Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

krtko.
18. júl 2010

gabuliik,to mas dobre ze im to preslo 😉
natalka dostala poobede teplotu a tak muzik isiel s nou na pohotovost ,s vysledkom -zapal stredneho ucha
lebo ked si predstavi ze by som isla zajtra sama zo sebou dokine a este k zastupujucej detskej a potom na usne ,tak by som prisla asi az poobede.takto s nou mam ist v stredu na kontrolu na polikliniku
takze nasa statistika je ze mne sa zase vratila angina,natalka zapal stredneho ucha a lenka este sragorí 😠
inak aj ja sa dost bojim burky a bleskov tiez 😠 a to som si myslela ze som sama co sa bojim 😀

vladkaz1
18. júl 2010

ahojte ja som bola dnes na nakupoch moj varoval deti 🙂 pokupisa som dobre som spokojna ,koberec a chodbu ,tesim sa ked pride 🙂
Boli sme a v tescu malej sme este tricka do skolky super za 3 eura a malemu botky a 2 tricka a ja zas nic na mna nic nemaju 😝

krtko.
18. júl 2010

@vladkaz1 tak to si dobre kupila
co si kupovala skrine do chodby?

vladkaz1
18. júl 2010

nie skrine ,zrkadlo na topanky a ta tyc je tam 🙂 koberec tento

marcelkatt
18. júl 2010

@vladkaz1 kráááása

vladkaz1
18. júl 2010

Dakujem 😵

marcelkatt
18. júl 2010

Tak dávam 1x foto aj bruška 😉

krtko.
18. júl 2010

pekný 😉

krtko.
18. júl 2010

@vladkaz1
prosim ta len tam nepoloz oliverka v tych tigrovych nohavkach 🙂

marcelkatt
18. júl 2010

@vladkaz1 Oliverko bude teraz všade splývať 😀 😀

vladkaz1
18. júl 2010

😀 dik kocky to sme sa dnes smiali doma ,no muzovi sa koberec nepaci 😅
macka krasne brusko 😵

krtko.
18. júl 2010

nejako sa mu tusim nic nepaci ,ze?

vladkaz1
18. júl 2010

nic sa mu nepaci 😔 😕 😀 ale sak nech 😝 ani chodba sa mu nepaci no podstaten je ze mne sa paci 🙂

krtko.
18. júl 2010

varila som lenke ryzovy vyvar,vyvar som vyliala a ryzu nechala 😠 😀
mozem varit dalsí 😀

marcelkatt
18. júl 2010

@vladkaz1 ďakujem Vladka a už aj dáva kopkaním najavo, že je tam, tak sa nenormálne teším

lucyso
19. júl 2010

Dobre ranko, Marcelka pekne brusko🙂 a Vladka pekny koberec. ja mam tiez s muzom v posledjen dobe rozdielne nazory... ej, kde su casy ked sa mu pacilo vsetko co sme zariadovali 🙂 🙂 🙂 😀 🙄 🙄 🙄 .. no co uz.
inak ja sa uz bojim kupovat koberce. zatial som si kupila dva do obyvacky pod stol a po par mesiacoch som nervacila, ze sa zle vysavali..... tak nemam ziadny:(...

vladkaz1
19. júl 2010

@lucyso presne moj problem ,mala som rocny koberec v obyvke hodim fotku ale mal dlhy chlp a len som sa jedovala ,nedalo sa to dobre povysavat ,zatial som ho svohla do kuchyne neskor ho dam do chodby

marcelkatt
19. júl 2010

@lucyso ĎAKUJEM 🙂
U nás ak niečo chceme do bytu kúpiť, vždy sa dohodneme, fakt málokedy nie. MM mi vychádza v ústrety, alebo dá tip aj sám a ak sa mi to páči tak je, ak nie, hľadáme niečo iné. Ja som v tom smere fakt spokojná 🙂
A ako sa má malinká, zúbky a tak? Už lepšie?

lucyso
19. júl 2010

Vladi, presne a takto kolovali koberce aj u mna, az skoncili spalene, co som nemala nervy 😅 ......
Inak je pekny aj tento... ale ja na to nemam nervy... kupim si koberec, prikukam nanho z kazdej strany a ako prve ma napada, ci sa bude dobre vysavat...
Maci, zubky trapia a trapia, ale bojujeme. uz tam je nieco biele, teda dasienka, ale zubky nikde, tak som zvedava, ze kedy...... ale na mamaaja pisala jedna, co porodila tiez v MArci, ze uz zubok maju... no som zvedava🙂

marcelkatt
19. júl 2010

@lucyso držíme palečky so zúbkami

stankatt
19. júl 2010

@marcelkatt jasne :D

tehulka4
19. júl 2010

cavte maminecky...taaak sme uspesne maleho prestahovali do jeho izbicky.uz si tam kraluje 2 dni..najskor som chcela ze tak aklimatizacne tam zacne spavat iba poobede, a herec hned v prvu noc, tam chcel spat..a aj tuto noc co bola tam predrichmal uuplne v pohode...a aj dnes sa dobrovolne pobral do novej postele a izby..asi som si z toho robila najvacsiu hlavu ja, a moji chlapi to znasaju uuplne v pohode..dnes som mu este kupila periny, a taky maly box na hracky na kolieskach a zajtra este vybehnem taku malu polickovu skrinku nech sa mi teda uz prestahuje z obyvky uz rovno do izby...este mu chcem dokupit v ikei tie stolicky a stolik na kreslenie a prozatim koncim..na novy koberec momentalne nebudem mat, lebo mu objednavam handry z nextu za vyse 200eciek, mame nove skrinku v kupelnitakze asi na tento a buduci mesiac sme vycwerpali nakupnu horucku...a na zaciatkus eptembra idem na svadbu a nemam co na seba, takze este saty mi treba kupit...takze sa musim zacat krotit, bo uz mi mm zacina frkotat ze som sa nejak rozbehla..ale ked ja uz ked neico zacnem, chcem mat hotove - co je problem pretoze, ja ot chcem HNED..😀
co sa tyka pocka..parada...ak by bolo takto, mozme dat aj stretko..🙂

vladkaz1
19. júl 2010

@tehulka4 suuuper chcem foto 🙂

tehulka4
19. júl 2010

vladi, musis vydrzat, kym nekupim stolicky..😀..ale neni to az taka uzasna decka, este sa bude prerabat ked deti vyrastu..teraz ju mam na zlto, ale starsne ju chcem potom na taku jablckovo zelenu..mylsim, ze vy take nieco mate..kuchynu ci co.. 😉

tehulka4
19. júl 2010

inak oliverko ako? dufam, ze vsetko ok..a teda samozrejme aj ty ako?🙂

vladkaz1
19. júl 2010

Moja ano mam v kuchyni taku lubim tu farbu ,to je moja farba 😵
my pohoda maly place v noci jak tur ,tak som spala cez den az kym muz nesiel do prace ... ma budil ...
No a teraz ideme malovat obyvku ,no muz este nevie ale cez vikend chcem 😀
Tehu ani ja tu detsku nemam podla predstav ,ale neda sa mat vsetko 😉 ,posluzi vyhodim a potom kupim nove ,ved na to su veci aby sluzili a obmienali sa 🙂
Juj Oliverko bude fesak co??? Za si mala maniu na cely rok veci? 😀
Ozaj co spuntik v brusenku?????
Lucka bola dnes chutna v meste tak sa tesila ze moze davat holubom rozok 😀

tehulka4
19. júl 2010

vladi, aj mne sa velmi paci..mne sice nejak extra nepristane,a le mam ju rada, len skoda ze mm neni nou velmi nadseny..ale tak ratam s tym, ze potom spracujem este decka a budeme na neho traja.. 😀 😝 nech si nemysli, ze to bude mat s nami jednoduche,a j ed budu chlapi v prevahe.. 😀
tak jasne ze sa neda..najviac ma stve ze tie izby teda aspon u ans su take male ked tam chces vsetko naukladata a este chces aby mali miesto na hranie..hruuuza..tiez s atym riadim, posluzi vahodim vymenim..len ked ja som taka sprosta povaha, mne sa nieco paci, potom si to kupim a uz sa mi to nepaci..no otras baba som..🙂)
tak fesak, o to mi ani tak velmi nejde, len uz som nejak spohodlnela..takto mu objednam na sezonu veci a veci a mam potom pokoj, nemusim nahanat po nasich obchodoch..aj tak sa tu nic neda vybrat a do rakuska sa mi nie vzdy chce chodit..tak a zasa mam istotu, ze tieto veci vynosi aj maly Filip, takze pohoda, nestratio sa..
spuntik je riadny cert...stale kope a kope a kope...aj teraz...asi tusi, ze je o nom rec.. 😀
pozerala som Luckine fotky tusim na FB, starsna kocena ot je....fakt, ale to ty asi vies..bnudete mat doma co robit aby ste vsetkych tych chalano poohdhanali.. 😉 boris, nech zacne robt nadcasy, aby si mohol kupit nejaku dobru vzduchovku na nich.. 🙂

vladkaz1
19. júl 2010

Tehu mas pravdu ,no moj uz zahlasil ze ziadnemu chudakovi Lucku neda 😀 ,som mu hovorila ze laske nerozkaze a on ze zabudni 😀 ,ze len nech dobre vybera hahaha sa smejem .
Tak Filipko kopka chrustik jeden ,uz musis mat aj bruseno, boha musime fakt dat kavu .
Tvojeho spracujes neboj ,v konecnom dosledku si spravis po svojom jak ja ,moj uz nefrfle na koberec zvyka si 😀 ,my mame odlisny vkus on je ten narocnejsi ,no na ludvika 14 teho nemam ,tak si on predstavuje mat zariaden byt 😅
No ani nehovor ,tak ten cas leti ,Lucka je kocka to je pravda ,to brusenko ma take vypulke ,ale ska vytiane sa ,dufam ze aj rozumovo bude taka a sdrcom ... len len povrchova krasa ,vies jak to myslim ...
A aj maly bude fesacik 😀 😀 sak ma byt po kom ... kazde dieta je pekne 😵 hlvane pre maminku a tatinka ne? ved ich milujeme

tehulka4
19. júl 2010

vladi, to iste som zahlasila ja na olivera, ze ziadna zena pre na ako jeho matku nebude dobra, tak bude miusiet ostat doma pri maminke... 😀 😀 😀
no bruseno uz mam, teda myslim, ze uz sa tam nieco rysuje..🙂)ved uz pomaly budeme v polovici..esteze ten cas tak rychlo leti.. 😉 mali, veru mali..ja to stale hovorim, ze by sme mali dat nejaky termin co ja viem,ze v stredu o 5 kdesi pre mna za mna aj na namesti, ze by sme sa stretli..ved uz aj stanku s momo som nevidela neskutocne dlho...
u nas som skor ta narocnejsia ja, mm len pritakava, sem tam si povie svoj nazor, a ja hop tak ci tak az tak nepocuvam, a urobim si po svojom.. 😀 😉 ale tak aspon zo slusnosti sa ho opytam, ze co on na to.. 😀 😀 😀 ved aj tak mi vzdy odpovie, ze to je jedno, hlavne nech to neni drahe,....no on je taky typiycky slovak..super kvalita za minimalnu cenu, najlepsie tak zadarmo.. 😀
Luckine bruseno sa strati...do ksichtiku je strasne pekna....a cop sa tyka toho vnutra, toho sa nejak nebojim, lebo ju vychovavate vy, teda mm tvojho nejak nepoznam,a le ty si moja krvna skupina, takze urcite z nej vychovas super babu..

marcelkatt
19. júl 2010

No ja som tiež povedala, že Erik je len maminkin, načo mu bude iná pipenka 😀 😀 😀 😀 a Patrikovi tak isto. Moji sú a hotovo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre