Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

stankatt
29. máj 2010

sak este si tych bolesti uzijes... tak cim neskor, tym kratsie to potrva, nee?????????????? juj ale uz ti to velmi prajem, nech mas pokoj... a malinkeho uz pri sebe... Lucka sa uz tesi?

dulkagabulka
29. máj 2010

@vladkaz1 ... v každom pripade sa to uz u teba začína...po odtečení zátky to už dlho netrvá ...bud v teplúčku hlavne...maternica potrebuje teplo pred porodom...je to sval..a tak ako kulturisti,ked chcu cvičit, najskor svaly zohreju,tak aj maternica sa potrebuju zohriat,aby mohla podat vykon 🙂 ..tiez tepla sprcha,alebo teply kupel jej urobi dobre 🙂

vladkaz1
29. máj 2010

@dulkagabulka dakujem, velmi mi to pomaha takato podpora , je vidiet, ze si scitana . 🙂
@stankatt ,ano mala sa tesi velmi ,aj my sa tesime ,uz po nociach s muzom preberame aky bude maly ,tie crty ci budeako Lucka, taky ciernulko snedy alebo tak 🙂 hlavne nech je vsetko v poriadku, zdravie je najpodstatnejsie.

stankatt
29. máj 2010

@vladkaz1 to je zlate 🙂 to prezivam s tebou... a ako? bolesti nic? skus tu sprchu... sice mne ked dali vyvolavacku, tiez mi kazali ist do teplej sprchy a mne sa tie bolesti zastavili uplne 😀 a rodila som az na druhy den, po dalsom cipku 😀 😀 😀

dulkagabulka
29. máj 2010

@vladkaz1 ...nuz...nielen scitana...mam uz cosi aj prežite 🙂
tesim sa s tebou....mat v naruci svoje novorodene dietatko je krasny okamžik..nech ste obaja v poriadku

vladkaz1
29. máj 2010

@stankatt no tesime sa fakt ,aj troska bojime, ale to je asi prirodzene ze? 😀
Dala som si sprchu vrelu,troska ma pobolieva brusko ale akoze bolesti su neni .. ved raz sa to rozbehne

gabuliik
29. máj 2010

Vladi,tak ako čítam už si trochu pokročila.Sa teším s tebou a budem na teba myslieť ... 🙂

vladkaz1
29. máj 2010

Dakujem pekne gabi 🙂

stankatt
29. máj 2010

Vladi tak dufam, ze dnes mas posledny vecer pred porodom.... este sa naposledy vyspi a rano ides 😀 rychlo a bezbolestne! 😎 😀

stankatt
29. máj 2010

Gabi tak ako? bopli ste uz na kolotococh? ja som bola vcera mulatovat, tak dnes mam sukromny kolotoc v hlave a zaludok ani nehovorim 😝 😝

gabuliik
29. máj 2010

Ahoj.
Boli sme.teda len ja s detmi,bo MM makal na stavbe 😠 ,ani na hody si nedá pokoj.Povozili sa na malom kolotoči,kupili maličkosť a išli sme domov.Dúfam,že zajtra vydrží počko a budeme môcť isť ešte ich previezť .... nech majú radosť.
No a ten kolotoč v hlave nezávidím ... 😀

stankatt
29. máj 2010

tak uz pomali padam domoooooooooooooooooo... jaj po tyzdovej PNke sa mi teda dnes nechcelo do prace............. a zajtra nanovo 😠 😠 ale na Vladku budem cihat dalej 😀 😀 😀 Vladi idem na nervy ja viem, ale co uz... porod a mas od nas pokoj 😀

vladkaz1
30. máj 2010

@stankatt jaj verim ti ani mne sa nic nechce
Gabi jake boli hody?

lenocka6
30. máj 2010

sulka, hod sa na skype 🙂

vladkaz1
30. máj 2010

idem

sissik
30. máj 2010

@vladkaz1 dufam, ze ides uz do porodnice😉

vladkaz1
30. máj 2010

@sissik nie som doma 😀

lenocka6
30. máj 2010

isla za mnou 😀

vladkaz1
30. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

sissik
30. máj 2010

len aby ho burka nevyhnala von😉

vladkaz1
30. máj 2010

🙂 dufam v to ,ja by som aj chcela, aj ma to Silvi napadlo ,ale nic sa nedeje

stankatt
30. máj 2010

@vladkaz1 ono sa to v noci nerozbehlo??? 😲 😲 😉 no sak ale na dobre sa oplati pockat 😉 🙂
sak najneskor zajtra ides s kabeleckou do porodky 😉

lenocka6
30. máj 2010

no neviem, neviem, vyzera hodne lenivy, sulko maly. 🙂 Ale zase ho nenahanajme, ked bude chciet, tak vyjde aj sam 😅 U maminky je mu najlepsie, co bude chodit do takehoto hnusneho sveta.

vladkaz1
30. máj 2010

@stankatt no ved zajtra idem s tasku ,len som hccela prirodzene nie vyvolavanim

stankatt
30. máj 2010

sak podla mna bude bez vyvolavacky... zajtra ta prijmu a vyvolavali by v uto... do vtedy podla mna porodis...

stankatt
30. máj 2010

neboj dom si tam nepostavi 🙂

vladkaz1
30. máj 2010

ved ano ,lne aby ma zajtra neposlala domov aj s tasku ma drbne 😔

vladkaz1
30. máj 2010

len

lenocka6
30. máj 2010

uz neposle neboj, ked jej povies, ze ti odisla hlienova zatka, tak si ta tam nechaju a vyvolaju ti to na urychlenie.

vladkaz1
30. máj 2010

@lenocka6 len zatka zevraj nic neznamena ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre