• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
@sissik ja ti ani neviem kedy sme tam boli ,raz cez vikend a raz po obede tak bol naprask .
Oblecko pod polik. je ale nic moc a drahe ... taky natelnicek nic moc som tam kupila za 14 eur ,aj tie avent flase tam mali predrazene ,obuv kupujem malej znackovu .
22. máj 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute ... :slight_smile:
22. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka skore uzdravenie
22. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby ja sa nudim, neviem co so sebou ,ani sa mi tu nechce konikovat ani sa mi nechce spat
22. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny..nestiham..bud mi je este stale na figu, alebo furt nieco...ja teda tiez veci skor z netu, aj kociky som vykukavala na nete, lebo v kamennych obchodoch to maju vsetko strasne predrazene..ale golface inglesinu som malemu kupovala v patke, celkom sa dalo s nimi aj dohodnut na cene...kocik som kupovala v Holici v predajni tiez za lepsiu cenua ko tu...a co sa tyka oblecka, v poslednej dobe malemu kupujem vsetko cez net v UK tu len dokupim ponozky, pancuchy a topanky..inak tu je to strasne..nic co by s ami pacilo a vsetko po asi 4 oprati vyzera otrasne...a to kupujem pre maleho iba v normalnych obchodoch..

vladi, kristepane, co ty tu este strasis?????uz som myslela ze pomaly aj rodis aty tu furt oxidujes... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink:

koho okrem gabiky stretnem v modranke na hodoch v nedelu??:slight_smile:)
23. máj 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Tehu a kde sa stretneme,ved kolotoče tu asi nebudú,či?
Jedine možno u Pemina ... :slight_smile:
23. máj 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, akoze kolotoce nebudu? ved v skole? ci nie? :confused: :confused: :confused:
23. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja do školy ich už nepustia.tam to celé prerábajú,bo dostali prachy z grantov tak tam robia pre decká ihrisko a tak.ja dúfam,že ich pustia na ihrisko .... ale neviem.nikto nič nehovorí,tak uvidíme ....
23. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 nazdo :slight_smile: a to cez co nakupujes vecicky? teda cez aku stranku?
23. máj 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 asi si namna zabudla ze? nechaj tak kupim si v tescu tu do mikrovlnky to mi staci nic sa nedeje :slight_smile:
23. máj 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky,dnes sme boli s deckami na Červenom kameni.Páčilo sa,len tam bolo kopu ludí,lebo tam boli nejaké šermiarske dni či čo.a hrooozne tam fučal vietor.ale aspon sme na chvilu vypadli z domu ....

tehu,tá stránka by zaujímala aj mna.... nemôžem zohnať na malú nohavice a vlastne ani pre malého nemám také extra nič ...
23. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik tak vam bolo dobre ste sa troska vyvetrali nie?
23. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne moja.fajn bolo,len tých ludí bolo dosť ... ale neva.tak skoro sa aj tak zas nikam nedostaneme ...
23. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verim ,my sa nikam nedostaneme ,ani skoro ani neskoro :grinning: velmo dlho ... mala sa sama ulozila muz kuka hokej a ja neviem co este periem ,my sme dnes oslavili ,zajtra zas musi nieco zobrat do prace ale nic nepeciem pojde kupit 5 bombonier a hotovo
23. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: verím,viem ako je to s malým bábom.no ani ja by som nič nechystala.MM ma vo zvyku nosiť slané hovadiny.
ja by som mala ešte žehliť,ale nechce sa mi ... MM sa išiel ospršiť a potom ma odtialto asi vyšupne :angry: .ale aspon mi dá do pc fotky,aby som mohla niečo pridať ...
23. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOja moj je narocny akurat som mu hovorila ze nech zobere chipsy malinovky a palicky take a on ze nebude traposit mi povedal no je ich 20 cat tak vzdy tak za 400 korun nakupi bombonieru ,som mu povedala na co to je dobre .
23. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to je uplne zbytočné si myslím.MM kupuje,tak okolo 5eur,ale zas ich je len 8 tuším ....
23. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano nic mu nedavaju a je ich 20 cat kazdy si da 3 bombony a co s toho maju ? len ze doniesol nechapem to .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: podla mna to je skoda penazi
23. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to,že nič z toho nemajú ... keby mu aspon dačo dali,tak nepoviem,ale takto to je zbytočné ...
23. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved viem si predstavit ze ich miniem aj niekde inde niesom lakoma ,ale myslim si ze to na nic neni :grinning:
23. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no,ale to su chlapi,nevysvetlíš im to ... :grinning: :grinning: :grinning: my ženy máme racionálnejšie myslenie ...
23. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: nie to vies len vsetci uz provokuju co donese ked sa mu narodi syn ,tak objednal 2 flase domacej slivky pol litra za 10 sat eur ,hovorim aby im huby neodpadli .. strasneee ja toto nepochopim :sweat_smile:
23. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúúha,tak to to je sila.MM sa mi zdá,že ani nič neniesol vtedy do roboty .... to sú fakt teda nejaký naročný ...
23. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale pri malej mu dali havika plysoveho pre malu a peniaze sa pozbierali kto ako chcel dat teraz neviem
23. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak tu MM v práci také niečo neni ... nedostal nič ... akurát vedenie mi poslalo náááádhernú kyticu.Takú som v živote nedostala a ani už asi nedostanem ...
23. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Gabi ja odpadnem ja som dostala za malu peknu celkom z ruzi od muza ,ale za 4 ry roky nic :grinning:
23. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak akože od MMla som dostala kyticu aj pri malej aj pri malom,ale takúto akú mi poslali oni,tak nikdy.to bolo niečo kráááásne veliké,také ako z filmu :grinning:
23. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: juuuuj supis ,moja idem do vane
23. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,ved aj ja už končím. papaa
23. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok