• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Ja mam stastie ze mam take super kamosky ,macka mi pozicala klokanku ,bubi veci,krtko vak na spanie a nosenie ,tehu sterilizator co viac si priat velka vdaka :dizzy_face:
No a pizza kolaciky su velmi jednoduche rychle ... 600G hl. muky ,lyzica cukru ,stipka soli ,2 dc vody ,kvasnice ,7 lyzic oleja ,vypracuje sa cesto kvasok si musis spravit z vody a kvasnic ,potom vyvalkas cesto na kolaciky kolko chces tensie a davas na ne co chces ,ja davam len kecup korenie a sumku kukuricku syr podla toho co ladnicka da ,cesto nekysne takto na plechu sa supnu na 15 minut do rozohriatej truby :wink:Deti mi posli idem rychlo tie pizze spravit a upratane uz mam chvalabohu aj poprate uz len vecer ozehlim a spravim rizoto
30. aug 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovoooooooooooooo :slight_smile: teda polievka sa vari este .. nic zlozite kocky .. jednuche sporak za mna vari no co vam poviem :grinning:
30. aug 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pocula som o tom a davali to pred chvilou na TA3... je to fakt strasne, najskor ten mlady chalan co zabil to dievca, potom ten druhy mlady chalan co zabil tu babu v Kosiciach a teraz este aj toto...
kde to preboha zijeme? clovek aby sa bal denne o svojich najblizsich. je to strasne.
30. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj Vladi, no chut si mi spravila na tie pizza kolaciky. nabuduce ich spravim:slight_smile:))).
ja mam este navarene zo vcera: zeleninovu polievku, fasirky, zemiaky a este mame kolac. mala som kopu sliviek a tak som spravila taky posypkovy... tak este dojedame:slight_smile:))
30. aug 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucyso , ved stihas mas pekne navarene :slight_smile: u nas nic 2 dni nevydrzi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz sulka teda sa ti podarili. Ja som tiez vcera robila vyvar, este dnes dojedame. Ale vela nam toho pozostavalo zo soboty, tak mame este co jest. :grinning:
30. aug 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru jake mnamko ste mali hmmm dala by som si tortu nemas este? :grinning: keby neprsalo som schopna dojst :sweat_smile:
30. aug 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 sulka mame, prave ju ideme jest. Igi spravil kavicku a mnam mnam idem chrumkat
30. aug 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo provokuj cakam navstevu ani kolaciky nemozem pozrat hahaha :grinning:
30. aug 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 Ďakujem recept opísaný... Vladka, nemáš začo ďakovať, teda mne určite nie, Ty by si pomohla tak isto a viem, že sa môžem na Teba spoľahnúť. od toho sú predsa dobré kamarátky, aby si vzájomne vypomohli ak treba.
30. aug 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 ale neboj este niekedy sa stretneme, len to bolo take mierne mimo toho, co som ocakavala. ALe aj tak dobre, ze sme sa vobec stretli.
30. aug 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem sa obliecť, Erik spal 3 hodiny a ja s ním... Ideme sa vyvetrať, dúfam, že nezačne pršať.
30. aug 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my s Erikom sme boli asi dve hodinky vonku, prešli sme sa a vyvetrali. Boli sme chvíľu aj na dvore u nás, no bolo tam mokro všade, tak sme išli preč.
Teraz ho idem okúpať a potom sa budem ešte hrať, spinkať pôjde okolo pol 9tej až, keďže dosť dlho spal poobede.
30. aug 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Aj my sme boli chvilu vonku,ale bolo dosť chladno.Andrejko tiež dlho spal,skoro do 15tej,takže ešte sme hore a ani náznak únavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A musím ho pochváliť.Už druhý den je bez plienky a pekne sa pýta. :slight_smile: Ale na spanie ju ešte má,bo dva dni bez neni ešte výhra.Dúfam,že mu to vydrží ...

@lucyso,do toho Kiku ideme zajtra.Dnes nám to akosi nevyšlo ...
30. aug 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik super, že je bez plienočky, len tak ďalej. Už to pôjde len k lepšiemu Gabika uvidíš. Držím palečky. Je to super úĺava ak už bude úplne bez :slight_smile: My sme s plienkami skončili presne koniec júna minulého roka a od decembra nás čaká nanovo nový plienko streotyp :wink:
30. aug 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem šupnúť Erika do vane a spravím mu papať.
30. aug 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prave som dovarila ,som mala dnes perny den ,som unavena .
Gabi super s plienkami tesim sa s vami
30. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 moja prepáč,, nereagovala som na skype zaspala som a zobudil ma až Robino ako prišiel z práce. A idem späť do hajan, hlava ma nejak bolí... Papa a dobrú noc všetkým prajem.
30. aug 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Tak boli sme v HC v tom Kik ... a mám bundu pre Moniku a MM si tam kupil rifle.Je to tam celkom fajn,dá sa tam vybrať a aj ceny su dobre. :slight_smile:
31. aug 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no super Gabuliik,
som rada, ze ste spokojni:slight_smile:. mne sa tiez ten KIK pace, jedine co by som vytkla su tie kabinky na skusanie. a zrkadlo vonku. ale inak v pohode.
31. aug 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ja dnes nic moc kycham doma mame zimu teda statocnu .
Babka isla do mesta malej kupit ruksak do skolky a gumaciky .. uvidim ci nieco donese
31. aug 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak ja dnes nic moc kycham doma mame zimu teda statocnu .
Babka isla do mesta malej kupit ruksak do skolky a gumaciky .. uvidim ci nieco donese
31. aug 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik super moja, že ster kúpili :wink:
My ideme do HC na pančuchy, kupujem tie klasické vrubkované, slovenský výrobca.
@vladkaz1 no hádam babka zoženie gumáčiky, my sme minulý rok zháňali a dokopy nič tak mi Nikis kúpila v UK, no teraz máme dvoje kúpené tu a hádam mu budú dobré. Ruksačik ešte nemáme, no mám ešte čas ja do novembra :slight_smile:

Dnes sme boli blahoželať svokrovi, upiekla som mu bábovku, kúpili sme cigarety a fľašu, vybavené.

Prikladám foto oblečka na krst pre Patrika :slight_smile: a predstavte si dar od svokrovcov. Nie je to presne toto, ale veľmi podobné, čiapočka je iná a rukavičky ešte k tomu má a topánočky. Je to síce ešte veeeľmi skoro, no je to dar, tak potešili.
31. aug 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plavanie pre tehulky...Kurz je určený zdravým tehotným ženám od 13 týždňa tehotenstva, prakticky do konca tehotenstva. Trvá 8 týždňov a je zostavený z týchto lekcií: - 8 lekcí plávania pre tehotné – sú zamerané na nácvik uvoľnenia celého tela počas tehotenstva aj počas prvej doby pôrodnej, na dychovú prípravu, na posilňovanie svalov potrebných v tehotenstve a počas pôrodu. Lekcie trvajú 40 minút pod vedením trénerky a budú prebiehať v bazéne na Slnečnej ulici. - 8 lekcií cvičenia – sú v nich zahrnuté uvoľňovacie, dýchacie, relaxačné cvičenia, posiľňovacie cvičenia, cvičenia na fitloptách, brušné tance pre tehotné, prvky gravidjogy a podľa zamerania ich vedie špecializovaná trénerka alebo dula (špeciálne školená žena sprevádzajúca tehotnú ženu graviditou, pôrodom a šestonedelím). viac info na : www.klubkvapka.sk
31. aug 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 a načo je Vám ruksak do škôlky? My sme ho teda potrebovali až keď sme boli veľkáči a chodli plávať. A už viete , v ktorej triede budete, resp. u kt. učiteliek? Idete tuším na Spartakovskú ku škole, že? My sme tam tiež chodili a malá mala super učiteľky, teraz by mali mať maličkých ak sa nič nezmenilo. :slight_smile:
31. aug 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anesim len tak na sladkost ,flasku pyzamko :slight_smile:
31. aug 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anesim myslím, že ruksačik sa využije, na pyžamko, pršiplášť, náhradné oblečenie pre istotu...
31. aug 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 jéj Oliverko má dnes 3 mesiace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: blahoželáme k štvrť rôčku :wink:
31. aug 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dakujeme, akurat som dnes spominala o 16.45 :slight_smile:
31. aug 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 krásne.... Ako to ubehlo, tri mesiace vám už robí radosť :wink: posielam pusinku aj Lucke.
31. aug 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru pokladik a jaky je velky, ja nechapem kde rastie ,ved o 3 mesiace bude aj vam robit radost babenko malicke vonavucke . :dizzy_face:
31. aug 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok