Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
14. jún 2010

zebrička vraj dievčatko a ďalšie juj neviem nik ale chlapček vraj.. Tak sa stretneme zase, super..

gabuliik
14. jún 2010

baby,tak by som vám dopriala dievčatká,že až.aby ste mali do páru,obidve ... 🙂

tehulka4
14. jún 2010
tehulka4
14. jún 2010

no jasan....mam pocit, ze sa budeme stratavat castejsie, len skoda ze nejdes rodit aj v TT...to by sme sa urcite stretli na vzdycharni a svacli by nas aj na izbu..🙂))

tehulka4
14. jún 2010

jezis gabi, nestras....ja velmi babu nechcem..ja radsej zasa chlapca...ja som aj povedala, ez ak to bude dievcatko tak to v porodnici menim za chlapa.. 😀 😀 😀 😀

marcelkatt
14. jún 2010

@gabuliik Ďakujeeeem, no uvidíme, mne všetci tipujú chlapca okrem Vladky a mojej sestry mladšej no a aj si myslím, že chalan i keď by sme chceli dievčatko. Ale hlavne aby bolo zdravé, fráza, no veľmi dôležitá.... Tehotenstvo mám úplne odlišné, no to môže byť aj pri rovnakom pohlaví... uvidíme.. 😉

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 no zrejme budem rodiť v Bojniciach, keďže súkromnú pôrodnicu v Handlovej zrušili... Moja ja hlavne kvôli Erikovi musím byť v PD, lebo tu ho nemám komu nechať a Robkovi toľko voľna asi nedajú. Ale možno sa to zmení, neviem moje.

gabuliik
14. jún 2010

dík za link.
tehu,to fakt nechceš dievčatko??? aspon by si mala koho parádiť a tak ...je to milé,ked môžeš obliecť šatky a robiť copíky .. 🙂

marcelkatt
14. jún 2010

tehu - ak budeš mať babu a ja chalana tak meníme 😀 😀 😀

tehulka4
14. jún 2010

no mne zasa vacsina tipuje dievcatko...slak ma pri tom triafa, ale tak ajsne, ze je to jedno..hlavne nech je vsetko v poriadku a ked sa babatko narodi, budeme ho starsne lubkat nech je to cokolvek.. 😉 macka, ved 4 dni co budes v porodnici neni az tak vela, ale tak jasne, ked ti vaic vyhovuje byt v PD tak to je len na tebe..inak vidiet erika a mm to je ako vidiet dvoch brachovcov... 😉

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 moja vieš ja tu nikoho nemám, teda mám, ale kašlú na nás žiaľ... to je na dlhú debatu 😢 ja ak potrebujem mi pomáha môj ocino, príde aj na otočku ak treba. No Erik sa teraz asi už viac podobá na Robina... Keˇˇd bol tak do roka, bol na mňa vraj aj podľa foto, ale teraz sa zmenil trošku, je taký náš mix. Ráno s ním vybehem ku Kollárovej pre istotu...

tehulka4
14. jún 2010

gabi, neni zac...nooo to vazne....ja som si uz nejak na chlapca zvykla a ak mam pravdu povedat, tak v mojom okoli co maju dievcatka, tak je asi 99,8% dievcatiek strasne rozmaznanych, upistanych, a umrncanych..tak jasne, ze aj oliver ma niekedy nejaky blby den, ale mat toto doma v jednom kuse, by ma asi trafilo a bola som velmi rychlo na praskoch.. 😀 😀 😀 a neviem ci je to iba vychovou ako mi niekto tvrdi..tak ja preto skor este jedneho chlapca, ale tak sa nezabijem ked to bude dievcatko..ale mam takeho vnutorneho tusaka ze to bude chlap.. 😀 😝

tehulka4
14. jún 2010

macka, jasne, menime..🙂ved jasne, aks a ti neico nezda, radsej vybehni...ale boli starsne zlaty minule na poradni...a erikova hlaska, ze nebude mat ani braceka ani sestricku ale budete mat babatko, tak ta ma bavi este dnes.. 😉

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 no som zvedavá či sa nám tušáky potvrdia 😀 😀 😀

tehulka4
14. jún 2010

no uvidime o 2 tyzdne..🙂))

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 vieš čo on mi dá na brucho auto, že nech sa bábätko pohrá 😀 😀 😀 , potom, že maminka vyber ho na chvíľu a daj ma hopka.... zlatý je krpec, no ale jedy máva teda riadne... posledné 2 mesiac je taký jedovatejší, ale zase nemôže byť iba anjelik...

Toto sám dokáže už nakresliť, to je inak akože Robino. baví ho kreslenie, aj auto už zvládne... Ja neviem kresliť doteraz 😀 😀 😀

tehulka4
14. jún 2010

no co chces..ved sa aj na robina podoba.. 😀 😝 ale nie..je sikovny....ved si zober ze enma este ani 3 roky y uz nakresli normalne tvar aj s ocami, nosom, ustami a nezabudol ani na vlasky a usi..ved to je super...

marcelkatt
14. jún 2010

no teší ma to veľmi... len keby sa prestal tak jedovať, ak sa mu neustúpi tak máva fakt jedy, odvráva nám, no aj tak neuspeje a potom sa ukľudní... Potrebuje škôlku ako soľ, medzi detičky..

marcelkatt
14. jún 2010

Idem veru spinkať, pravidelne sa budím na cikanie 2x, nikdy som sa nebudila no od 12tt viac. Ozaj pohyby cítiš, alebo niečo? Ja ešte absolútne nič, iba ak som na boku tak také čudné pocity mávam, potom sa otočím a je fajne.

tehulka4
14. jún 2010

moja, mozes byt v pohode...to je aj u nas..akurat mm mu velmi vela dovoli a potom sa sam niekedy nestiha cudovat...preto som aj celkom rada ze sa nam podarilo tak skoro druhe..tiez som zacala mat v poslednej dobe pocit, ze bol najvyssi cas..

tehulka4
14. jún 2010

zatial ani ja nie..este je skoro..niekedy sice mam taky pocit a cakam, ci to nahodou nebude ono,a le nie, maximalne tak creva..🙂 a chodim v noci aj ja co som pri malom chodila az pri konci..a mam stale neskutocnu chut na pivo...tak tehotenstvoe netehotenstvo uz som si ale 3 krat svacla po pohariku...ale take slabe..a na cely vecer..takze u mna to bude zarucene chlap.. 😀

marcelkatt
14. jún 2010

No hádam to prejde, že to je iba prechodné, ale trvá to už dlhooooo 😒 ale zas na druhej strane vie byť aj poslušný, dnes pekne poslúchal celý deň, no večer už bol uplakaný, asi z teploty. Idem moja hajať. Pusu Oliverkovi a krásne sníčky. papa.

marcelkatt
14. jún 2010

@tehulka4 ja nemávam zmeny v chuti teraz, také rovnaké to je asi, pri Erikovi sa mi žiadalo veeeľa sladkého, hlavne palacinky a nezniesla som zeleninu listovú žiadnu. Teraz pohoda, a mám rada viac syry plesnivé.

tehulka4
14. jún 2010

aj aj pojdem ale az o chvilu cakam kym mi doeprie pracka..tak dobru nocku prajem..

marcelkatt
14. jún 2010

Tak sa pekne vyhajajte.... papapapa.

gabuliik
15. jún 2010

Čaute baby.Ste sa tu včera riadne vykecali.Ale to je fajn,aspon niekto sem ešte chodí. 🙂
Tehu,je pravda,že dievčatá bývajú rozmaznané,ale podla mna je to výchovou a trochu aj povaha toho dieťata.Moniku som nechcela rozmaznávať a aj tak je.Bola prvá a mala všetko.Teraz ju musím občas krotiť,ale neni to až také hrozné.Jediné čo ma dostáva do práškovej situácie je,že furt robí malému zle.Ešte stále ju neprešla žiarlivosť.Dokonca mám pocit,že sa to v poslednej dobe stupnuje... ☹

tehulka4
15. jún 2010

gabi, no to vies...treba trochu pozdvihnut moralku..🙂)) cez den sa nie vzdy da, taka pson takto vecer...a co sa tyka terj vychovy to som si najskor myslela aj ja, ale uz som o tom az taka presvedcena neni...

vladkaz1
16. jún 2010

Ahojte dnes co je za pocko zamracene ? akurat sa chystam ist segre a do DM tak snad nezmokneme 😔

lucyso
16. jún 2010

Ahojte, ja mam dievcatko a sa tesim na tie saticky a sponky, malsicky a tak 🙂 🙂 🙂 ...
no ale ak sa postasti a budeme mat druhe babo, tak by som chcela chlapca...
ale kazdpopadne, zatial to jedno staci 😀 😀

gabuliik
16. jún 2010

Čaute.
Počko na draka.... 😠 😠 😠
Ešte k tým sponkám.... moja má krááásne dlhé vlásky.Minulý rok mala nejaký útlm a ani za svet copíky a podobné veci.Ale odkedy chodí do škôlky,tak sa začala chovať a ko dievčatko.Už si obleče aj suknu,aj šaty a nosí copíky.Dovtedy ani za svet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre