Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
23. aug 2010

@vladkaz1 jééj konečne budeš mať chodbu 🙂 Vám nešla elektrika? Nám ide normálne. Vladka asi máme nádchu zo zmeny počasia, jeden deň tak a potom zas inak, neviem. Držkajte sa a detičkám posielam veliké pusinky na líčka.

gabuliik
23. aug 2010

Čaute baby.
No nechcem to tu moc rozoberať,ale začalo to tým ,že nám nechcela požičať poháre na zaváranie,ktoré sme si my našetrili.Vlastne som mala napísať,že nám ich nechcela dať.Ked som argumentovala,tak nevedela čo a ako a vtedy útočí a vyťahuje staré veci a vymýšla si.Najviac ma štve,že vždy počká ked tu nikto neni a vtedy nadáva.Aby som nemala svedka a potom robí zo mna debila,že ona nič nepovedala.Pred chvílou tu bola znova a nakričala na mna.Tak som ju surovo vyhodila a bolo.

@lucyso,na jarmok sa teším aj ja.Konečne by som tam chcela isť sama ,bez detí.MM mi slubil,že ich povaruje a môžem sa isť pomotať. 🙂

@vladkaz1 super,že ti dovezú tú chodbu ... 🙂 ,len aby bola zas ok.

marcelkatt
23. aug 2010

@gabuliik držím Ti palce a prajem pevné nervy a trpezlivosť. Drž sa. Čo s atýka jarmoku, neviem, či budem tu alebo v PD, lebo jarmoky sú naraz a my musíme ešte to auto dokončiť v PD, lebo tam nás to vyjde lacnejšie. Takže uvidíme ako bude. Idem babuľky si za malým ľahnúť, majte sa krásne zatiaľ....

vladkaz1
23. aug 2010

cafte este mam v trube masko na pore ,a kari ryzu .. som ustata lietam jak hadr 😀 .. no nic ..
Nesla nam elektrika od 9 tej do 11 tej hod. neviem preco ani vedla vo vchode 😝
no uz som dopisala mal mi mrnci ...
dnes som tocila 4 ry pracky 😕

lucyso
23. aug 2010

aj ja periem od rana a ako vidim, pekne mi to schne takze vecer mozem zehlit tu kopu..... a chvalabohu nevarim, nakolko nam zostalo po vcerajsku...
gabuliik, to ma mrzi, ze mas taku svokru (ani ja ju sice nemam ktovie aku, ale nie je az taka ako tvoja), ty len pekne ukaz, ze sa jej nebojis a nedaj sa utlacit do kuta🙂.
co sa jarmoku tyka: gabuliik, ked Ti manzel takto super pomoze, tak to je skvele, este nech priho zopar eur, aby si si kupila jarmocne a bude super🙂))))
Marcelkatt, to mate jarmok aj v PD aj tu? to Erik musi mat najsamväcsiu radost🙂))))))).

marcelkatt
23. aug 2010

@lucyso áno teraz to vyšlo naraz tie jarmoky, strieda sa to. No tu začína skôr, takže by sme boli aj tu aj tam... Po pravde mne je to jedno, u to nie je ako kedysi tie jarmoky, ale aspoň malý bude mať radosť 🙂

Dnes mi prišla tá klubová karta Bipa 🙂 teraz sa obliekame a ideme von, treba využiť počasie pokiaľ sa dá 🙂 papapa.

vladkaz1
24. aug 2010

ahojte uz mam komplet navarene upratane ,periny som prezliekla a poprala ,umyla okno zacalo prsat a maly sa mi zobudil ,bol pokadeny az na chrbte hehehe
Dnes by som chcela aby muz zlozil chodbu ,vcera bol unaveny s prace prvy den a vstaval uz o 1 dnej tak skoro isiel pracovat tak som ho nechala ....
vedla vo vchode vyrazilo stupacku tiekla prudom voda ... ja neviem furt sa tu nieco sere 😝
co sa tyka jarmoka ,pojdeme len koly malej .. inak sa tam tlacit nebudem a tie kolotoce sa mi z roka na rok zdaju nebezpecnejsie

vladkaz1
24. aug 2010

ahojte uz mam komplet navarene upratane ,periny som prezliekla a poprala ,umyla okno zacalo prsat a maly sa mi zobudil ,bol pokadeny az na chrbte hehehe
Dnes by som chcela aby muz zlozil chodbu ,vcera bol unaveny s prace prvy den a vstaval uz o 1 dnej tak skoro isiel pracovat tak som ho nechala ....
vedla vo vchode vyrazilo stupacku tiekla prudom voda ... ja neviem furt sa tu nieco sere 😝
co sa tyka jarmoka ,pojdeme len koly malej .. inak sa tam tlacit nebudem a tie kolotoce sa mi z roka na rok zdaju nebezpecnejsie

marcelkatt
24. aug 2010

Ahojte, hlásim sa z poradne, dnes bol odber na tú tehotenskú cukrovku, + ster z krčka. Zatiaľ to vyzerá stále na cisársky kvôli placente, mám ju v predu dolný segment a praevia centralis - čiže bráni normálnemu pôrodu. A preto mám aj menšie bruško ako by malo na 7 mesiac byť. Uvidíme, možno sa to ešte zmení, ale hlavne že malý je v poriadku, i keď dnes moc nespolupracoval krpček jeden.
Zajtra idem poobede na 4D sono do Hlohovca, ide aj Erik s nami, tak som zvedavá 🙂

@vladkaz1 tak super, že máš už všetko porobené, ja som dnes nevarila, varil Robino, rajčinovú polievočku a vyprážaný syr. Tehulka mi dnes narobila chute 😀 a upratovať budem zajtra, dnes sa mi veru nechce a ve´d ma to počká no. Pozdravujem detičky a posielam pusinky.

Prikladám dnešné foto, no zke to je rozoznať, je tam hlavička, noštek, pusinka a chrbátik.

marcelkatt
24. aug 2010

@vladkaz1 a dúfam, že nám tu vodu zas všetkým nenaúčtujú v budúcom vyúčtovaní.

gabuliik
24. aug 2010

Čaute.
Tak včera sme boli kupiť Monike bicykel ... 🙂 Čo mala dotera jej je už malý,tak bude pre Andrejka a jej sme kupili väčší.Nový bol hrooozne drahý,tak sme išli vedla Apolla do toho bazáru a našli sme supiš za 65eur.Pôjdem ho odfotiť a potom vám ho sem šupnem.Je bez pomocných koliesok,tak sa včera učila už bez.
No a večer som prezliekla periny,že dnes to operem a prší. 😠 Aj okná som chcela umyť.Kruci!
No a so svokrou sa nebavím a ani nezdravím ... 😉
Vladi,odfoť tu chodbu a daj sem ....

vladkaz1
24. aug 2010

Gabi dob re robis ignoruj ,super daj foto bicykla tesim sa veru aj ja malej chcem uz pekne vie na trojkolke len je leniva dlho tahat ,chodba bude az po obede alebo vecer ,ale botnik uz mam zlozeny davno poslem ti fotku ak chces 🙂
mala mi nehcce spat budi aj olivera ,uz mam na novo bordel no neporazi ma?

lucyso
24. aug 2010

Ahojte, no dnes je veru skarede pocasie. ani sme vonku neboli... ja uz ani moc neupratujem, neoplati sa, bo sa stahujeme, tede presnejsie menime so svokrovcami. byvame s nimi v jenkom dome, s tym ze dochovame a oni idu kde sme teraz my a my ideme hore. aj s tesim, bo tam mame dve poschodia a ovela väcsia kuchyna, a pri malej je to nase stahovanie komicke.. no a najlepsie je ze svokra (ako prava stara generacia) si vsetko nechala, pretoze " vsetko sa raz zide"... boze baby, to by ste neverili co teraz vyhadzuje... tolko hovadin pokope som v zivote nevidela🙂))))))......

vladkaz1
24. aug 2010

gabi co som slubila mas tu iba polku viacej nestihol lebo mu tam nieco nesedelo ako vrtal a vesalo sa to na stenu svetko aj botnik .. robil to sam kuk

marcelkatt
24. aug 2010

Ahojte, ja som akurát dovarila obed na zajtra, nech môžem porobiť iné doobeda. Poobede idem do toho Hlohovca sa teším kvôli Erikovi, som zvedavá na reakcie a tak. Ja som malinkého aj dnes videla v 4D takže pre mňa to nové nebude. Ale aspoň budeme mať pamiatku na DVD ako aj pri Erikovi 😉
@lucyso tak nech sa vám super býva hore 🙂
@vladkaz1 teším sa na fotočky chodby, určite je pekná, Ty máš vkus 🙂 🙂

marcelkatt
24. aug 2010

@vladkaz1 pekný botník a veľké zrkadlo 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
24. aug 2010

dik 🙂 ja idem zajtra zubarovi rano ,pridu nam opisovat vodu zevraj ide hore cena 😝

marcelkatt
24. aug 2010

@vladkaz1 áno dávali to aj v TV novinách v západoslovenskom kraji zdvihli cenu za vodu. 😒 Držím palce u zubára zajtra.

vladkaz1
24. aug 2010

aj ja vam uzite si to 4D 🙂 pekny zazitok ....
ako sa citite? aly kope?
Ja som dnes ko ... no zajtra bojim bojim veru

marcelkatt
24. aug 2010

@vladkaz1 Ďakujem Vladka, áno kope a dnes od rána v kuse veru. Sa teším, lebo on zvykol iba ráno a večer, ale dne fakt celý deň asi. Zajtra držím palečky moja!!

gabuliik
25. aug 2010

Čaute.Som sa sem včera nedostala.
@vladkaz1 ten botník vyzerá pekne,fakt máš vkus ... 🙂

ja prikladám foto bickáča ... 🙂

lucyso
25. aug 2010

Ahojte, Vladi, veru botnik je super, aj zrkadlo 🙂

Gabi a ako to Monike bez pomocnych koleciek ide🙂? ma aj prilbu, chranice🙂?
ja ked spi spomeniem na svoj prvy "velky" bicykel.... veru, drzha som ho kazdy den, aby som ho neznicila🙂)))).
dnes vyzera byt celkom pekne, takze varit, upratovat, makat a vecer zehlit...
no fajn.. idem bo mala sa zobudila a hned s revom.,
papa a pekny den,

marcelkatt
25. aug 2010

@gabuliik jéj je pekný Gabika. Je šikovná keď bez pomocných, super, 🙂 🙂 My chceme na jar kúpiť Erikovi. Už máme aj vytypované nejaké, no uvidíme čo bude dovtedy ešte.

vladkaz1
25. aug 2010

ahojte zubara som prezila ze mam dar od boha zdrave zuby len 1kaz tak sa tesim .
bibcykel krasny mala ma taky isty len ruzovy 🙂

tehulka4
25. aug 2010

ahojky mamicenky....som tu uz dllhoi nebola, etda bola,len sa sem neviem enjak dopisat..vzdy ked zacnem, tak bud po mne nieco mm chce alebo maly, takze sa na ot vybodnem a vecer sa priznam, ze sa mi uz nece..u nas doma nic noveho..vsetko po starom..akurta maly mal od nedelnajsej noci teplotu ale vcera poobede uz nic..asi to mal len z toho, ze sme boli v nedelu na agrokomplexe v nitre a bolo dost slniecko..malemu sa inak strasne pacilo..videl zvieratka, posedel a poskusal traktoriky, no parada.....prilozila som aj zopar foto...4.9. idem na svadbu, tak skonecne som si kupila saty..neni su nejake extra super,a le tak hlavne ze sa do nich zmestim, co je u mna problem, lebo obycajne nosim 40 a teraz som musela kvoli prsiam az 46, ty kks, a to som si myslela, ze najvacsi problem mi bude robit brucho a prdlajz..😀 vcera na poradni nic noveho, akurat sme boli kacnejsi nez minule, taks oms i dala robit aj fotky, tak tie pridam neskor..inak vsetko zatial super, teda az na tu zahu co ma stale pali,a le tak vydrzime..

tehulka4
25. aug 2010

@gabuliik inak mala je vazne sikulka ze je to uz ide aj bez koliesok... 😉

@vladkaz1 vladi, co sa tyka zubov blahozelam a co sa tyka chodby tiez blahozelam, ez ju uz konecne uuuuspesne doviezkli a ozaj je super..taky moj styl, takze sa mi uuuurcite strasne moc paci.. 😉

@lucyso tebe tiez vela zdaru pri stahovani, urcite to bdue ozaj "sranda" s malym dietatom sa motajucim..🙂 a ako pokracujete v papani?

lucyso
25. aug 2010

tehulka4 dakujem.
ako s papanim? vcera sme skusili zemiacik, vyraz tvare o trochu lepsi ako pri tej mrkvicke, ale neprehltla ani zemiak🙂
dnes som skusila kombinacia zemiak -mrkva, vyzar tvare ze fuuuj, ale zacala sa mi smiat do tvare🙂)) a asi pol malej lyzicky spapapa a aj to som sa robila ze papam s nou a mlaskala som tusim na celu obyvacku, ze mnam, mnam🙂)))) a ona sa mi chichotala... ja ju v tom neznasilnujem, ze nasilu musi, pomaly skusam. zajtra jej dam pokoj, ale potom skusim asi zemiacik s karfiolom. uvidim🙂))

gabuliik
25. aug 2010

Čaute baby.
Tehu,pekné fotky ... 🙂 ,malý aký traktorista ... 😀

No a k tomu bicíku ... ono jej to ešte dobre nejde.Učí sa od pondelka.Dnes už išla kus sama,ale hned ako zistí,že ju nedržím,tak prestane šlapat a konec 😝 .Prilbu má,ale chrániče nie.Dávam jej tepláky,že ked padne aspon jej nepoteče krv ... 😅

tehulka4
25. aug 2010

@lucyso pripadne skus aj brokolicu...malemu chutila asi najviac, teraz jej uz tak velmi nedava ako kedysi..hold uz je predsa len o kusok stzarsi a neda sa nahovorit na hocico.. 😀

@gabuliik jasne gabi, aspon tu krv teplaky vsiaknu... 😉 😝

gabuliik
25. aug 2010

😀 😀 😀
no nemyslela som to zrovna tak ako si napísala,ale dajme tomu.U nás platí pravidlo,že ked majú dlhé veci,tak krv neteče.Teda,ešte ani raz sa im to nestalo,tak v to verím ... 😀 😀 😀 Ale dávam pozor a utekám za nou a chytám ju ...

marcelkatt
25. aug 2010

@vladkaz1 super, že si takto dopadla u zubára 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre