Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
26. jún 2010

Ale macka ako kazdy predsa

marcelkatt
26. jún 2010

@vladkaz1 nepodceňuj sa... Fakt Ťa obdivujem moja, si šikovná, obetavá a snaživá. Žiadne lichôtky, ale fakt.

vladkaz1
26. jún 2010

dakujem moja ved aj ty si sikovna.
erko ako? a tebe je uz lepsie?

marcelkatt
26. jún 2010

Erko pohoda, teda dnes mal zas jedovitý deň... Ja celkom dobre, len ma hnevá asi žalúdok, al brucho, sama neviem, asi vetry. Ale inak dva dni som nevracala, tak sa teším 🙂 🙂 🙂 a konečne som pribrala už 😉

vladkaz1
26. jún 2010

@marcelkatt super,mala nasa rozlietana ako vzdy ,ale uz je to lepsie

marcelkatt
26. jún 2010

@vladkaz1 idem spinkať moja, dobrú noc a v týždni hádam dáme stretko na dvore, papappa.

vladkaz1
26. jún 2010

oki moja pa

tehulka4
26. jún 2010

caute maminecky...ja nejak padam..uz dva dni mi je nejak divno,...vkuse ma boli hlava...nechapem..ale uz som z toho nervna..🙂 chcem sa spytat, kde ste kupovali deckam postele? som z toho jelen, nic sa mi nepaci a uz by som rada malemu kupila nieco... ☹

gabuliik
27. jún 2010

Čaute.
Tehu,my sme boli v sconte ... ale tie postele sú všade na jedno kopyto ...

vladkaz1
27. jún 2010

Gabi my sa dnes chystame na komody pre deti snad nieco kupim za priatelnu sumu ,ja masiv nechcem, lebo ajstak casom deti znicia a budem im zas menit izbu po rokoch ked vyrastu .
Tehu prosimta a pijes dost ?Davaj s pozor prosim ta .

marcelkatt
27. jún 2010

@tehulka4 zlatko aj mňa bolí hlava a často a z toho možno vraciam, neviem, mávam až migrény, oči mi idú vypadnúť. Dnes našťastie ok, ale fakt často. Nikdy som to nemávala, no teraz fakt často. Aj tlak nízky a závrate. Jeden deň dobre, a potom sú dni kedy nevládzem, pripadám si ako totálny hypochonder a sťažovateľ, ale fakt niekedy mám sama na seba nervy, že som asi fajnovka, alebo čo. Ja viem, každé tehu je iné, ale až takýto radikálny rozdiel, mhm 😖 Jasom fakt zvedavá v 24tt ako zvládnem nejesť na ten test. Švagrinka ide zajtra a tu v PD to je úplne inak. Dva dni pred odberom nesmie nič sladké, ani ochutené vody ale ráno sa môže najesť, niečo ľahké, napísali jej zoznam potravín, čo môže. Zaujímavé všade to je inak. A ona ani tu sladkú vodu piť nebude.

Náš Erik spáva v cestovnej postieľke zatiaľ, má tam aj matrac, aby mu nebolo chladno a to mu zatiaľ stačí v detskej, keď bude druhé a budeme riešiť posteľ, potom uvidím akú kúpime, ale mám typ buď vysúvaciu, alebo poschodovú. Neviem ešte.

tehulka4
27. jún 2010

@vladkaz1 mojenko, niekedy ani niekedy nie,...ale nemyslim, ze by to malo s tym nieco spolocne, lebo aj ked pijem vody ako duha, aj tak ma boli az no..

@marcelkatt migreny zatial chvalabohu nemavam,a le mavam take stavy ako keby osm mala odpadnut, a vtedy sa mi strasne kruti hlava a som strasne slaba..a vzdy ked si meriam potom tlak tak homam srasne nizky..a pritom aj kavupijem, aj pijem a aj solim, lebo ja mam odjakziva problemy s nizkym tlakom..a vcera som hovorila s kamoskou a ta mi hovorila, ze terza majus trasne vela porodov a hlavne strasne vela porodov co su deticky predcasne narodene ze v 34 -35tt, ba ze dokonca mali jedno tusim mi hovorila v 27tt ale ze to hned posielali do BA..tak na mna nahucala ze sa nemam natahovat s malym a ze ma chce vidiet v porodnici az na termin..bohaca, normalne ma trochen vystarsila..

marcelkatt
27. jún 2010

@tehulka4 verím mne dr povedal, že nesmiem malého dvíhať, a mám čo najmenej behať. Ale dá sa to??? Nedá. Keď je mm doma, tak ako tak sa dá oddýchnuť, no variť treba, upratať tak isto a keď je v práci s Erikom musím von aj na nákup predsa. Som zvedavá či mi vysadí už lieky.

vladkaz1
27. jún 2010

este nas obed 😀
Tehu no ja neviem potom zeby tlak?
Macka ved to neda sa musi clovek fungovat ci tak ci tak 😒

marcelkatt
27. jún 2010

@vladkaz1 presne aj ja som toho názoru. Nie som chorá predsa a keby to bolo vážne tak ma nenechá doma nie? No. Jasné, že sa šetrím, teda snažím sa,ale nie vždy sa to dá. Lieky beriem poctivo, no a behať musím, inak to nejde. Uvidím čo povie v utorok, dúfam, že tlak budem mať dobrý už, naposledy 80/58, ale to som tesne predtým vracala pri Mercelovi, tak asi preto. Dnes som si merala a mala som lepší 90/63 😀 😀 Ako si zas chutne navarila moja, mňaaam. My máme sviečkovú, ocino varil, večer cestujeme do TT...

vladkaz1
27. jún 2010

@marcelkatt varil boris 😉 a steaky su zo vcera

marcelkatt
27. jún 2010

@vladkaz1 pochvala teda jemu 🙂 šikovný. U nás varím iba ja, teda Robko zvládne také jednoduché veci, ale ja ho oc do kuchyne k sporáku nepúšťam, sa priznám.

vladkaz1
27. jún 2010

Ved toto bolo jednoduche 🙂 ,Robko je sikovny na ine veci ..
Idem si odstreknut mlieko a osprsit sa a idem kupovat tie komody snad vyberem nieco za rozumnu cenu ak nie kupim len jednu .. ak nic nebudu mat porazi ma

marcelkatt
27. jún 2010

@vladkaz1 držím palečky moja. Kam idete, do Sconta? Tam mali pekný výber, ale už dávno som tam nebola. Pekný dnik moja prajem, pozdrav Borisa a detičkám pusinky. Pa moja.

lucyso
27. jún 2010

Ahojte dievcence. no Vlaka, teda krasne jedlo... normalne si mi chute porobila🙂)). ja som dnes ugrilovala kuracie stehna a k tomu salat... s muzom sme sa dohodli, ze si dame delenu stravu, pretoze vyzerame hrozne a aspon trosku budeme zdravsie zit 😀 😀 😀 . som zvedava ako dlho nam to vydrzi 😀 😀 😅 ...
inak vcera som bola cely den u nasich doma a pod agatkou na druzbe je to detske ihrisko velmi pekne spravene. DUFAM, ZE VYDRZI CO NAJDLHSIE ! 😅 😅 ze ho nejaki vagabundi neznicia !

vladkaz1
27. jún 2010

baby ja som pribrala od porodu 2 kila mi nieco hovorte o tej strave a dakujeme 😵
No kupila som komodu detom celkom peknu, ale podla mna drahu na to aka je jednoducha ,nevadi budem mat pokoj uz v sconte ano ,nieje tam teda najlacnejsie ..
V Jysku som si 2 deky do obyvka a v sconte malemu este plachtu do postielky ,blba plachta 8 sem eur 😝

marcelkatt
27. jún 2010

@vladkaz1 teším sa s Tebou moja, budú to mať pekné v detskej 🙂 no drahšie, ale počula som, že kvalitnejšie než Asko. Ale nemám overené.

gabuliik
27. jún 2010

Čaute.
Dnes sme boli mrknúť v Smoleniciach.Bolo fajn,až na ten vietor.Hrozne fúkalo,až ma z toho bolia uši ... 😒

Vladi,supiš,že si kúpila ... inak,aj mne sa to tam zdalo drahšie,ale zas našli sa tam aj lacnejšie veci.A s postelami som max.spokojná.Sú pevné,vôbec sa nehýbu ako niektoré,čo tam mali ....

vladkaz1
27. jún 2010

cafte no hodila som foto do albumu aj komodu kuk

lucyso
28. jún 2010

Ahojte, Vladka1 komoda je super.
Inak ja by som si na Tvojom mieste pomaly zaobstarala vzduchovku na Lucinkinych napadnikov 😀 😀 😀 😀 , je fakt kocka. pozerala som si ju v tvojom albume no a neskutocna fotomodelka🙂, ake pozy hadzala. no zlata je 😀 .

vladkaz1
28. jún 2010

@lucyso nieje uplne taka ako som si predstavovala ale paci sa mi ,az na to jak ju skladal moj sikovny muz a je to 😅

marcelkatt
28. jún 2010

@vladkaz1 ja si myslím, že stačí taká komoda, je pekná, nič jej nechýba. Hodí sa k posteli a účel splní. 🙂

vladkaz1
28. jún 2010

macka ved jasne, keby sa mi nepacila tak si ju nekupim 🙂 este ten regal na hracky musim posnorit a vyhodit nasu postel

marcelkatt
28. jún 2010

No ja som dala piecť obed, idem ešte vydrhnúť vaňu a wc, potom si pospím s Erikom a poobede pújdeme asi na námestie pozrieť...

lucyso
28. jún 2010

podla mna je super a hlavne ze splni ucel 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre