Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lenocka6
31. máj 2010

vladka je v porodnici, zatial este nerodi, ale chcu jej dat vyvolavacku. Ak sa dozviem nieco blizsie, dam vediet.

bubadlo27
31. máj 2010

normalne naraz sme to poslali ako keby sme sa dohodli

sissik
31. máj 2010

sa nejak ponahlaju s tou vyvolavackou. nech toma rychlo a bez komplikacii za sebou 😉 tiez na nu myslim od rana a spehujem, kde sa co napise 😅

bubadlo27
31. máj 2010

takze, vola sam Oliverko Kana, meriam 51 cm a vazim 3450 g
gratulujem

zuzanky
31. máj 2010

Supeeer , tak gratulujem a má to už za sebou 🙂

sissik
31. máj 2010

gratulujeme 🙂

lenocka6
31. máj 2010

akurat som vam chcela pisat, ze Vladka uz porodila, ale vidim, ze su tu rychlejsie zdroje. 🙂

stankatt
31. máj 2010

GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMM

krtko.
31. máj 2010

gratulujem
vitam Ta oliverko medzi nami 🙂
maminke prajem rychle uzdravenie a kopu ,kopu mliecka

lenocka6
31. máj 2010

Urcite sa Vladka potesi, ked si to precita az pride z porodnice. Dakujem, ak by som mala cas, tak jej to odkazem.

macka7
31. máj 2010

Vladka konecneeeeee velmi gratulujem 😉

dejna
31. máj 2010

Vladka gratulujeme, prajeme vela zdravicka a vela krasnych chvil plnych radosti, drzte sa

gabuliik
31. máj 2010

Vladi,gratulujeeeeeeeeeeeem a teším sa spolu s tebou,že už to máš za sebou a konečne si môžeš malého aj pritúliť ... 🙂

timotej
31. máj 2010

Jééééj gratulujeme aby ste už boli doma a boli zdravučký

krtko.
31. máj 2010

ide zajtra niekto poobede do mesta na mdd?

brinzulka
1. jún 2010

huraaaaa....gratulujeme....

kathy403
1. jún 2010

ahojte,prosim o radu-mala ma 3tyzdne a uz druhy den sa nevie vykakat! ☹
poprdkava stale,dala som jej aj feniklovy cajik,doteraz kakala,nemala problem.
place a krci nohy,tak mi jej je luto ☹
skusali sme aj pomoct teplomerom,masirujeme a nic 😔
PROSIM poradte co mam s nou robit!ved budem plakat s nou ☹

brinzulka
1. jún 2010

kathy...rektalnu rurku nemas?
das jej ju jemnucko, co najhlbsie a pomasirujes jemne do hlbky brusko v smere hodin.ruciciek...Ak budes citit bublinky, je to vzduch...maleho som si obcas davala na svoje brucho...alebo bok-aby lezal tak, ze mu tlacim na brusko.....a vyprdkal sa...

babatko nemusi kakat kazdy den....

mozno si Ty nieco zjedla, co nafukuje-cokoladu, cerstve pecivo...alebo babatku-ak sa kojite nieco nesadlo....lebo podla popisu mi to sedi na koliku

a daj jej nieco teple na brusko....nahriaty sacik s kostkami-to mame v pohotovosti....

mne sa maly branil...tak som sa ho snazila kojit....upokojil sa trosinku a tak mu masirovat brusko a davat teply obklad...

viac ma nenapada...snad maminy...

espumisan pre deticky jej mozes dat
tu je tema o nom
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/mate-skusenosti-s-espumisanom-pre-dieta/

amunet
1. jún 2010

Ahoj Vladka Gratulujem !!!!!
kathy- espumisan na prdiky a masirovat.

mne mala nekakala najviac 12 dni, proste spotrebovala vsetko mliecko a nezostal odpad, tak mi povedala dr. 😉 tak neboj

marcelkatt
1. jún 2010

Vladka aj touto cestou srdečne blahoželáme k synčekovi a z celého srdca prajeme veľa zdravíčka a krásnych chvíľ. Už sa teším keď sa vrátite domkov 🙂

elisam
1. jún 2010

Vladka blahoželáme 😵

zuzanky
1. jún 2010

kathy403
Aj my sme mali taký problém ja som si kúpila ovčí syra a lekárka mi poradila gravimilk a laktobacílky- tie som ani nepoužila lebo keď som ich kúpila po poradni a prišla domov malý sa mi pokakal a samozrejme masaže. 🙂
dúfam, že som ti ako tak pomohla 😉
http://www.youtube.com/results?search_query=col...

zuzanky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkahrehusova
1. jún 2010

Vladi, gratulujeme 🙂🙂🙂🙂🙂

gabuliik
1. jún 2010

Čaute.Dnes som bola na kontrole s Monikou na ušnom.U Heribana.Dal jej knotky do obidvoch uší a v pondelok znova kontrola.Že ešte má ten zápal a už v oboch uškách.Neviem čo si mám o tom myslieť,bo ona hovorí,že ju to vôbec nebolí.Akurát ked jej tam dám kvapky ... tak neviem.

bubadlo27
1. jún 2010

ahojte, bola som dnes za Vladkou, maly je uzasny, aj som si ho popestovala / mam tam susedu sestricku 😉 /
s dovolenim Vladky, vam sem pridam dve foto

marcelkatt
1. jún 2010

Oliverko je krásny. Ja popestujem, keď sa vrátia, žiaľ nemám sa tam ako ja dostať.

memory
1. jún 2010

je zlatunky 🙂

zuzanky
1. jún 2010

krásnučký je 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre