Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
20. júl 2010

Tak sa predbežne dohodnime o 17.00h na námestí???

krtko.
20. júl 2010

a este aj muz ma poobednu
takze som bola cele poobedie sama-parada

vladkaz1
20. júl 2010

ved aj po ceste sa mozeme pozbierat ne?

krtko.
20. júl 2010

a kam chcete ist?

vladkaz1
20. júl 2010

nik nevie ,uvidime v tom teple to bude zabijak .. ja musim pozhanat skejt niekde idem hladat cez net,bo mi niekde zrazi dieta auto 😝

marcelkatt
20. júl 2010

Alebo ten Amfik, tam je aj chládok. Len Vladka ty si chcela krémešík 🙂 ja sa vám prispôsobím baby 🙂

marcelkatt
20. júl 2010

@krtko. supeeer, si si oddýchla konečne 😉

vladkaz1
20. júl 2010

Mne je jedno prezijem aj bez kremesa 🙂

marcelkatt
20. júl 2010

Tak dohodnime to miesto, ale myslím si, že niekde kde je aj chládoček, veď už to, že bude dusno a teplo je moc, nie ešte slnko uf...
@vladkaz1 čo ten skejtík, aj je niečo seriózne na nete a v dobrej cene?

krtko.
20. júl 2010

@marcelkatt ani moc nie 😖
bola som v obchode a to mi zabilo cas 😖
ale uz my potom aj chybali 😵 a ked prisli a lenka ma uvidela ,pozerala na mna ako na zjavenie 😀
chúďa moje ,v prvom momente nevedela ci ma plakat ale sa tesit ,tak zostala taka primrznuta 😀

tehulka4
20. júl 2010

zeny mne je to jedno tiez kde to bude...mozme ja do amfiku...ja registrujem, ze na 17-tu kdesi, po ceste mozno vyzdvihnem stanku z momo..🙂)) pripadne este niekoho kto pojde nasim smerom..🙂))))

tehulka4
20. júl 2010

len teda dajme len jedno miesto, ieze sa budeme hladat po celom meste... 😀 😀 😀

vladkaz1
20. júl 2010

Tak dajte amfik o 17 tej

vladkaz1
20. júl 2010

skejt nic vsetko drahe a 56 eur za neho nedam 😝

marcelkatt
20. júl 2010

Ok amfik ja súhlasím a malý bude nadšený, aj dnes som tam s ním bola 🙂
@vladkaz1 no riadna suma teda ☹

marcelkatt
20. júl 2010

Je mi teplooo, varím a tak tam je dusno v kuchyni aj bez toho, nie ešte teraz, juj.

vladkaz1
20. júl 2010

no v amfuku bude inak dost deti .. to zas ja moc nemusim .. ale prisposobim sa je tam pekne cisto snad nebudu moc spekulovat

vladkaz1
20. júl 2010

ja som do obeda navarila jednoducho palacinky a spagety omacku .. je teplo moc sa u nas neje

marcelkatt
20. júl 2010

@vladkaz1 no ja som mala na dnes obed polotovar sa priznám, nestíhala som dnes a teraz varím na zajtra mexické soté z morčacích pŕs s ryžou: http://www.dobre-recepty.sk/detail/2255-mexicke... jednoduché a rýchle 🙂

vladkaz1
20. júl 2010

nevadi hlavne ze chuti,bola som vo vani

marcelkatt
20. júl 2010

No ja som teraz vyvesila prádlo, ešte zajtra musím dve práčky oprať 😖 ja len dúfam, že Erik nespadne z postele v noci, on prespí až do rána, no tu spí 1x vo veľkej posteli, spával v cestovnej postieľke, no od dnes už má svoju, tak uvidíme. Ale teší ma to, že prespí až do tej pol 9tej a dnes dokonca potiahol do 9:15h. Som nechápala.

vladkaz1
20. júl 2010

on ti vzdy dobre spaval ,postel potesila co sa stalo ???

marcelkatt
20. júl 2010

@vladkaz1 zavadzala im, tak sa opýtala či chcem.

vladkaz1
20. júl 2010

@marcelkatt no aspon nieco

marcelkatt
20. júl 2010

@vladkaz1 no presne....

marcelkatt
20. júl 2010

No ja idem spinkať už, nejak ma režú oči, mm príde aj tak až za hodinu, veď papať má nachystané... Dobrú noc všetkým maminkám a detičkám a hlavne Vladke prajem nech sa vyspinká lepšie.

vladkaz1
21. júl 2010

kocky tak o 5 tej v amfiku? decka mi pospali idem dat sprchu dnes doma nic nerobim ,mame vybuch ,vcera som vydrhla byt az sa mi z riti kurilo a dnes je uz bomba nebavi ma to 😝

marcelkatt
21. júl 2010

@vladkaz1 aj náš malý spinká od 12:50h, idem si zdriemnuť aj ja, sprcha už bola, ale verí, že to ešte zas pôjdem. Vladka stretneme sa a môžme ísť spolu, mhm? Večer zas môžem variť, už ma to nebaví pri tom sporáku furt v takom teple, ale čo už. Po pravde varím iba kvôli mm, ja zjem hocičo nemusím mať varené... Asi spravím fliačky s kapustou a hotovo.

krtko.
21. júl 2010

caute.dnes mi to nevyjde.skoda ☹
snad nabuduce 😉

vladkaz1
21. júl 2010

tak baby som nasrata ,tie co ste slubili a nedosli ste snad sa nic nestalo ale do teraz som cakala v amfiku ... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre