Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
21. jún 2010

@tehulka4 v aukci sú iba dve teraz, momentálna cena 55 libier za novú elektrickú, nik nemá záujem teraz ešte... to pozerám Aventky,,,

tehulka4
21. jún 2010

macka, ved to je super cena..keby mi ju mal kto poslat a nejak poriesit tak ju beriem hned bez rozmyslania..

tehulka4
21. jún 2010

a to pozeras na akej stranke?
na www.ebay.com?

marcelkatt
21. jún 2010

@tehulka4 pošlem Ti link, a keby si ju fakt chcela poprosím sestru moja a ona v juli ide na sr

marcelkatt
21. jún 2010

@tehulka4 alebo nie aukcie sle čo sa dajú hneď kúpiť

http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_ItemCondition=...

tehulka4
21. jún 2010

no pozerala som ju, len este tak vediet ze ci sa da pouzit aj ako rucna..lebo niektore tie elektricke sa daju pouzit aj ako rucne..a ja by som taku rada..

tehulka4
21. jún 2010

to druhe mi vobec neukazalo.. 😠

marcelkatt
21. jún 2010

Tak daj do vyhľadávača avent elektric breast pump

marcelkatt
21. jún 2010

@tehulka4 ja to dám popozerať sestre nech to prečíta, že aké sú to presne... Tiež neviem, či je aj ako ručná.

tehulka4
21. jún 2010

no lebo tu su take elektricke aj s prislusenstvom pre pouzitie aj ako rucne za 129 eciek nove..
AVENT ELEKTRICKÁ ODSÁVAČKA ISIS iQ UNO ja by som prijala takuto...

marcelkatt
21. jún 2010

Navrhnuté pre pohodlie. Inšpirované prírodou. Philips Avent ISIS iQ jednotnej elektronickej odsávačku prichádza s 1 ISIS odsávačku, iQ UNO ovládaciu páku, ručné časti odsávačku, 1 4oz BPA-zdarma fľašu, 1 extra soft anti-koľkých bradavku a batérie a zásuvka s Carry Case. Stačí dať soft lístok masážny strojček na vaše prsia a stlačte rukoväť jemne prstom napodobniť vášho dieťaťa vlastnú sania akcie. Ako sa vaše mlieko začína prúdiť, bude ISIS iQ sa naučili svoj nežný dotyk. Stlačte tlačidlo na rukoväti potom ticho a bez námahy, že bude pokračovať vo svojej presnej čerpania rytmus. Ak chcete zmeniť rytmus kedykoľvek, stačí stlačiť kláves pre návrat na ručné ovládanie.

Takto mi to preložil google, asi je aj na možnosť ručnej.

tehulka4
21. jún 2010

ked je aj ma moznost rucnej tak to by bolo super...

marcelkatt
21. jún 2010

@tehulka4 no tak som to pochopila, popýtam sa na to sestry nech to pozisťuje a ak by, tak dám vedieť. Dobrá cena je k nej.

tehulka4
21. jún 2010

macka, ak by bolataka, ze ozaj sa da z nej urobit klasicka rucna na vlastny pohon, tak mi ju kludne potvrd a segra nech to prerata a peniazky hned posielam.. 😉

tehulka4
21. jún 2010

inak tu co by som prijala ja maju pouzivanu mesiac aj s taskou a prislusenstvom za 100eciek..

marcelkatt
21. jún 2010

@tehulka4 pokúsim sa s nou zajtra spojiť, aukcia končí 26.6. Ak bude taká akú chceme, potvrdíme ju. Sestra v pohode, ide sem v júli, takže pohoda.

marcelkatt
21. jún 2010

@tehulka4 to sa Ti ale tiež asi oplatí Luci nie?

marcelkatt
21. jún 2010

@marcelkatt idem spinkať, ráno mám vybavovačky na socke, paaaa..

tehulka4
21. jún 2010

tak jasne ze oplati,a le tak tato je nova a este za menej..a kufrik ci tasku ci co to tam ej nejak nepotrebujem..

tehulka4
21. jún 2010

tiez idem, ved je neskutocne vela hodin..a nejak mi to tu blbne..dobru nocku..

lucyso
22. jún 2010

no teda baby, vy ste sa tu vcera riadne rozpisali 😀 😀 , co ste mali makoveho odvaru? 😀 😀
co sa tyka tych boxov, ja som tiez naivne cakala ze mi lekar da a ked som sa spytala, tak ze oni take nedrzia....
dostala som az v porodnici a boli tam rozne letaky, ta nalepka do auta, poharik Avent a dve take knizky. mne sa osobne celkom pacili. je tam pekne vsetko zhrnute.

lucyso
22. jún 2010

Marcelka co sa ten porodnici tyka, tak to si trafila klincek po hlavicke. mne sa pacilo v trnavskej, len mi bolo luto, ze vlastny otec si vidi svoju prvorodenu dceru za sklom a ani si ju chytit nemoze... to mi bolo fakt strasne luto.... o ostatnych mi az tak moc neslo, ale podla mna ten otec by si to dieta mohol po porode popestovat, nie?
chvalabohu bola tam zlata sestricka a ta muza pustila a dovolila mu ju popestovat... to ste mali vidiet tie iskry v ociach 😀 😀 😀

zuzulik82
22. jún 2010

ahojte kocky,
dakujem vsetkym za skusenosti ohladne odsavacky. vyzera to tak ze je to velmi individualne a je len na mne ako sa rozhodnem 🙂 no musim este porozmyslat...

@tehulka4 ja som bola na 3D v HC a bola som velmi spokojna aj s vysetrenim aj s pristupom a stalo ma to 40euricok, ale zasa je pravda ze nemam z cim porovnavat 😒 a inak pocula som ze aj v tt nemocnici je tiez 3-decko, da sa objednat a tusim tiez za 40eur, ty si pisala tusim az 80eur....to len pre info 😉 a k tej odsavacke este, aj ja som pocula ze avent je super, takze ked sa rozhodnem si ju zaobstarat tak to bude jednoznacne avent...

@marcelkatt ani ja som nedostala ziadny prenatal box 😔 asi je to tak ako hovori lucka, ze nie kazdy lekar to dava. ale nevadi...

lenkahrehusova
22. jún 2010

@zuzulik82
aj ja som mala odsávačku Avent. Bola som spokojná. Síce som ju použila iba 5x.

sissik
22. jún 2010

ja mam aventku, ale tie silikony sa sterilizaciou trochu vytahali. ale je tam nahradny aj na tu cast s pumpou, tak po vymene byt o malo sat zase dobre. pri rucnej sa clovek dost namaka, ale zas ked ju pouziva 1-2x denne da sa to prezit. keby vsak babo nechelo z nejakeho dovodu sat alebo sa narodilo skor a chceli by ste odsavat a davat mu MM, tak jednoznacne elektricku. len skoda, ze clovek to nevie dopredu.
mozno najlepsie ukazat muzovi, v ktorom obchode a aku ma kupit a ked bude treba, tak zbehne kupit a prinesie do porodnice

zuzulik82
22. jún 2010

@sissik ked spominas sterilizovanie....staci klasicky vyvarit, alebo treba speci sterilizator na to? 😕

sissik
22. jún 2010

@zuzulik82 ja som si kupila hrniec na cestoviny - taky vysoky s vlozkou. tam sa dalo sterilizovat aj v pare aj normalne vyvarat. sterilizator do mikrovlnky je o nicom a elektricke ster. avent su brutal drahe. teda aspon mne bulo za to luto vyhodit prachy. a hrniec posluzi neskor na varenie cestovin

zuzulik82
22. jún 2010

sisi super napad 😀 😀 😀 tiez si myslim ze je to predrazene, prave preto sa pytam 😉

vladkaz1
22. jún 2010

Cafte ja mam pozicany Avent od tehu a je super ,v decembri vraciam tehulka 😀 😵
Odsavacku mam avent ekeltricku tiez pozicanu 😀 a flasky mam aventky uz kupene 😀 .. troska na odlahcenie ..
Inak v porodnici sme mali na podpis pozicanu aventku rucnu taha dobre ale bola humusna spinava zanesena bleeeeeeeeeeeeeeee to chcelo najprv vydrhnutttttt 😝 😝 😝 radim svoju ,ale davat si pozor na veci ,ja som ju poslala domov lebo sme boli upozornene ze miznu veci 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre