Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
24. máj 2010

ahojte baby, našli sme topánočku, tu na družbe, niekto nám ju dal na kapotu auta, neviem, akým spôsobom to oznámiť, možno jedine, že by ste sa tie čo sú z družby popýtali známych, či niekto nestratil, je to modro-červená sandálka, ale dosť uzatvorená, má len pár otvorov, č. 20, značka Bobbi Shoes
keby niečo, tak píšte iba IP, lebo sem nechodím...

gabuliik
24. máj 2010

Čaute.
Decká pospali,idem umyť zem a požehliť.
Baby,potrebujem helfnlúť.Monika si má v stredu priniesť do škôlky nejaký ovocný alebo zeleninový šalát.Alebo niečo zdrave,pomazánku a tak.Majú totiž den zdravia.Mna totál nič nenapadá,pretože u nás pomazánky a šaláty nejdú ....
Za rady vopred dakujem 🙂

macka7
24. máj 2010

Gabulik normalne jej nakrajaj do misky mrkvicku a jablcko a mas to vybavene 🙂 alebo mrkvu a kalerabik 🙂

lenocka6
24. máj 2010

Gabuliik, skus pokrajat jablcko, hrozno, banan, alebo nejaku rybickovu natierku, to je rychlovka. Ci rybicky deti nepapaju? 😀

stankatt
24. máj 2010

Gabi nakraja ovocie a mas 🙂))

stankatt
24. máj 2010

najky posunuty cas tu maju... 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲

lenocka6
24. máj 2010

jeeeeej, ozaj, asi aj konik by uz isiel rad spat 🙂

lenocka6
24. máj 2010

Baby, neviete mi niekto poradit nejaky recept na lepsie ucenie? Nechodi žiadna z Vás do školy?

zuzanky
24. máj 2010

Ahojte babulky
Dlho som tu nebola vôbec nič nestíham a k tomu mám aj školu. ☹
Lenocka6 mne pomáha zelený čaj ale teraz ho nemôžem piť nakoľko kojím tak neviem ako to zvládnem lebo pri učení zaspávam. Aj teraz sa učím ale nejde mi to asi idem spať. 🙂

timotej
24. máj 2010

Baby vladka už rodí?

tehulka4
24. máj 2010

timi, ja som s nou dnes okolo 20-tej bola a este nic....ale vravela ze ju pobolieva brusko, tak mozno ot je na najlepsej ceste..🙂

tehulka4
24. máj 2010

gabu, ak budes chciet tak mam taku knihuze varenie pre deti..su tam myslim aj pomazanky a aj nieco s ovocim...tak ked chces ti zajtra mozem na inspiraciu priniest..🙂)

vladkaz1
25. máj 2010

@timotej nerodim ale neni mi najlepsie ,pobolieva ma podbrusko ,ale nic dnes idem do nemocnice zas .ved vam napisem co a ako tehu velmi pekne dakujem este ze si mi to aj prisiela si zlata 😵

zuzanky
25. máj 2010

Vladka tak nech ti tá poradňa dobre dopadne 🙂

vladkaz1
25. máj 2010

@zuzanky dakujem velmi pekne ,prave som dovarila ,len take steaky som namocila s kare do biliniek taky pac a ryzu opiekla som im to takze jest co maju ,pride mama a zaveze ma nech sa nemusim terigat aspon nieco

tehulka4
25. máj 2010

vladi, co si pipi...nemas za co....ti vravim, ze do decembra evselo pouzivaj...🙂))) a nezabudni dat evdiet ako ste s oliverkom dopadli...uz sa na nehjo strasne moc tesime...som zvedava aky fesak to bude.. 😉

vladkaz1
25. máj 2010

@tehulka4 no veru moja ,aj my sa tesime ,neboj kedy nakazes vratime 😀 je to super vec inak ...
aj my sa tesime na vaseho cervicka 😵

tehulka4
25. máj 2010

vladi, v pohodke, dufam ze aspon trochu pomoze...ja som sterilizovala malemu pol roka a co mi ho ta baba vcera odniesla tak ta mi hovorila tiez ze pol roka stacilo, takze do toho decembra v pohodke..🙂))

tehulka4
25. máj 2010

take ste sa uvidi ci to bude cervicek alebo cervicka..babky a dedko by boli radi keby to bola cervicka, ale ja radsej toho cervicka.. 😀 😀 😀

vladkaz1
25. máj 2010

jasne moja tak aj pocitam aj ja 😉

tehulka4
25. máj 2010

ale ti tu svieti krasny 40tt....uz aby to bolo aj u nas... 😀

vladkaz1
25. máj 2010

😀 moja kukni fotoblog zajtra 41 😀 svieti,neboj bude aj tebe o chvilku ani sa nenazdas

tehulka4
25. máj 2010

no pekne.......41tt mi tu este nesvietil...nooo a mozno ani tebe nebude... 😀 😀 😀 😝

vladkaz1
25. máj 2010

😀 no bodaj by si mala pravdu cicus musim ist fukat vlasy o 12 tej dojde mama veze ma 🙂

zuzanky
25. máj 2010

dnes si ta tam nechajú a Oliverko bude vonku 🙂

tehulka4
25. máj 2010

no aleluja..konecne mi ide net..neviem co v tom peeme robia a akurat dnes mm zaplatil fakturu na dalsi rok..uz ma fakt vytacaju...

no vidim, ze vladka zatial nic, tak mozno si ju tam uz ja ozaj nechali..este skusim pozriet na FB..

vladkaz1
25. máj 2010

Ale prd som doma 😀 ,nesiel nam net a malu som si uspavala ...
NO som otvorena jak som bola len na CM a pol ,ale zmena je v branke nejakej tu som mala na spicku prsta a teraz som uz na volny prst ,tak znova piatok ,ze on is mysli ze ma to do vtedy chyti 😝 maly ma 2900G 🙂 krpec,cesty mam volne ...

zuzanky
25. máj 2010

tak dúfam, že si ta tam už v piatok nechajú ak ťa to samozrejme nechytí samé 🙂
ani nám nešiel net a to ho už máme zaplatený na rok dopredu ale tie služby 😒

gabuliik
25. máj 2010

Čaute baby.
Tehu dík za ochotu,ale večer som tu nebola a dnes nešiel net 😠 😠 😠 !
Som sa rozhodla,že jej nakrájam len to ovocie a hotovo.Kašlem na to,ja nemám čas ešte aj niečo chystať špeci na ich akcie ... Som dožehlila a ešte idem umyť zem a dúfam,že stihnem sprchu a vlasy si umyť.

Inak,dnes sme boli s Moniku na očkovaní a prehliadke.Celkom fajn,ani moc neplakala ... 🙂 Za odmenu som jej kupila nalepovacie knižky.Inak,neviete kde zoženiem na Moniku legíny?

vladkaz1
25. máj 2010

nesiel nam net mna drbne s tohoto uz dnes ... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre