• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
sak este si tych bolesti uzijes... tak cim neskor, tym kratsie to potrva, nee?????????????? juj ale uz ti to velmi prajem, nech mas pokoj... a malinkeho uz pri sebe... Lucka sa uz tesi?
29. máj 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 ... v každom pripade sa to uz u teba začína...po odtečení zátky to už dlho netrvá ...bud v teplúčku hlavne...maternica potrebuje teplo pred porodom...je to sval..a tak ako kulturisti,ked chcu cvičit, najskor svaly zohreju,tak aj maternica sa potrebuju zohriat,aby mohla podat vykon :slight_smile: ..tiez tepla sprcha,alebo teply kupel jej urobi dobre :slight_smile:
29. máj 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka dakujem, velmi mi to pomaha takato podpora , je vidiet, ze si scitana . :slight_smile:
@stankatt ,ano mala sa tesi velmi ,aj my sa tesime ,uz po nociach s muzom preberame aky bude maly ,tie crty ci budeako Lucka, taky ciernulko snedy alebo tak :slight_smile: hlavne nech je vsetko v poriadku, zdravie je najpodstatnejsie.
29. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 to je zlate :slight_smile: to prezivam s tebou... a ako? bolesti nic? skus tu sprchu... sice mne ked dali vyvolavacku, tiez mi kazali ist do teplej sprchy a mne sa tie bolesti zastavili uplne :grinning: a rodila som az na druhy den, po dalsom cipku :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 ...nuz...nielen scitana...mam uz cosi aj prežite :slight_smile:
tesim sa s tebou....mat v naruci svoje novorodene dietatko je krasny okamžik..nech ste obaja v poriadku
29. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankatt no tesime sa fakt ,aj troska bojime, ale to je asi prirodzene ze? :grinning:
Dala som si sprchu vrelu,troska ma pobolieva brusko ale akoze bolesti su neni .. ved raz sa to rozbehne
29. máj 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi,tak ako čítam už si trochu pokročila.Sa teším s tebou a budem na teba myslieť ... :slight_smile:
29. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne gabi :slight_smile:
29. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vladi tak dufam, ze dnes mas posledny vecer pred porodom.... este sa naposledy vyspi a rano ides :grinning: rychlo a bezbolestne! :sunglasses: :grinning:
29. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi tak ako? bopli ste uz na kolotococh? ja som bola vcera mulatovat, tak dnes mam sukromny kolotoc v hlave a zaludok ani nehovorim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.
Boli sme.teda len ja s detmi,bo MM makal na stavbe :angry: ,ani na hody si nedá pokoj.Povozili sa na malom kolotoči,kupili maličkosť a išli sme domov.Dúfam,že zajtra vydrží počko a budeme môcť isť ešte ich previezť .... nech majú radosť.
No a ten kolotoč v hlave nezávidím ... :grinning:
29. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz pomali padam domoooooooooooooooooo... jaj po tyzdovej PNke sa mi teda dnes nechcelo do prace............. a zajtra nanovo :angry: :angry: ale na Vladku budem cihat dalej :grinning: :grinning: :grinning: Vladi idem na nervy ja viem, ale co uz... porod a mas od nas pokoj :grinning:
29. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankatt jaj verim ti ani mne sa nic nechce
Gabi jake boli hody?
30. máj 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sulka, hod sa na skype :slight_smile:
30. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem
30. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 dufam, ze ides uz do porodnice:wink:
30. máj 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissik nie som doma :grinning:
30. máj 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isla za mnou :grinning:
30. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby ho burka nevyhnala von:wink:
30. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dufam v to ,ja by som aj chcela, aj ma to Silvi napadlo ,ale nic sa nedeje
30. máj 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 ono sa to v noci nerozbehlo??? :astonished: :astonished: :wink: no sak ale na dobre sa oplati pockat :wink: :slight_smile:
sak najneskor zajtra ides s kabeleckou do porodky :wink:
no neviem, neviem, vyzera hodne lenivy, sulko maly. :slight_smile: Ale zase ho nenahanajme, ked bude chciet, tak vyjde aj sam :sweat_smile: U maminky je mu najlepsie, co bude chodit do takehoto hnusneho sveta.
@stankatt no ved zajtra idem s tasku ,len som hccela prirodzene nie vyvolavanim
30. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak podla mna bude bez vyvolavacky... zajtra ta prijmu a vyvolavali by v uto... do vtedy podla mna porodis...
30. máj 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj dom si tam nepostavi :slight_smile:
30. máj 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano ,lne aby ma zajtra neposlala domov aj s tasku ma drbne :pensive:
30. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz neposle neboj, ked jej povies, ze ti odisla hlienova zatka, tak si ta tam nechaju a vyvolaju ti to na urychlenie.
30. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka6 len zatka zevraj nic neznamena ...
30. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok