Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lulinak
5. jún 2010

Ahojte,vladkaz1 gratulujem a vela zdravíčka vám želám.

gabuliik
6. jún 2010

Čaute.
Sa tešíííím,bo som dnes kúpila deckám sandálky a majú klenbu.V maxe,hore.Altero sa to tuším volá.A ani neboli extra drahé,každé stáli 15eur.
Zajtra idem s Monikou na kontrolu s uškami.Dúfam,že už to bude ok.

tehulka4
6. jún 2010

zdravim maminecky...a obzvlast vladku z su uz pekne domenka...🙂 mna dnes cely den boli hlava,a le vytesujems a z pekneho pocasia..maly by furt lietal po vonku a nechce sa mu chodit spavat..teda vecer je to uuplna hruza, vcera som ymslela ze zosediviem, lebo este o 1 vecer bol hore..had maly, vecer by flamovala arano by vyspaval...nepaci sa mi takyto rezim..aj ekd sice je leto,ale o to horsie sa mu bude prehadzovat na zimny cas...

gabi, nemozes hodit foto ako vyzeraju, lebo mrnsu tiez enma a ja sa este len tento tyzden chystam do mesta, ze pozriem...vdaka..

gabuliik
6. jún 2010

moja,stačí ti to zajtra?

tehulka4
6. jún 2010

gabi, jasne..lebo cos om teraz pozerala na nete u batu, tak az tak am neohurilo nic,a le tak ked musim tak jedny za enjakych 30 eciek..sak to neni normalne...30 eciek za detske sandale...no otras.. 😠

vladkaz1
6. jún 2010

ahojte moje dnes bol skvely den 🙂,prikladam vam par foto 🙂a dakujem kocky ste strasne zlate moc si to vazim

nelaadoerik
6. jún 2010

vladkaz1@ ahoj gratulujem moc maš krasneho syna ja som ešte doma aš zajtra idem na prijem konečne somnou budu niečo robit teda dufam 🙂 ozvem sa ket sa vratim

vladkaz1
6. jún 2010

@nelaadoerik drzkam palce a ja velmi pekne dakujem 😵

gabuliik
7. jún 2010

Čaute.Tehu,tak tu to máš a sú tam aj Monikine ...

gabuliik
7. jún 2010

Jáj a mali 3 farby.Tieto modré,hnedé a tuším čierne ...

marcelkatt
7. jún 2010

Ahojte, aj ja zháňam Erikovi kvalitné sandálky. No uvidíme, ale riadne ceny pýtajú veru. Možno si dám poslať z UK, ak tu lacnejšie nezoženiem. No najradšej by som tu, nech môžme vyskúšať. Ale tu tie ceny sú fakt vysoké. To by som mala dvoje...

marcelkatt
7. jún 2010

Vladka - kráááááásne fotočky!!!!!

marcelkatt
7. jún 2010

Ahojte 🙂 my sme dnes boli s Erikom vonku, pohral sa s deťmi na dvore a o pol 7mej sme už išli domov. Osprchovala som ho, vypil kakao a zaspal do pol minúty. takže mám kľud a môžem ísť čosi popratať a spraviť obed na zajtra.

gabuliik
7. jún 2010

Čaute.Naši už tiež spia.Idem umyť zem,riady ,ožehliť haldu vecí a potom spracha a asi postel.Dnes som nejaká vynervovaná,deti boli zleeee,jak čerti.
tak zatial papa

johanka331
8. jún 2010

ahojte trnavacky,

stankatt
8. jún 2010

cafte 🙂
johanka vitaj :D

gabuliik
9. jún 2010

Čaute babenky.
Kde ste všetky? My sme sa konečne dnes nasťahovali do novej izby.... sa tešííííím 🙂 😀

stankatt
9. jún 2010

Gabi no supeeeer 🙂))) do novej spalne?

gabuliik
9. jún 2010

Nie,do obyvačky. 😀
Konečne mám velkú obyvku o akej som vždy snívala a samostatnú kuchynu.Ešte to treba doladiť,ale do konca týždna to bude dúfam hotovo. 🙂 Ale nábytok,tam už máme,fakt chybajú len detaily.

marcelkatt
9. jún 2010

Gabulik, tak to je super.... Splnil sa Ti sen 🙂

vladkaz1
9. jún 2010

Gabi suuuper teism sa hod nejake foto 🙂

marcelkatt
9. jún 2010

No dnes som konečne kúpila Erikovi sandálky v Protetike, poradila mi tehulka tam ísť popozerať a vybrali sme, stáli 19,95€. Teraz varím večeru pre mm, možno ostane zajtra aj na obed, neviem... Robím rybu - pangasius zapečený s mozarelou a parmezánom. Tak hádam sa podarí. A potom hajať...

vladkaz1
9. jún 2010

macka super ,ja som mala mamu ,deti spia a ja pojdem tiez ,uz som vecer nestihla napisat dorac nemala som chut ist uz von bola som unavena

marcelkatt
9. jún 2010

Vladka pohoda moja, ja mám tiež dosť, dosť ma vyčerpáva toto teplo a slnko. My sme boli na dvore iba 15 min asi. Dobrú nocku, idem už spinkať, papapa.

zuzanky
10. jún 2010

Ahojte babulky
Chcem sa spýtať ako obliekate deťúrence lebo ja som už z toho zúfala jeden povie tak druhý tak ☹
Môžem dať malému krátky rukáv?

vladkaz1
10. jún 2010

Zuzi ja davam malemu kratky ,ved je horko na hovado ,ked dam dlhy tak dam taku kosielku bavlna tenku ,ale vzdy mam nieco po ruke nejaky svetrik tenucky ked fuka ,ale v kociku nosim pod nim zavinovacku na suchac takze si ho kedykolvek prikrijem ked sa mi to nezda .

zuzanky
10. jún 2010

Aj ja mám pod nim takú perinku na zips vlastne tu z krstu a preventívne nosím aj deku keby sa náhle ochladilo ale bojím sa oňho a som nahnevaná na svokru lebo malý len mrnkne a už ho berie na ruky a teraz keď fúka a v kočíku sa predsa len trošku spotí a už som jej to povedala nech ho nebere ale ona nie a nie čo mám spraviť už som z nej zúfala

vladkaz1
10. jún 2010

hmm mala by si si to vyjasnit ,no neni moc dobre ked sa do teba montuje ,prekri ho radsej plienou ked fuka .
Deku nenosim ,je to zbytocne zabalim to zavinky je taka teplejsia.

lucyso
11. jún 2010

Ja uz obliekam malej tiez len bodynko s kratkymi rukavmi a plienku a ponozky a aj tak jej jej teplucko. No a samozrejme ma capicku pod ktorou je vzdy strasne spotena. neberiem ju moc na ruky aby ju fakt neofuklo.
a to su tie svokry.... vzdy mudre 😀 😀 😀 , ja mam taku istu, ale uz to chvalabohu pochopila...

marcelkatt
11. jún 2010

Ja mám šťastie, že sa mi nikto nestará do výchovy a obliekania syna. V takomto teple by som miminku tiež len body s krátkym rukávikom,alebo opaľovačky a tenkú čiapočku, prípadne bez ak má clonu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre