Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
19. júl 2010

No veru len neviem ani kedy dojde 😒
Idem kuknut na susna nejako je moc ticho

vladkaz1
19. júl 2010

spi jak zarezany ,ale prsia mi tecuuuu paradne

tehulka4
19. júl 2010

tiez som bola..drichmorime o 106..tak ide este umyt nejaku misku ci co to mam v kuchyni na linke od hrozna, a asi pojdem aj ja drichmorit..aj ked sa mi nejak nece, ale tak rano je tu o chvilu... 😉

vladkaz1
19. júl 2010

hmm aj ja asi pojdem .. odsavat sa mi nechce co ho mam budit? 😒

tehulka4
19. júl 2010

nie, kasli na to, odsajes v noci alebo sa ti o hodku zobudi..inak dnes sme tu teda pekne prekecali..tusim aj tri stranky..🙂

vladkaz1
19. júl 2010

No ved nik nechodi ... 🙂 ale myslim ze po niektore citaju

marcelkatt
19. júl 2010

No ja pozerám seriál, malý spinká, mm príde okolo 00.50h asi.. Spať sa mi nechce, spala som s Erikom dlho poobede.

marcelkatt
19. júl 2010

@vladkaz1 určite sem chodia čítať, ale nepíšu, nechce sa im asi, neviem.

tehulka4
19. júl 2010

tak tomu pevne vwerim, ved kon je lepsi ako co ja viem, mozno aj hospodarske noviny.. 😀 😝 ale tak ja chapem..tiez pri malom castokrat nestiham..a teraz len pretoze sa takto trochu zhorsilo pocko..inak fajne chladno dnes navecer bolo..sa bude aspon dobre spat..

vladkaz1
19. júl 2010

lucim sa ...lebo nezadrichmem potom uz a maly sa mi zobudi a budem zlostna a opuchnuta 😀

marcelkatt
19. júl 2010

@vladkaz1 dobrú nôcku

marcelkatt
19. júl 2010

@tehulka4 ale veď to je jedno, kto chce a má záujem príde no nie?

tehulka4
19. júl 2010

no damy, vyluskala som pri vas asi sakel tekvicovych jadierok, do clenka ma stipol nejaky sviniar, tak je asi najvyssi cas sa s vami rozlucit..zelam krasnu dobru nocku...

marcelkatt
19. júl 2010

@tehulka4 papa a dobrú nôcku Luci

marcelkatt
20. júl 2010

Ahojte, dnes sa pochválim, dostal Erik posteľ od babky veľmi ma potešila, lebo novú by sme nekupovali ešte až na rok asi. Je to starší typ, ale z pevného dreva a vôbec nie je poznať, že je používaná a je s úložným priestorom aj, iba matrac treba nový, predsa tento má roky a sú tam roztoče si myslím, zatiaľ som ho vybúchala a nastriekam niečim proti roztočom a baktériam pre istotu.

stankatt
20. júl 2010

cafte, tak zajtra chcete stretko? 17,00 by sa asi aj nam dalo... a co tak relax? tam je aj pieskovisko aj trampolina... ci mate to tehulky daleko? sak mozme aj na namesti a potom dakam zapadnut... sice ja si pri malej moc neposedim a nepokecam, aby nerobila zle vasim deturencom 😀 ona je strasna potvora 😝

marcelkatt
20. júl 2010

@stankatt ahojček, každé dieťa občas vymýšľa a robí zle, veď to sú deti. Náš nie je výnimka 😀 Ja sa teším, že sa pohrajú trošku. No ja sa prispôsobím lokalite, i keď nesmiem moc behať a dlho stáť, ale hádam sa nebudete kvôli mne obmedzovať. V pohode, mne je jedno kam vyrazíme, aspoň trošku sa odreagovať 😉

stankatt
20. júl 2010

sak stretko bude teda na namesti? uz sa tesim :DDD mohli by sme ist aj k zimaku, alebo do amfika, sak uvidime podla pocasia... snad nebude moc horko.. 🙂

tehulka4
20. júl 2010

caute mamineck, my sme boli dnes zasa u segri a kupila som malemu do izby komodu na hracky co som vcera okukavala..a mm ma potesil, ze zajtra ide do blavy tak ez sa s nim zvezieme a pojdeme do ikei kupit ten stolik a stolicky...mam strasnu radost jak male deco, ze mu robim konecne vlastnu izbicku a nebude to len taka borderlaren..🙂)
co sa tyka toho stretka, tak mi urcite pojdeme, a miesto nam je tiez nejak suma fuk, ja len kvoli vladke, ze nech si da ten vysnivany kremes.. 😀 😝

marcelkatt
20. júl 2010

@tehulka4 jej takže bude izbička? 🙂 🙂 🙂 môžme ísť na námestie a tam sa dohodneme čo a ako nie?

stankatt
20. júl 2010

he ,ja len potrebujem poraaaadnyyyy vyyyyybeh pre Momo 😀 😀 😀

krtko.
20. júl 2010

ked mi bude dobre ,mozem sa pridat na to stretko ? 😉

stankatt
20. júl 2010

jasneeeee 🙂

marcelkatt
20. júl 2010

@krtko. samozrejme 🙂

vladkaz1
20. júl 2010

tesim sa kocky ,takze o ktorej a kde?
Dnes som mala perny den 2 noci som nespala ,potom som zaspala prisla mi mamina trocha pomoct bo som padala dole hubu a utekala som na postu do tesca 😝
Deti su okupane a spia konecne,do obeda som mala este navstevu

krtko.
20. júl 2010

co si sa nestavila ?

krtko.
20. júl 2010

ja som bola dnes bez deti 😵 nasla sa dobra osobka co mi ich zobrala na cely den 😉
prisli az o 18:20
aj tak som nic nespravila ,len som bola v kauflande u masiara.inak som lezala a poobede som si pospala

vladkaz1
20. júl 2010

milacik ja som vobec nestihala ,boli ma hlava jak kona mala mi po ceste strajkovala ,ved ked by si zajtra sla tak to supi do tasky som ustvana jak kon

krtko.
20. júl 2010

@vladkaz1 no jasne
ked pojdem tak ti to prinesiem 😉
len neviem este kedy a kde

vladkaz1
20. júl 2010

ani ja neviem 😒
super ze si nemala jeden den deti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre