vladi, kristepane, co ty tu este strasis?????uz som myslela ze pomaly aj rodis aty tu furt oxidujes... 😀 😀 😀 😀 😝 😉 😉 😉

koho okrem gabiky stretnem v modranke na hodoch v nedelu??🙂)

gabuliik
23. máj 2010

Čaute.
Tehu a kde sa stretneme,ved kolotoče tu asi nebudú,či?
Jedine možno u Pemina ... 🙂

tehulka4
23. máj 2010

gabi, akoze kolotoce nebudu? ved v skole? ci nie? 😕 😕 😕

gabuliik
23. máj 2010

moja do školy ich už nepustia.tam to celé prerábajú,bo dostali prachy z grantov tak tam robia pre decká ihrisko a tak.ja dúfam,že ich pustia na ihrisko .... ale neviem.nikto nič nehovorí,tak uvidíme ....

stankatt
23. máj 2010

@tehulka4 nazdo 🙂 a to cez co nakupujes vecicky? teda cez aku stranku?

vladkaz1
23. máj 2010

@tehulka4 asi si namna zabudla ze? nechaj tak kupim si v tescu tu do mikrovlnky to mi staci nic sa nedeje 🙂

gabuliik
23. máj 2010

Babenky,dnes sme boli s deckami na Červenom kameni.Páčilo sa,len tam bolo kopu ludí,lebo tam boli nejaké šermiarske dni či čo.a hrooozne tam fučal vietor.ale aspon sme na chvilu vypadli z domu ....

tehu,tá stránka by zaujímala aj mna.... nemôžem zohnať na malú nohavice a vlastne ani pre malého nemám také extra nič ...

vladkaz1
23. máj 2010

@gabuliik tak vam bolo dobre ste sa troska vyvetrali nie?

gabuliik
23. máj 2010

no jasne moja.fajn bolo,len tých ludí bolo dosť ... ale neva.tak skoro sa aj tak zas nikam nedostaneme ...

vladkaz1
23. máj 2010

verim ,my sa nikam nedostaneme ,ani skoro ani neskoro 😀 velmo dlho ... mala sa sama ulozila muz kuka hokej a ja neviem co este periem ,my sme dnes oslavili ,zajtra zas musi nieco zobrat do prace ale nic nepeciem pojde kupit 5 bombonier a hotovo

gabuliik
23. máj 2010

🙂 verím,viem ako je to s malým bábom.no ani ja by som nič nechystala.MM ma vo zvyku nosiť slané hovadiny.
ja by som mala ešte žehliť,ale nechce sa mi ... MM sa išiel ospršiť a potom ma odtialto asi vyšupne 😠 .ale aspon mi dá do pc fotky,aby som mohla niečo pridať ...

vladkaz1
23. máj 2010

MOja moj je narocny akurat som mu hovorila ze nech zobere chipsy malinovky a palicky take a on ze nebude traposit mi povedal no je ich 20 cat tak vzdy tak za 400 korun nakupi bombonieru ,som mu povedala na co to je dobre .

gabuliik
23. máj 2010

ved to je uplne zbytočné si myslím.MM kupuje,tak okolo 5eur,ale zas ich je len 8 tuším ....

vladkaz1
23. máj 2010

ved ano nic mu nedavaju a je ich 20 cat kazdy si da 3 bombony a co s toho maju ? len ze doniesol nechapem to .. 😝 podla mna to je skoda penazi

gabuliik
23. máj 2010

ved to,že nič z toho nemajú ... keby mu aspon dačo dali,tak nepoviem,ale takto to je zbytočné ...

vladkaz1
23. máj 2010

no ved viem si predstavit ze ich miniem aj niekde inde niesom lakoma ,ale myslim si ze to na nic neni 😀

gabuliik
23. máj 2010

😀 no,ale to su chlapi,nevysvetlíš im to ... 😀 😀 😀 my ženy máme racionálnejšie myslenie ...

vladkaz1
23. máj 2010

😀 nie to vies len vsetci uz provokuju co donese ked sa mu narodi syn ,tak objednal 2 flase domacej slivky pol litra za 10 sat eur ,hovorim aby im huby neodpadli .. strasneee ja toto nepochopim 😅

gabuliik
23. máj 2010

fúúúha,tak to to je sila.MM sa mi zdá,že ani nič neniesol vtedy do roboty .... to sú fakt teda nejaký naročný ...

vladkaz1
23. máj 2010

no ale pri malej mu dali havika plysoveho pre malu a peniaze sa pozbierali kto ako chcel dat teraz neviem

gabuliik
23. máj 2010

aha,tak tu MM v práci také niečo neni ... nedostal nič ... akurát vedenie mi poslalo náááádhernú kyticu.Takú som v živote nedostala a ani už asi nedostanem ...

vladkaz1
23. máj 2010

😀 😀 😀 Gabi ja odpadnem ja som dostala za malu peknu celkom z ruzi od muza ,ale za 4 ry roky nic 😀

gabuliik
23. máj 2010

tak akože od MMla som dostala kyticu aj pri malej aj pri malom,ale takúto akú mi poslali oni,tak nikdy.to bolo niečo kráááásne veliké,také ako z filmu 😀

vladkaz1
23. máj 2010

😀 juuuuj supis ,moja idem do vane

gabuliik
23. máj 2010

oki,ved aj ja už končím. papaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre