Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
2. jún 2010

bubi, ozaj je strasne krasny,d akujeme za prve foto... 😉

zuzulik82
2. jún 2010

ahojte,
obcas si vas precitam kedze tiez cakam mimi a som z tt, len akosi nebola odvaha sa pridat 😅 ale teraz musim napisat, ze krasne babatka sa vam narodili 😵 a moc gratulujem!

tehulka, nie som si ista ale podla obrazku myslim, ze sa pozname 😉

sissik
2. jún 2010

Oliverko je fakt krasny. lamac zenskych srdc 😵

marcelkatt
2. jún 2010

Akurát som volala s Vladkou, všetky vás pozdravuje. Malý je dobručký, vraj opak Lucky.. Len nech mu to ostane. Už sa veľmi na nich teším.

amunet
2. jún 2010

fiiha tak to aj ja by som si priala 🙂 Moja mala bola v porodnici najlepsie babo vraveli sestricky ale doma sa to otocilo 😀 tak dufam ze tento krat bude dominik taky 🙂 aj ja sa uz tesim kedy to budem mat za sebou. Som zvedava co nam vladka napise ked sa vrat s porodky.

marcelkatt
2. jún 2010

Amunet ja som bola s Erikom max spokojná v pôrodnici a aj doma, vlastne doteraz som, čo sa spinkania týka, tak Erik bola aj je pokojné dieťa. Tak som zvedavá čo má čaká od decembra. Ale hlavne, aby bolo zdravé miminko!

gabuliik
2. jún 2010

Júúúj,Oliverko je nádhernýýýýýýýý. A to spinkanie by mu mohlo vydržať na furt. 🙂

amunet
2. jún 2010

no ano nech su tie nase deturence tdrave, ho ci ja uz viem ze budeme mat malinky problem, sak dufam ze sa stoho rychlo dostaneme 😔

marcelkatt
2. jún 2010

Amunet držím palce, aby bolo všetko v poriadku a aby ste zvládli aj ten najmenší problém.

tehulka4
2. jún 2010

zuzulik, noo bol najvyssi cas sa k nam pridat..🙂 a ano mas pravdu, urcite sa pozname... 😉

marcelkatt
2. jún 2010

Tehulka - ako sa mi máš, ako sa cítiš moja?

tehulka4
2. jún 2010

macka, aaaale skoda reci...uz mi z toho sisi..stale mi je zle, tak menej ako na zaciatku ale menej asi o 20%, takze stale na figu...a stale som priiiiiserne unavena, normalne ked zalomi na obed maly, rychlo sa najem a tiez sa v obyvke na gauci natiahnem.trochu ma pobolieva maternica, tak dufam, ze je vsetko ok, v utorok idem k dokimu, tak uvidime..to by som mala byt 12+6...tak uz aj snad nieco vacsie uvidime..🙂 a ty moja ako? este si v PD?

marcelkatt
2. jún 2010

Už som v TT od nedele. Tak si asi na tom ako ja, tiež únava, keď môžem pospím, napína ma na vracanie, alebo aj vraciam, vadia mi dosť pachy akékoľvek, dokonca ani aviváž na prádlo neznesiem. Včera mm varil domácu klobásu, ma naťahovalo z toho a neskutočne mi vadí cigaretový dym. Nie že by som predtým mala rada, ale aj keď som nefajčiar, nevadilo mi to. Teraz ak zacítim, že niekto fajčí, tak ma nadrapuje. Schudla som 2,5kg ale neviedieť to, práve sa čudujem, lebo nič pôvodné nezapnem už. Ja idem k dr 8.6.2010, to je utorok tiež... Asi o 08.30 ráno na prvé odbery a NT meranie. To mi vychádza 13+1.

tehulka4
2. jún 2010

jeeej, tak to sa tam asi urite stretneme, lebo ja idem na 8:45..🙂))ja som zatial neschudla nic, aninejak nevraciam, len ma zo vsetkeho nadrapuje a asi najviac ked varim cukinu..ale myslim, ez inak zo vsetkeho...nezapnem uz ani ja nic poriadne,a kurat som ansla este jedny rifle, ktore su bedrace, takze este ako tak tie idu.akurat nemam poriadne tricka s dlhym rukavom..uz som pozerala, ze by som si mala nieco objednat kedze mi zatial nic do oka v meste nepadlo..

marcelkatt
2. jún 2010

supeeeeeeer teším sa moja, potom mám 29.6 zas

marcelkatt
2. jún 2010

No bola som mrknúť do kuchyne na nástenku moju, presne o 08.30h som objednaná toho 8.6

bubadlo27
3. jún 2010

zuzulik82
my sa pozname, teda boli sme na oslave 50 v DK
si ty petova s. zena nie?

zuzulik82
3. jún 2010

bubadlo,
ked myslis minulu sobotu, tak ano bola som na oslave 50 a som aj petova zena ale priznam sa ze neviem kto si 😅

gabuliik
3. jún 2010

Čaute baby.
Zuzulik,ja ťa tiež poznám,ale len z videnia ... 🙂

Niečo nové o Vladke neviete?Ak je všetko ok,tak by podla mojich výpočtov mala prísť zajtra domov ... 🙂

bubadlo27
3. jún 2010

gabi, dnes mi pisala , ze zajtra ide domov, tak sa na nu uz tesime 🙂

bubadlo27
3. jún 2010

zuzulik, neva oslava bola minuly rok to mala Anka, teraz na Marosovej si nebola, ja som z DK 🙂

bubadlo27
3. jún 2010

jaj a keby ste boli take zlate, staci jeden klik len pod foto na paci sa mi, pokial ste na FB

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30784640&...

zuzulik82
4. jún 2010

bubadlo, uz som v obraze 😵 to bola nahoda ze aj minuly vikend sme boli na jednej 50 😀 ale s petom sme na to doma prisli, ze kto si 🙂

gabuliiik a odkial z videnia ma poznas? tvoja fotecka je taka mini ze neviem posudit ci ta poznam alebo nie 😅

marcelkatt
4. jún 2010

Lenkám všetko najlpešie k meninkám!!!!!

lenkahrehusova
4. jún 2010

Marcelka, ďakujeme 🙂🙂🙂
Ako sa inak máte?
My dobre. Včera sme boli celý deň vonku. Konečne, po dlhe dobe.
Všetkým tehuľkám želám pohodové tehotenstvo 🙂 Pekne sa držkajte.

marcelkatt
4. jún 2010

Lenka, chystáme sa von., musím ísť na poštu. Idem podať námietku proti vyúčtovaniu za vodu. Tak to chcem poslať doporučene 1 triedou, nech to tam v pondelok majú. Už mi býva trochu lepšie, no bolí ma zas zub. Takže zas kolobeh so zubárkou bude. Posielam malinkej veľkú pusinku 🙂 a ešte raz VŠETKO NAJLEPŠIE. 😉

gabuliik
4. jún 2010

zuzulik,mám taký pocit ,že odtialoto z Modranky .... 🙂 ja som sa sem vydala,ale strávila som tu celé detstvo,bo tu býva aj moja babka.

vladkaz1
4. jún 2010

ahojte sme doma ,som velmi vycerpana ,este len davame do poriadku veci ukladam ,maly spi napisem vam neskor dakujem pekne ze ste namna mysleli .

marcelkatt
4. jún 2010

Vitaj doma VLADKA!!!! Pokiaľ sa Ti bude dať sa šetri srdiečko, nech naberieš sily a energie. Lucke a Oliverkovi posielam pusinku.

marcelkatt
4. jún 2010

Oliverko je veľmi krásny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre