Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

rainbow
6. feb 2007

ako sú policajti, dole je taký bar a vedla je Body fit centrum, taká mladá baba, ktorá robí aj dulu pri porode 😕

melory
autor
6. feb 2007

dobre skusim, ved mi to len pomoze.
dnes tu v tt prsi, a vcera bolo tak krasne.

rainbow
6. feb 2007

na mna strašne vplýva taketo počasie, mám vždy nejaký nizky tlak a včera večer sa so mnou diali čudné veci 😠

bubaczik
6. feb 2007

dakujem dievcata za podporu,vecer budem mudrejsia..usg plati,bala som sa ze dr ochorie a nebude moct robit,ale nastastie je zdravy ako rybycka 😀 som velmi zvedava a trocha sa bojim,mozno to bude vazne len to ze malo babo vyprazdneny moc mechur...sak keby bolo nieco zle,tak by vsetky vysledky a merania by neboli v norme,nie?jooj,bojim,bojim...a ohladom vasho cvicenia..ako vam zavidim,ja uz som docvicila,musim si setrit krcok,muz mi uz dvihol vyssie postel,aby ma moc netlacilo..uz len nech zvladnem tie 17tyzdne,a budem spokojna...

rainbow
6. feb 2007

neboj bubaczik, hlavne sa nezatažuj zlými myšlienkami, všetko dobre dopadne 😎 😉

bubaczik
6. feb 2007

ja dufam...a ako ruka?uz presla bolest?

bubaczik
6. feb 2007

rainbow nemas nahodou adresu do toho hc?neviem to uz nikde najst...

melory
autor
6. feb 2007

bubaczik, velmi lahko to najdes, pojdete do hlohovca a hned za kruhovim pri poste odbocite do prava a tam je taky dom ako z inej doby, taka vilka zlta, stara, a tam to je.

bubaczik
6. feb 2007

ok dik...aj maly mal vcera v skolke karneval?

melory
autor
6. feb 2007

aaano, bol rytier, ale dnes je doma do konca tyzdna, ma kasel. mali tam aj sasa jasa.

bubaczik
6. feb 2007

sak vcera som pocuval cely den o tom sasovi jasovi..tak potom mali vsetky deti spolu...ja mam dievcata doma,chytili nejaku virozu,len zvracaju...

melory
autor
6. feb 2007

jaaaj nase deti chodia spolu na cajkovskeho?

bubaczik
6. feb 2007

no ano,zabudla si,maly mi vcera vravel,ze tam mali aj deti z malackej,tak som si hned na vas spomenula...len som nevedela ci aj tvoj tam bol,ked chodi len na par hodin..

melory
autor
6. feb 2007

bol, bol, vraj aj chodili po skolke a robili hada 😀 muselo to byt mile, je pravda, ze chodim pre neho o 12hod, ale karneval stihol, ucitelky chcu nech ho tam nehavam spat, nechapem preco, ved mozu byt radi, ze maju menej deti.

bubaczik
6. feb 2007

a preco ho nenechas?moje od zaciatku chodili na cely den..a bolo dobre..aspon mali aky taky rezim...

melory
autor
6. feb 2007

lebo sa mi zda ze spat moze aj doma 😒
on ma este flasku a je na mna naviazany, uz dost zle znasa tie 4hod, tak mu nechcem robit stresy.

bubaczik
6. feb 2007

a kedy planujes ho dat na cely den?raz to musi prist...aj moj maly je na mne nacicany este stale,ale v skolke si na mna ani nespomenie 😀

melory
autor
6. feb 2007

ja som chcela az od septembra, v aprili mam rodit, tak to sa daleko z domu nepohnem, v lete su prazdniny a potom od septembra uz bude mat skoro 4roky tak uz na cely den, nech aj ja z dna nieco mam.

bubaczik
6. feb 2007

no tak to bude asi najlepsie..ja mam zas od septembra prvacika..tesim sa...znova tie iste ciarky,vlnky... 😀

melory
autor
6. feb 2007

petrik bude prvacik? tak to je dobreeee.

bubaczik
6. feb 2007

no bude...prvak..a ci dobre?neham sa prekvapit...pocuj,ty si sa rozhodla predsa rodit v tt?ci sa mylim?

melory
autor
6. feb 2007

ja stale neviem, nedostala som ziadnu intuiciu, ze co mam robit, ani ako mam rodit, zacinam byt zuuufalaaa.
nems toho niekedy vela? ked je vas tolko?
neplanujes ist do 4izboveho kvoli detom, aby mali dve detske izby?

bubaczik
6. feb 2007

ja sem tam pocitim take zufalstvo,ale neni t otake hrozne,muz sa snazi moc,ale on je aj tak v jednom kuse v robote,a ja tu taka sama...stahovat sa planujeme,dufam,ze este do velkych prazdnin,ale este neni to na 100% ale len na80..sak male bude u nas,a decka maju dost miesta,zatial...

melory
autor
6. feb 2007

ale snad neodchadzate z trnavy, ze nie? tu su celkom pekne 4-izbove, alebo teda neviem aky chcete menit. moj muz je z 5deti a tie byvali v 4izbovom.
nam staci tento 3izbovy, kedze dotera sme boli v jednej izbe, pripada nam to prepych, no keby sa stal zazrak a prideme k peniazkom, takym necakanym a velkym, zrejme sa dame na dom.

bubaczik
6. feb 2007

a ja to tak neberiem,ze je nas tolko..tolko nas je kolko som chcela...a ja mam dost vekove rozdiely,takze medzi rodenim deti som aj trosku zila..aj ja mam teraz stavy,ze sa so mnu neda vydrzat,len blacim po muzovi,ze nic nestiham,som nervna ze som uz tak dlho doma,teraz k tomu sa pridal ten prasknuty krcek,sledujem sa este viac,a o moc mechuri ani nehovorim..

melory
autor
6. feb 2007

ved to, ze na mna napriklad zle vplival stiesneny priestor. ale tu nervozitu mas, ze si tehu a ze mas samozrejme starosti o zdravie, ale ved dnes sa uvidi, jeden lekar sa mylit moze, uvidis co ti povie tento, je to odbornik stary, skuseny.

bubaczik
6. feb 2007

nie z tt neodchadzame....to by som sla rovno do ke za mamou..my sme boli dve deti a mali sme 4izbovy byt,mali sme kazdy izbu,ale v ke sa stavali uplne ine byty ako tu..tu su take unimobunky,take malinke..a tiez tie ceny,strasne...

rainbow
6. feb 2007

baby mne je tak zleeee, mám krče a toči sa mi hlava 😝 😝 , asi pojdem domov-lahnut si

bubaczik
6. feb 2007

vies,ja sa ukludnujem len tym,ze dr teraz sleduje tie oblicky,kvoli petkovi,on mal chore ked sa narodil,tak sa viac na ne zameriava..a mozno vazne bolo len vyštate,tak tam nebolo nic vidiet,sak je este malinke..uvidim o 4..dnes nemusim varit,deti maju piskotovu dietu,muz sa naje cestou a ja dnes nemam chut...aj ked musim nieco nasilu zjest,ale este netusim co...ja by len pila...

rainbow
6. feb 2007

a čo by si pila, bubaczik???? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre