Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
21. jan 2007

takze nie, nebola si to ty, lebo ta holka mala taky isty kocik ale v cervenom.

palvinka
21. jan 2007

ahoj mel,
včera Hanka urobila rekord v nespinkaní, 9 hodín bola hore a buď papala alebo plakala 😝 , dnes si to nespanie asi vynahrádza lebo celý deň prespinkala, teraz sme boli na prechádzke a ešte spinká 🙂 .
A inak dnes sme neboli v Trnave takže som to nemohla byť ja 😉 .

melory
autor
21. jan 2007

to som ja myslela mynuli pondelok, ak ju kojis a das si kavu, alebo cierny caj tak to takto funguje so spanim.

palvinka
21. jan 2007

kávu nepijem a ani čierny čaj som nepila, ale ju trápilo bruško. To bol taký kolotoč, napapala sa potom bolo max. 5-10 min. dobre a potom začala plakať asi ju bolelo bruško lebo stále krčila nožičky, tak sme dávali kvapky na bolenie bruška, masírovali, čičikali, a za ten čas zas vyhladla a potom plakala od hladu a to sa točilo dookola až do pol noci, potom som jej dala rektálnu trubičku, lebo už štyri dni nekakala a to jej pomohlo. Potom už bolo dobre a okolo jednej sme spolu zaspali v posteli. Dúfam že keď dnešný deň celý prespala, že nebude v noci vystrájať, bojím sa aby sa jej neotočil deň s nocou.

melory
autor
21. jan 2007

drzim palce nech sa jej ulavy, my sme trochu nachladli, napodiv to hugo najlepsie zvlada. ale ved vidis sama to pocasie, teplo, prsi, vo vzduchu sama choroba... 😒
vo stvrtok mam skusky z autoskoly a ja nie aby som sa ucila, ja som robila strudlu a stale to oddalujem, nebabi ma ta konstrukcia.

palvinka
21. jan 2007

mel do štvrtku času dosť 😀 , neboj zvládneš to 😉 .

melory
autor
21. jan 2007

dakujem - len ma dokopte k tym papierom... 😉 ale pod tlakom to pali lepsie a tlak bude v stredu najvvyssi.

bubaczik
23. jan 2007

tak mel,splnilo sa ti pocasie...a to presne dnes,ked musim ist s detmi k lekarovi ☹

rainbow
23. jan 2007

ahoj bubaczik, ako ? lepšie? mel držím palce, ja sa tiež neviem donutit učit, musim si zobrat dovolenku, v pondelok dve skušky 😝 , a ja mám plnú hlavu babetkovania 😅

bubaczik
23. jan 2007

ahoj lepsie...len to pocasie..vybrala som sa s detmi k lekarovi,idem k autu a auto nikde!!!!!!moj drahy mi zabudol povedat,ze ho zobral do roboty!!!!tak som sa vratila,a kaslem na vsetko..detom som kupila v lekarni sirupy,vitaminy a pod,do zajtra vydrzia..zas az tak chory neni su...dnes mi proste vsetko vychadza... ☹ mam sto chuti utiect...

rainbow
23. jan 2007

bubaczik, ja som na tom podobne, od včera večera mi je nejako na ......, nič mi nejde tak ako by som chcela, a to počasie, asi som meteo senzibil 😀 😀 , či tak nejak

bubaczik
23. jan 2007

ale som si prave urobila radost...a velku...a drahu...poobjednavala som malinkemu z nextu plno veci...muzicek to potom stiahne,a dam to do albumu...a mozes sa kochat...

rainbow
23. jan 2007

daj, daj, pokochám sa, ja mám toho ešte málo, ale v piatok idem ešte na nákup, to bude ošial...., ale už sme kupili pult a pomaly zháname kočík a pre babetko by som chcela ešte nejaké supravičky, len neviem kam v trnave..alebo je lepšie si oobjednat?

bubaczik
23. jan 2007

vies co..ja som z tt nestastna...uz som boola pokukat,ale nic zaujimave som nenasla..az na jednu supravu ale stala 980sk a to sa mi zdalo vela...ja tiez nemam nic,paru body,jednu supravu,jedne dupacky,jednoducho este nic...objednala som teraz kopu veci,takze ak to dojde tak budem mat aspon zaklad..a take ako plienky uteraky a pod sa dokupi kedykolvek...

bubaczik
23. jan 2007

kukni www.next.co.uk a plac...a porovnaj ceny s nasimi...1 libra 65sk...aj tak sa oplati..su to pekne veci ne take moc vycackane,ne gycove...jednoduche krasne...

rainbow
23. jan 2007

no ved tie ceny sú strašne, my sme včera boli len tak mrknut, ale svetrik, taky ako mi mama uštrikovala tam stál 590skk, len tak pre info, a mala som dost, z tých maličkých vecičiek rýchlo vyrastie, a sú také drahé, no čo budeme sa muset plesknut po vačku 🙂

bubaczik
23. jan 2007

sak toto,ony tak zarabaju na tych detoch,ze az strach...a raz dva s toho vyrastu....

rainbow
23. jan 2007

TO Sú NADHERNé VECI, už si viem predstavit aký by v nich bol malinký krásny 😵

bubaczik
23. jan 2007

sak toto,uz sa taaaak na ne tesim...

bubaczik
23. jan 2007

keby som vedela ci je vo viedni next..sla by som tam

rainbow
23. jan 2007

ty si to odtail objednávala?

bubaczik
23. jan 2007

cez mimibazar...alem este to mam len rozpisane,dojde muz,zavola kamaratovi do anglicka,takze asi ak bude suhlasit,tak mi kupi on.budem mat istotu,ze ma nikto neoklame o penaze...takze dnes zajtra budem vediet,a a k sa ti nieco paci,tak mozem aj tebe obj.ale iba ak cez kamarata..a on je v pohode,takze na 90%to budem mat cez neho...

bubaczik
23. jan 2007

takze je to v pohode,poslem mu mail,z obrazkami a on mi to posle...tak rozmyslaj..

rainbow
23. jan 2007

porozmýšlam 😎

mitinka
23. jan 2007

caute baby viete aka som stastna!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 prave mi volali ze som vyhrala v novom case pre zeny v trnave v apole veceru pre 6ludi az 10ludi a digitalnu vahu vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu este nikdy som nic nevyhrala vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melory
autor
23. jan 2007

mitinka to je zlate, ta tvoja vyhra!
konecne sa na teba usmialo stastie... 😀
tak si pekne pozvy koho ty chces a dobre si uzite.

melory
autor
26. jan 2007

baby caute kde ste, mna tu nebavi vidiet len melory 😀
zistila som kedy je ten den otvorenych dveri v trnavskej porodnici. takze kazdy prvy pondelok v mesiaci o pol druhej sa treba nahlasit na prijme.

kdo ide somnou???

rainbow
27. jan 2007

ahoj melory, aj nám to hovorila sestrička, myslím, že mne stačí ist v aprili, čo myslíš? ale ja som taký zvedavec, išla by som aj hned 😀

palvinka
27. jan 2007

ahoj mel,
tak si už vodička? Ako dopadli skúšky?

melory
autor
27. jan 2007

rainbow ja uz v aprili rodim a sla by som prvy februarovy pondelok, ak chces mozes sa pridat.

pavlinka dakujem za opytanie, som uz vodicka , hura, hura, odpadol mi stres.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre