Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
28. jún 2010

Čaute.
Marcelka,supiš - pupiš vec ... 🙂

marcelkatt
28. jún 2010

@lucyso tak to asi áno. Teraz to je len také jemnunké, ja to ani necítim....
@gabuliik ,@lenkahrehusova taká sranda je to, ale aspoň viem, že tam je piškótka 😉

marcelkatt
29. jún 2010

Ahojte, dnes som bola na poradni, všetko Ok našťastie, brali mi aj krv tie testy AFP aj na protilátky. Dozvedelo sme sa, že Erik bude mať bračeka. 😉 Bude sa volať Patrik 🙂 som zvedavá aký bude, zatiaľ je odlišný úplne menej sa hýbe, dr ho budil 🙂 zatiaľ čo Erik robil stále premety a kotrmelce 😀 ale hlavne nech je ZDRAVÝ, fráza ale pravdivá a dôležitá.

vladkaz1
29. jún 2010

Gratulujeme k Patrikovi 😵

tehulka4
29. jún 2010

zdravim maminecky...🙂 noo kedze dnes nic ineho na sklade ako chlapcov nermali tak aj my sa pridavame k tomu, ze budeme mat aj druheho chlapceka, presne tak ako maminka chcela..🙂)tak pokial sa nic nezmeni by to mal byt Filip.. 😉

vladkaz1
29. jún 2010

jee Tehu gratulujeme K Filipkovi 😵

zuzulik82
29. jún 2010

tehuli to je krasne 😵 blahozelam, super ze sa ti splnil chlapcek 🙂 a zavidim ze uz vies meno, my sme stale nerozhodni 😀

marcelka aj tebe gratulujem 😉 s tymi chlapcami sa tusim vrece roztrhlo, ale poooooooooriadne velke 😕

gabuliik
29. jún 2010

gatulujem vám k chlapčekom ..... 🙂 a krááásne mená ste vybrali ...

marcelkatt
29. jún 2010

@tehulka4 jéééj tak Ti to vyšloooo. 🙂 🙂 🙂 tak môžem ísť rodiť mimo TT, nemeníme...

Vladka, Gabulik ĎAKUJEM

marcelkatt
29. jún 2010

@vladkaz1 inak dostali sme kočík. To bolo veľké prekvapenie a potešilo. Síce iný ako sme plánovali, ale je to darček a som spokojná. Ale bez vajíčka, máme vajíčko máme po Erikovi a v zime aj tak mi netreba naklikávať na kočík. Je to X Lander XA 2010.

lucyso
29. jún 2010

Marcelkatt same dobre, pekne spravy 🙂 🙂 , gratulujem aj k chlapcekovi aj ku kociku. a co hovori Erik na braceka?
tehulka4, gratulujem aj tebe k Filipkovi.
Inak moja sestra je v 15 tyzdni a tiez tuzi po chlapcovi... jasne, ze hlavne je zdravie, ale teda, ona chce chlapca.
my sme mali dnes poradnu. Pruzinec bol neskutocne mily - uz nemusime balit a aj na poradni v pohode, mame 5250g. cize sme pribrali za mesiac 1kg.. celkom fajn, nie? na tie zapareninky mi predpisala masticku (nazov uz neviem - nezname), ale v lekarni mi povedali ze to uz rok nevyrabaju 😕 😕 😕 .... tak nam dala Clotrimazolum.... tak snad pomoze, ale vraj to nema hrozne. dokonca by si to ani nevsimla.... vcera mala tu ritulku taku dost cervenu a dnes zas nie....
TAk nas aj zaockovali, chvalabohu teplotu zatial nemame, len stale je taka lutostiva a uspinkana, tak spi cely den...

vladkaz1
29. jún 2010

@marcelkatt super moja farba krasny je 😵 od dedka?

@lucyso som rada ze ste dopadli dobre ,tesime sa s vami

gabuliik
29. jún 2010

Čaute.
Marcelka,supiš kočík.Ja som mala ten istý,len 2008 a max.spokojná ....
Lucyso,takže dokina mala dobrú náladu?Či vlastne sestrička ... 😅

marcelkatt
29. jún 2010

@vladkaz1 áno od dedka, nečakal som to, prekvapil ma, čakal kým mu oznámime pohlavie a poslal mi peniažky že si máme kúpiť. Asi mu poradila Nikuška neviem, ale je pekný.
@gabuliik tak hádam budem aj ja spokojná...

marcelkatt
29. jún 2010

@lucyso super teším sa moja s vami. Erik sa tešil a keď sme boli pre kočík tam tam rozprával, že to je Patrikov kočík že ho bude voziť 😉

lenkahrehusova
29. jún 2010

baby, gratulujem k chlapčekom 🙂 teším sa s vami 🙂

marcelkatt
29. jún 2010

@lenkahrehusova Ďakujem Lenka. 🙂

lucyso
30. jún 2010

GAbuliik, lekarka je vzdy fajn, to len sestricka asi niekedy vstava hore zadkom..🙂
inak vcera vecer sme este trosku bojovali so zvysenou teplotou, ale dali sme Nurofen a spinkala od pol siestej do pol siestej do rana, no a teraz uz je v pohode, spinka🙂, tak snad to mame uz za sebou.
No a ked to tak zhrniem, tak tusim vcerajsi den bol fajn, nie? nam sa darilo dobre u lekarov - slo to ako po masle, tehu a MAcka uz vedia ze to budu synatori a dufam, ze aj Vladka, Gabuliik a Lenka mali tiez dobry den.
No dnes bude riadne horko...a vraj ma by do konca tyzdna. takze dnes asi von moc nebudem, nem na terase v chladku 😀 ..
Inak ak tu ma niekto skolaka, tak prajem krasne vysvädcenie a prazdniny 😀 😀 😀

vladkaz1
30. jún 2010

Ahojte ja som od 5 tej hore uz som aj navarila obed polievku a cestovinu tak budem mat klud .
Decka spia ,ale uz boli na striedacku hore ,dnes by som mala zehlit sa mi teda moc nechce 😝
@lucyso tak ste to dobre zvladli ,nemala az taku hroznu reakciu .
Tento tyzden hlasia 32 st. booze sa uparime .
Prajem pekny dnicek 🙂

lucyso
30. jún 2010

Vladkaz1 aj ty trpis nespavostou 😀 😀 😀 ?
mne sa nejako nechce spat a navarene mam. brokolicovu polievku. to mi staci. muz sa naobeduje v praci, takze v pohode.. veru vonku bude riadne teplo. ja vybehnem s malou von len doobeda na pol hodinku a potom budem len na terase. ja bude chytat bronz a mala bude spinkat v chladku. teda, aspon planujem....

lucyso
30. jún 2010

vladkaz1,lenkahrehusova, gabuliik akurat som citala tuto temu na koniku.... viete o nej?
ja som normalne vysokovana, ze take nieco aj je 😨 😨 😨 😲

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/zrastene-pysky-u-dievcatka-viete-poradit/

vladkaz1
30. jún 2010

citala som to ,uz davnejsie ,necitaj vsetko 😉 ... ja som sa zlakla a pytala som sa dokiny a povedala mi ze je to zriedkave ...
Inak ja dnes cakam kamosku pridu o 9 tej Bubi s detmi ideme na ihrisko a potom uz len veget .
Dnes uz nic nemusim robit este mi v noci prala pracka tak ju vyvesim 😀

biela.ruza
30. jún 2010

vsetkym maminam prajem krasne rano 😎

marcelkatt
30. jún 2010

Ahoojte, ja mám po včerajšku nejakú svalovicu, teraz som dala prať, mám plný koš 😠 k obedu spravím asi brokolicovú polievku, ale mne sa nič nechceeeee....

marcelkatt
30. jún 2010

@lucyso mne tieto teplá robia dosť zle, točí sa mi hlava, mávam nízky tlak, takže radšej sme vonku večer, alebo ak je možnosť niekde v chládku aspoň. Včera sme boli celý deň vonku a večer som fakt nevládala.

stankatt
30. jún 2010

ahojte 🙂 gratulujem k chlapcekom :DDD
Moja mala je zas chora, kasle jak stary tuberak a nechce nic okrem mliecka papat, tak zajtra ideme k dokyme 😠 porazi ma.... som dufale ze v lete bude pokoj od chorob a prd... 😠

vladkaz1
30. jún 2010
bubadlo27
30. jún 2010

cavte cavte, ja sa tu vyskytujem pomenej.
add-1 je teplo, tak sme vonku alebo niekde niekoho otravujeme, ze Vladi 😀
add-2 na kona chodim ozaj len sem, vascinu casu mi zaberie FB, vsak baby vedia co tam chodim robit po veceroch 😀

co sa tyka tej temy zrastenych pyskov, vladka aj my mame taku kamosku, mozno ani nevies a ma s tymto problem uz od decembra, zlatko moje, tak preto to nasej malej furt kontrolujem

stani,ked sa nad tym spatne zamyslis, myslis ze to bol dobry krok ju davat do jasiel? ja viem ze clovek nema na vyber, ale mi je jej straasne luto, chudinka je stale chora ☹

lucyso
1. júl 2010

vladkaz1, uz som to videla v NAYku, aj ja po tom tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzim.... 😀 😀 😀

marcelkatt
1. júl 2010

@vladkaz1 je to super vec, majú to naši známy, my sme si to chceli kúpiť, mám ešte body na karte, ale reku počkáme, kým pokúpime také prednejšie veci, čo treba.

Mne tieto teplá tak vadia ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre