Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lenocka6
5. sep 2010

@vladkaz1 Vladi, daj fotku, ak budeš mať čas. Náš Adamko už má menší soplík. Neviem, či to je už zo škôlky, alebo ešte z domu, ako sa ochladilo. Neviem, či ho mám dať aj do škôlky, alebo nie. Samozrejme malý vyjednáva, lebo tam nechce ísť, ale zase ho nechcem trhať v tomto zoznamovacom čase. Ale na druhú stranu nechcem, aby išiel do škôlky soplíkový. Tak sa rozhodnem asi zajtra ráno.

vladkaz1
6. sep 2010

par foto ,ala uz je v skolke no som zvedava ako dnes dopadneme

marcelkatt
6. sep 2010

@vladkaz1 akí sú podarení obaja 🙂 Myslím, že fajn ostrihané vlásky, krásna princezná 🙂 a v škôlke určite dobre Vladka neboj ....

lucyso
6. sep 2010

pekne vlasky ma Lucka a este ake pekne vycesane🙂.
Boze a Oliverko ako rastie... aky je uz velky.. co ho polievate🙂? je to fesacisko🙂

Dievcence, dufam, ze ste boli dnes v skolke uspesne🙂)

vladkaz1
6. sep 2010

Ahojte velmi pekne dakujeme ,dnes som rada v skole lepsie aj pekne papkala za stolikom tak som rada ,male muchy boli ale zvladneme to

marcelkatt
6. sep 2010

@vladkaz1 zvládnete to, Lucka je šikovná predsa 😉

gabuliik
6. sep 2010

Čaute baby.
@vladkaz1,máš fakt zlatunké detúrence a Lucke to svedčí ... 🙂
Dnes som stihla už oprať,umyť 2 okná,najedli sme sa s malým a čakám tu ako na ihlách,lebo Monika dnes prvý krát spí v škôlke.Sa bojím aby mi nevolali,že plače.Ráno neplakala,ani neštrajkovala,ale u nej sa to môže zmeniť hned.Tak uvidím.

vladkaz1
6. sep 2010

Gabi neboj dobre bude ,oni si zyvknu verim v to aj ja pri Lucke jeden den bude horsi ,druhy lepsi ,berem to tak ....
Este sa potrapime aj my neboj.
Dakujem pekne za pochvalu ,len keby bola troska rozumnejsia a nebola taka tvrdohlava ta nasa opica 😀

lucyso
6. sep 2010

hmm, je to veru iste o drzku, takto sa stresovat kvoli skolke, co? ja to sice este nepoznam, ale iste to tiez zazijem...🙂 (no uz sa tesim 🙄 🙄 🙄 ), ale urcite si deturence zvyknu a este sa to mozno obrati, ze ani domov nebudu chciet ist🙂))..
a ja hlasim obrovsky uuuuuuuuuuuuuspech.... Nasa Livia zjedla asi dve male lyzicky mrkvy..... no super. pekne papala s lyzickou.. a to asi len machrovala, bo bola u nas krsna, tak sa iste hcela ukazat🙂)))))

vladkaz1
6. sep 2010

@lucyso super mate pochvalu sikovna je malinka 😉

tehulka4
6. sep 2010

ahojte maminecky...som tu uz zasa dlhsiu dobu nebola, nejak som minuly tyzden nestihala a v sobotu sme boli na svadbe a v nedelu zasa u svokrovcov..svadba bola super, maly tiez bol podareny a ja som sa fantasticky najedla.potom hodim foto maleho... 😀 😀 😀 dnes som si hodila taky pohodovy rezim..doma sice vybuch, ale v noci amly nejak blbo spal ci skor nespal, takze som neni ani ja vyspana este od svadby a v noci ma strasne pichlo v brusku, tak som s anejak zlakla a povedala som ze zatial seriem na vsetko..iba som vysmazila rezne a dorobila ryzu, polievka hje, tak kaslem na to..idem svacnut maleho do postele lebo je dnes nejaky umrncany..to pocko ma trochu vytraca, elbo mi je stale zima..uz by som normalen ja kurila keby sa dalo..
a aby som nezabudla, vsetkym skolkarom blôahozelam k uspesnym prvym dnom v skolke...🙂

vladi a lucka je ozaj strasne zlatunka..a oliverko je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne veliky..ved to uz ani neni to babatenko..ved to uz je riadny chlap...

tehulka4
6. sep 2010

inak musime sa pochvalit, dnes to podla TP mame presne za 100dni, ale ja si myslim, ze to dnes je za nejakych 93 ci 92..🙂)))

vladkaz1
6. sep 2010

tehu superko co si si nakoniec obliekla na svadbu ??
Juj tesim sa ,zachvilku uz budete mat uzlicek .. potom mi das popestovat ne?
ja som tiez niec nerobila dnes ,to sa ani neda ,ked dam malu do skolky ,za chvilku pre nu a este sa pohra a nic nestiham .. takze az po obede budem robit nieco ,alebo sa na to vykaslem a pojdem nasim

marcelkatt
6. sep 2010

@tehulka4 my máme 98 dní a ja to zas vidím naopak za nejakých 101 😀 😀

matuska2810
6. sep 2010

Ahojte 🙂

Spatne dakujem za rady ohladom topanociek, hned sme aj vyrazili na nakup a maly si ich uz aj odskusal Moc sa mu sice nepacia, kedze doterz si len cupital doma v ponozkach, ale snad si zvykne.

Pozeram, ze tu mate vela drobacikov..ma chyta taka nostalgia, kedze onedlho bude mat Sebinko rok 🙂

gabuliik
6. sep 2010

Baby,takže super to dopadlo.Monika neplakala len ona mi hovorila,že chvilku v postielke a dokonca zaspala a až tak,že ju museli budiť 😀 .Na jednej strane je to fajn,len horšie to bude so zaspávaním večer.Uvidíme.Len som sa bála,že bude hladná,lebo ona tam málokedy niečo zje.A aj tak bolo.Doma spráskala šniclu s ryžou len taký fukot.

marcelkatt
6. sep 2010

@gabuliik supeeer, že Monika neplakala, teším sa. Ja sa tiež obávam, že Erika budú musieť budiť v škôlke, lebo ja to robím často aj doma. On mi spí dobre a niekedy aj 3 hodiny ťahá v kuse cez obed. Tak ho už po 2 hodinách zvyjknem budiť a taktiež aj ráno, by spinkal do pol 10tej, no začala som ho budievať už skôr, aby si zvykol do škôlky, kým nastúpi. A to večer chodieva spinkať skoro pravidelne medzi 19.30-20.30h neskôr veľmi zriedkavo.

@matuska2810 kedy máte presne rôčik?

matuska2810
6. sep 2010

@marcelkatt 24.9 🙂 Ani neviem, co vsetko mam nachystat, ale straaasne sa uz tesim na oslavu a na to, co povie maly na darcek-sme mu taku hojdaciu motorku kupili, co blika a huka a taaak 🙂

marcelkatt
6. sep 2010

@matuska2810 jéj to je už o chvíľu. Verím, že sa tešíš, presne si spomínam na Erikov prvý rôčik 😉 torta, výzdoby, pohostenie, fotenie.. no bol to chaos ale nakoniec krásny deň.

matuska2810
6. sep 2010

@marcelkatt a robila si vlastnu torticku, ci ste davali robit?Rozmyslam, ze jemu urobim taku pudingovo-jablckovu a svokruse dam spravit pre ostatnych, ale lakaju ma ja tie krasne potahovane, tak stale vaham, ci nezrusit svokrinu a dat urobit taku cancanu 🙂

marcelkatt
6. sep 2010

@matuska2810 nie, ja sa priznám, netrúfla by som si. Dávam robiť a zatiaľ neľutujem.

matuska2810
6. sep 2010

@marcelkatt a kde davas robit?Niekde priamo v TT?

marcelkatt
6. sep 2010

@matuska2810 Keď mal rok tak sme dali robiť dve torty, jednu teda my a jednu dala sestra. V Majcíchove a Horné Saliby okr Galanta. Obe boli chutné a aj krásne.

marcelkatt
6. sep 2010

@matuska2810 a tú z Majcíchova neviem nájsť, asi ju mám už na DVD zálohovanú neviem... Tá bola guľatá...

marcelkatt
6. sep 2010

Tak Erik už spinká, som prekvapená, lebo poobede si pospal dlhšie. Ale asi bol aj unavený, mm bol s ním vonku asi dve hodiny sa prevetrať 😉 takže si v kľude ideme pozrieť Panelák 🙂

matuska2810
6. sep 2010

@marcelkatt dakujem krasne a aj za ukazku🙂 Tak este pekny vecer a ja uz idem konecne uspat aj to moje sidlo🙂

marcelkatt
6. sep 2010

@matuska2810 niet začo. Ja idem tiež už pomaly spinkať. Dobrú nôcku.

gabuliik
7. sep 2010

Ahojte.Včera som sa sem nedostala,bo ako som predpokladala Monika zle zaspávala.Bolo 20,30 a ona mi tam furt niečo rapotala.Nie a nie spať a pritom sa jej brutálne zývalo.Tak som to potom vyriešila tak,že som tam poslala MMla a potom zaspala.Ráno som ju ledva zobudila do škôlky.No a už aj fnukala,že ona tam spať nechce.... ☹ Takže si myslím,že zajtra už bude vystrájať ...
Práve som si doumývala okná,ešte idem navariť,požehliť a umyť zem.Normálne mi tu bolo včera dlho ... 😅

lenocka6
7. sep 2010

@gabuliik Tak Gabika u nás to bude na budúci týždeň ešte horšie, lebo teraz je Adamko chorý, tak som ho nedala. ALe aj tak každé ráno, keď ideme odviesť Emku do škôlky lamentuje, že on tam nemusí ísť. A bojím sa, že začína vymýšľať, že ho bolí bruško, preto nepôjde do škôlky. Ach jaj, ale aj ráno som v ich triede počula strašné plače.

marcelkatt
7. sep 2010

@gabuliik Ty si šikulka, aj ja potrebujem okná a už mesiac to odkladáme... Sú také špinavé, no fuj. To je údel bývania pri hlavnej ceste a ešte k tomu na prvom poschodí.

@lenocka6 držíme palce Adamkovi, aby sa vyliečil a aby návrat do škôlky bol čo najlepší a bez veľkých slzičiek.

My sa chystáme von teraz, papa a pekný dník zatiaľ všetkým,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre