Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
18. jún 2010

@marcelkatt jak zazrakom je kludnejsi a odpuchnute brusenko ,a to mal len 2 davky za 2 dni v podstate ,som prekvapena .
zehlila som do teraz nic sa mi nechce este perem ,chvalabohu ze mam uvarene ,take pocko na spanok je
a vy ako?
Erikovi lepsie?

marcelkatt
18. jún 2010

@vladkaz1 teší ma, že je Oliverkovi lepšie a nech ho už brušenko nebolí.
Erik je lepšie na tom moja, lieky má dobrať do utorka a ak bude dobre nemusíme na kontrolu hneď, ale až keď sa vrátime. Ja som zle spala, ale po včerajšku sa nečudujem, no už postupne to vypúšťam z hlavy.
Teraz som presadila kvet jeden, idem povysávať a umyť riad, potom pobalím veci a ešte niečo upracem. Pozdravuj Lucku a Oliverkova pohladkaj za mňa.

vladkaz1
18. jún 2010

@marcelkatt dakujeme ,no porob si v pohode ,ja papam kuraciu polievocku ,nejako ma bolia creva v noci som grcala neviem s coho .
No super ze mu zabrali lieky ,aspon sa nebudete v PD trapit s chorobami .
Ako ides busom ci vlakom?

marcelkatt
18. jún 2010

@vladkaz1 autom ideme spolu všetci traja. Ešte neviem, či bude aj Robko týždeň, či vôbec robí, alebo nerobí bud týždeň, najradšej by som bola, keby bol s nami. Dobrú chuť,

vladkaz1
18. jún 2010

@marcelkatt aha tak ,no neviem Boris ma ist niektore dni pracovat ,my mame potom na dalsi vikend ten krst v sobotu ,ale cisto len doma posedenie .
NO ved jasne ale mne sa nepaci ze to budu zas potom nadrabat

marcelkatt
18. jún 2010

@vladkaz1 ja viem moja, ani mne sa to nepáči, ale aspoň, že majú prácu, toto je náhradné riešenie, aby nemuseli prepustiť ľudí, keď nemajú pre nich robotu. Neviem vraj im to odpočítajú z plusových hodín či ako ak majú, nechápem to, oni sami majú v tom bordel.
Jasné moja, také rodinné posedenie, je asi najrozumnejšie riešenie a aj praktické si myslím, hlavne pre mimi, bude v domácom protredí.

vladkaz1
18. jún 2010

spravila som palacinky len na rychlo mame este kura.
inak som pisala ze maly ma uz 4 kila?
akurat sa pestujeme 😵

berenice8
18. jún 2010

Ahojte, som tu nova...tiez pochadzam z trnavy, a som prvykrat tehotna....

marcelkatt
18. jún 2010

@berenice8 vitaj medzi nami 🙂

vladkaz1
18. jún 2010

@berenice8 ahojky 😵 nadstav si pas aby sme videli v ktorom tt si?

berenice8
18. jún 2010

@marcelkatt dakujem, pozeram ze termin mas v decembri...ja v polke novembra....

berenice8
18. jún 2010

@vladkaz1 este ma prosim naviguj, ako a kde sa to nastavuje...dakujem

vladkaz1
18. jún 2010

uplne hore mas nadstavenia 😉

berenice8
18. jún 2010

no, uz by to malo byt tam... 😀

marcelkatt
18. jún 2010

@berenice8 prajem krásne tehulkovanie, už máš polovicu za sebou 🙂

vladkaz1
18. jún 2010

@berenice8 super a ako sa citis?

berenice8
18. jún 2010

@ vladkaz1 no citim sa dobre, akurat v stredu som bola ale na amnio, trosku som vystresovana...ale keby nebolo toho, tak mam super tehotenstvo...ako to vie pokazit cele zmyslane...ale verim, ze to bude ok...

@marcelkatt dakujem

vladkaz1
18. jún 2010

@berenice8 tak drzkam palce ,idem si pospat ,maly haja malu prinutim troska ... som unavena nejako .. pekny den zatial

marcelkatt
18. jún 2010

@berenice8 moja držím palce, aby všetko dobre dopadlo. Prečo si bola na amnio? Podozrenie nejaké, či vek?
@vladkaz1 vyspinkajte sa, oddýchni si pokladík, myslím na vás, papa.

berenice8
18. jún 2010

@vladkaz1 tak si utekaj oddychnut...aj to treba
@marcelkatt mala som vysoke riziko na roztep nervovej trubice...tak som s tym suhlasila..nech mam istotu...

marcelkatt
18. jún 2010

@berenice8 jasné chápem a to Ti kedy zistili? A to vyšetrenie bolí? Každá vraví inak, tak neviem.

berenice8
18. jún 2010

@marcelkatt no, asi tak 4tyzdne do zadu mi brali krv, kde mi vysli afp vyssie, tak mi ju brali druhykrat, co trvalo zase dva tyzdne a posielala sa na rozsirene gen. testy, kde vyslo ze na dawnov mam nizke riziko a na rozstep mam vysoke riziko
tak mi dal moj doktor na rozhodnutie, ci chcem na to amnio alebo nie
tak sompovedala, ze som vystrasena, ze tak idem
to mi dali kontakt (mimochodom to pomotal, ale naslo sa to) do ba, tak som sa tam objednala..prve je konzultacia na oddeleni genetiky - spise rodokmen, na mamu sa opyta, este raz sa spyta, ci s mojimi vysledkami tam chcem ist - dala mi papier, zesuhlasim a na vyber, do ktorej nemocnice...
robi sa to iba v stredu (antolska, ba) takze som tam hned utekela, lebo bol utorok, aby ma objednali, lebo mam uz vysoky tyzden
s mojou poistovnou som tam mohla byt iba jeden den, rano mi to pichli a o stvrtej ma uz pustili....musela som si doniest aj jest...
no, a ako to prebiehalo...cele to trvalo tak do 10min..lahla som si na ten stol, zobral ultrazvuk, pozrel kde to male je, akurat sa mu zacalo hybat..druha doktorka to pichla...no ked osm zbadala tu ihlu, uz som mala zavrete oci, tak ani neviem ako vyzera, plodova voda...ale bolot o neprijemne, trosku to bolelo, ale dalo sa to vydrzat, skor asi viac neprijemne, ako bolestive...chvilu sa mi tam s tym tocili, aby to neublizilo malemu...
potom som musela do obeda lezat, jest som mohla tak pol hodku po...sestricky boli zlate, chodili sa pytat, ci je vsetko ok a tak...
dufam,ze moja odpoved je ok, keby nieco tak sa spytaj...

marcelkatt
18. jún 2010

@berenice8 ďakujem za vysvetlenie, prajem Ti aby tie testy dopadli dobre. Držkaj sa. Keď budeš vedieť napíš, samozrejme môžeme písať aj častejšie. Teraz akurát už balím veci, idem k ocinovi, no net tam je...

marcelkatt
18. jún 2010

@vladkaz1 tak Robko celý týždeň robí budúci ráno

berenice8
18. jún 2010

@marcelkatt jasne ze mozeme pisat...dik za podporu, napisem vysledky...ale verim,ze to bude ok...na ultrazvuku doktor predtym nic nevidiel...a teraz v utorok idem zase na poradnu, kde mi zase kukne ako vyrastlo a pozrie to..takze veri, ze to bude zdrave babo...

marcelkatt
18. jún 2010

Bude zdravučké !!!!!!!

tehulka4
18. jún 2010

servus maminecky...ale sa nam to pocko pokaslalo... 😠 normalne ma nasr.lo...

berenice, vitaj medzi nami....🙂

gabi, tebe dodatocne blahozelam k predaju kocika... 😉 muselo to byt asi riadne narocne..ale hlavne ze nezavadzia doma..🙂)

vladi, ty si aka vrtka dokelu...ja sa k zehleniu prehovaram uz 4-ty den a dnes zasa z toho nic...ale uz zajtra musim milionovo...akurat ze ty mas doma babatko, aktivnu Lucku a stale stihas..sikulka.. 😉

macka, tak dufam, ze ste dobre dorazili...nerozculuj sa, lebo skodis tym malemu..mna tak tiez vcera vytocil do nepricetnosti mm a bolo mi totalne brutalne naprd..som myslela, ze zasa pojdem po dlhsej dobe blinkat..chvalabohu nic, akurta ma strasne rozbolelo brusko, tak dufam, ze si to mimco neodnieslo...takze, KLUD !!!! toho 29.-teho sa vidime...🙂

gabuliik
20. jún 2010

Čaute.
V piatok sme kupili deckám postele ... 😀 ,síce z nich musel MM odrezať,ale urobil to supiš.Sú také obyč.drevene,takže to neni vidno a vyzerajú ako origošky.Dnes sme im urobili deckú izbu a už chceme aby tam večer obaja spali.Len malý má hroozný sopel,tak som pre istotu nechala zloženú aj postielku,keby náhodou v noci vyvádzal....
MM tu ešte posúva nabytky,potom to pôjdem poumývať ...

vladkaz1
20. jún 2010

Gabi to je super moja tesim sa s vami 😵
Tehu ja nic nestiham ,od 3 rana sme hore ,maly len plac a plac zaspal o pol 9 tej som unavena ,no navarit sa musi 🙄 idem troska umyt kuchynu mam doma vybuch bordelu a idem spat na vsetko kaslem a zas mam 4 ry susiaky pradla zehlit za 2 dni chapete? u nas sa to kopi a kopi 😅 😝 a dalsiu pracku perem pomooooooooooooccccccc 😀

gabuliik
20. jún 2010

Vladi,tak to prádlo je aj u nás tak.furt perem a žehlím.
A malinký prečo plačkal?Chudátko malinké ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre