Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lenocka6
27. júl 2010

@lucyso dakujem, maj sa 🙂

stankatt
27. júl 2010

ahojte, tak my sme dnes boli v aquaparku v Senci a bolo supeeeer.. mala 3 hodiny vo vode, hubenka fialovaaaa aaaale super 😀

tehulka4
27. júl 2010

gabulik, co si mala...jasne v pohodke..ja som tiez s tebou nejake temy nezacinala, lebo som si myslela, ze naco ich budes zbytocne namahat...pokecame ked budes fit.. 😉

stani, a to ste boli vonku, ci v nejakom krytom bazene?

marcelkatt
27. júl 2010

Ahojte, my sme dnes mali poradňu, dr potvrdil chlapčeka, máme 325g. Povedal nám, že všetko je ok, že vidí zdravé bábenko. Tak mu verím 😉 a teiž, že amnio nám to iba potvrdí o týždeň. Prikladám aj foto, na ČB je pindík.

marcelkatt
27. júl 2010

@tehulka4 zlatko inak teším sa s Tebou, že je všetko ok!!!

lucyso
28. júl 2010

marcelkatt, super sprava, tak gratulujem...
no dnesny den sa zacina peknymi spravami🙂 ako tak citam... nech len pekne vydrzi🙂
pekné rano🙂!

lenocka6
28. júl 2010

@marcelkatt gratulujem Marcelka, urcite to bude krasny a silny chlapcek 🙂

marcelkatt
28. júl 2010

@lenocka6
@lucyso veľmi pekne Vám ďakujem.

vladkaz1
28. júl 2010

macka super sprava ,ved ja ti to hovorim stale ze bude krasny silny chlapcek 😉 gratulujeme

zuzanky
28. júl 2010

@marcelkatt Perfektná sprava, že ste v poriadku a včera som ťa aj na moste pri poliklinike videla a pristane ti to. 🙂

zuzanky
28. júl 2010

@sjuzi Ja som bola na rizikovom a chodila som na víkend k rodičom (je to od TT cca 24 km) a neprišla mi žiadna kontrola 🙂

vladkaz1
28. júl 2010

tehu aj tebe srdecne gratulujem 😵
baby rano som upratala ,este zehlit musim ,dovarila som teraz sote na zelenine s hlivou a nove zemiaky v supke som nakrajala na tensie kolecka usmazila vo friteze a dala korenie na zemiaky mnamko 😵
Nic sa mi uz nechce deti pospali ..

lucyso
28. júl 2010

Vladi no klobuk dole....
ja idem o chvilu Zumbovat 😀 😀 😀 😀 😀 , tak drzte palce, nech prezijem 😀 😀 😀 😀 😀, aspon si trochu oddychnem a zajtra dufam, ze vyjde pocasie, bo chceme ist do tych bojnic do muzea praveku🙂

vladkaz1
28. júl 2010

@lucyso ja som chcela ist teraz korculovat ,no bolia ma strasne narty tak mozem ist do ....
tak som sa tesila no ked obujem korcule neprejdem ☹

marcelkatt
28. júl 2010

@zuzanky Ďakujem, čo si ma neoslovila, ja mám strašne blbú vizuálnu pamäť...
@vladkaz1 Ďakujem veľmi pekne. Obdivujem, Ťa, ja by som to nezvládala asi neviem...

vladkaz1
28. júl 2010

macka co korculovanie???Ale naucila by si sa neboj ..
Lucyso prajem super zumbu 😀 vytancuj sa 😵

marcelkatt
28. júl 2010

@vladkaz1 ja som nemtavá moja 😀 😀

vladkaz1
28. júl 2010

😀 😀 😀 😀 nevadi tak na bicykel 😉
mna seru tie narty ,nrmalne jak obujem korcule nenormalna bolest az do kosti na nich nechapem 😖

marcelkatt
28. júl 2010

@vladkaz1 uf au mojko.... Ja som dnes vracala 2x zas, nechápem úplna ťažoba a to som jedla diétne kura a ryžu. Ja neviem kedy to už prejde. Ale som rada, že dr mi povedal že malinký je podľa UZV ok.

lenkahrehusova
28. júl 2010

AHOJTE 🙂 Včera sme boli v ZOO v BA ale najlepší bol dinopark. V ZOO bolo málo zvierat....boli sme sklamaní.
Dnes sme boli obkuknúť to ihrisko pri sociálke. Perfektné. Malá sa tam dobre vyjašila. Veď som riadne uťahaná 🙂 Dnes dobre zaspíme 😀 😀 😀
Marcelka, gratulujem..... teším sa, že malý je OK 🙂
Vladi, ty si ako motorová myš 🙂

vladkaz1
28. júl 2010

macka tesim sa s vami
leni tak hovoris ze ihrisko super ??? Ja sa zajtra na vsetko vybodne a pojdem s malou tam ...
Stvu ma tie korcule ,na co som dala tolko penazi za ne ked nemozem na ne ist??? 😝 😀
leni mam dnes taku jak depku potrebovala som vypadnut sama z domu proste

vladkaz1
28. júl 2010

Fotky super kukala som na FB 😉

gabuliik
28. júl 2010

Čaute baby.Tak od včera sa môj hlas zlepšil 😀 ,kalciový sirup a ten šalviový čaj zaberajú.Dúfam,že do konca týždna budem fit. Deti mi konečne zaspali,dnes boli nejaký umordovaný a to sme behali viac menej len po dvore.
@lucyso,do tých Bojníc sa chystáme aj my,len neviem kedy,bo peugeot bude mať teraz odstávku a to znamená,že môj MM bude chodiť domov neskor a aj víkendy sú neni isté.Takže asi až potom....

baby,mám otázku ... vposlednej dobe mi ostávajú uteráky strašne tvrdé ked ich operem.Neviem prečo.Ako perete vy?

lenkahrehusova
28. júl 2010

Najskôr sme boli kuknúť pri amfiku, ale tam nikoho nebolo, tak sme išli k sociálke a tam kopu deciek. Boli tam aj také malé a malá sa tam aspoň pohrala.

marcelkatt
28. júl 2010

My sme boli na novom ihrisku asi 3x a fakt supeeer.... Erik vyskúšal všetko tam.

stankatt
28. júl 2010

cafte, tak my sme dnes mali vylet do Nitry, teda vyslapali sme na Zobor 😝 😝 😝 😝 malu niesol mm... po ceste spat nam spinkala na rukach... nas maly odpadlik 😀 😀 😀 super vylet 🙂

gabuliik
28. júl 2010

@stankatt ,tak to ste sa mali teda super. Závidím takéto výletíky,môjho musím všade nútiť ... 😝

marcelkatt
28. júl 2010

@tehulka4 srdeičko, tak sa stretneme zase, ja som si pomýlila dátum, mám tiež 24.8 ráno 🙂 takže budeme spolu hladovať a piť tú žbrndičku 😝

tehulka4
29. júl 2010

@marcelkatt , no super, takze sa tam vidime...som ymslela, ze tam pojdem hned rano na tu 8, nech to mam cim skor za sebou a aj nech moze ist potom mm do prace... 😉

lucyso
29. júl 2010

Ahojte dievcence, tak dnes sme mali pekny den v Bojniciach a aj v tom muzeu🙂, sice to nic nebolo, len taka rodinka v lese🙂, ale no take skromne, boli tam skor same tabule s nejakymi info a len ta rodinka neandrtalcov🙂.
a vcerajsia zumba bola super🙂, prezila som...🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre