Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

andreab
28. jan 2007

Mel, ak by si isla v blizkej dobe na exkurziu do porodnice, tak sa informuj, ci bude,lebo teraz su v karantene kvoli chripke. Ja dufam,ze ju cim skor odvolaju,aby som sa tam neocitla pocas nej.

melory
autor
29. jan 2007

andrejka, uz som sa rozhodla, ze pojdem prvy marcovy pondelok.
snad dovtedy zrusia karantenu.

baby mna dnes skoro odfuklo... 😲 to bola fakt sila.

rainbow
29. jan 2007

aj mna , skoro som sa gúlala ako velké kinderko 😀 , a teraz sewdim v kanc, v bunde a krehnu mi prsty,kvoli vetru nebol prud, tak sa nám tu cez víkend nekurilo

melory
autor
29. jan 2007

ahojte mamicky, nemate niektora program na marec co bude v trnavskom centre? hlavne poobede.

rainbow
29. jan 2007

mel, ja som to ešte nebola, nemajú www.stranku?

mitinka
29. jan 2007
mitinka
29. jan 2007

mel pozerala som to tam marec este nemaju skus zajtra poobede to uz vacsinou tam byva nahodene.ja som tam stale rada by som tam sla s malou ked uz vnima len sa bojim ze spusti rev a riadny ako to ona vie 😉

melory
autor
29. jan 2007

mitinka chodia aj s malymi detmi aspon pokukaju, ved stranku som nasla a kukala som ako puk, ze tam nieje program, tak skusim zajtra... 🙄 mitinka inac zajtra sa chystam poobede o 15hod ist, neviem co bude, ale nahovaram aj jankumanikovu, tak sa pridaj, nie?

mitinka
30. jan 2007

ahoj mel ja bohuzial nebudem moct kupili sme auto a teraz sa akurat chystame do tt na prepis a ideme sa sankovat na pezinsku babu ale este musime do mesta kvoili poistke aj na auto aj muzovi.....tak aj neviem ci sa na babu vobec dnes dostavime 😒 ale dik za ponuku na buduci mesiac by som rada sla tak kuknem co bude a dam ti vediet kedy a ako 😉 este som tam vobec nebola ani neviem kade sa tam vchadza len viem ze je to pri nasich oproti skole 🙂

melory
autor
30. jan 2007

mitinka dobre dohodneme to v trnava stretko. o.k? vyberieme daky o.k. program a pojdeme za kulturou.

melory
autor
30. jan 2007

potrebujem kupit autosedacku, alebo pozicat, vajicko 0-13kg, viete mi poradit, mate daku kamosku co by sa takej chcela zbavit aj za taku cenu?

mitinka
31. jan 2007

ahoj mel dostala som casopis dieta a tam jedna predava:Predam autosedacku vajicko Chicco do 12kg.v super stave ma lahko snimatelny a pratelny potah.obsahuje snimatelnu striesku a vlozku pre novorodenca.Vhodna aj na hojdanie.cena 900sk ak chces poslem ti cez i.p na nu kontakt ale nepise odkial je.a je tu este jedna autosedacka znacka chicco vajicko od 0 do 14kg vo vybornom stave,tmavomodra+bezovafarba cena 1700sk.ked chces napis a poslem ti to podla cien na i.p tato druha je zo serede a keby si ju chcela ze by ste sa dohodli tak ti mozem aj pre nu skocit.nemam to daleko 😉 🙂

melory
autor
1. feb 2007

zatial nehaj tak... 😉 dakujem.
mam tiez ten casak, a tiez som kukala.
ale to ked nevidim, nekupim.

mitinka
1. feb 2007

mel ta zo serede keby si chcela by sme ta zobrali kuknut?? 😉 ja sa aspon povozim 🙂 😉

melory
autor
1. feb 2007

dobre, ale to az po vyplate takze po 10-tom ☹

mitinka
1. feb 2007

jasnacka aj muz tak mava toho 12teho 😉 vidis tak sa hned aj stretneme a az by bolo dobre pocasie tak by sme aj niekam mohli ist 😉

melory
autor
1. feb 2007

v seredi neviem kam by sa dalo, nepoznam to tam moc, ale pobehame po meste a sadneme na kolacik, nie?

mitinka
1. feb 2007

jasne len ak nebude vadit ze pojde aj muz lebo ja este nesoferujem lebo bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim bojiiiiiiiim straaaaaaaaaasne

melory
autor
2. feb 2007

myslela som ze babska jazda, v tom pripade mozme ist aj s mojim muzom, ved mame auto. naco by sme ho otravovali.
mne by bolo najlepsie z trnavy, musim zacat pozerat aj trnavsko a tieto inzeraty, a najlepsie by to bolo, keby niektora z vas poznala daku kamaratku co predava.

mitinka
2. feb 2007

inac ja som chcela jazdit len ja mam strach mam raz zrazila malu 5rocnu nastastie jej nic uz nieje a odvtedy sa JAZDIT BOJIM.mozes zobrat aj tvojho muza a mozme sa niekde stretnut 😉 ja sa skusim tiez popytat.

melory
autor
3. feb 2007

janka je teraz na vychode ale ked pride, tak ta prideme pozriet. 😅 plati, nie? v pondelok uz nico mam, idem si pre vodicak.

mitinka
3. feb 2007

juuuj fajn aspon nas povozis 😉 plati len neviem kedy to bude mne vyhovovat lebo mame teraz nieco rozbehane 😉 ale ked budem moct ze uz bude klud tak vam dat urcite vediet. 🙂

bubaczik
4. feb 2007

mel...neviem ci je to este aktualne,ohladom toho vajicka..vsak kukni do trnavska tam mali kopu na predaj aj za celkom priaznive ceny..ta tak...

melory
autor
4. feb 2007

pozriem len nechcem nikam telefonovat zatual, kym nebude vyplata.

bubaczik
4. feb 2007

sak je ich tam plno....mas na vyber..ceny sa pohybuju okolo litra...inak kukla som ten tvoj prebalovaci pult..to kde sa da zohnat?

melory
autor
4. feb 2007

v ikea za 899,- je to masivne drevo 🙂 a podlozka k tomu za 199,-

bubaczik
4. feb 2007

no,tak to ma nenapadlo...chystam sa tam uz asi rok,nikdy tam nedojdem..a rozmyslala som nad nejakym prebalovacim pultom,ale vsetko je take mohutne,nemam to kam dat..a to sa mi zda take skladne..ake to ma rozmery?ak ta to neotravuje..ja by som tam sla v utorok po hc... 😀

melory
autor
4. feb 2007

odmeriam za chvilu, len idem pozriet kura.

bubaczik
4. feb 2007

vies od buduceho utorka mam nakupnu horucku...

melory
autor
4. feb 2007

51 x 72
ja som bola vcera v ikea a dobre som nakupila, aj v kike maju dobre veci pre deti, treba ist pozriet.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre