Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubadlo27
16. sep 2010

@gabuliik gabi, no torta bola chutova vyborna, bola ovocna aspon moja, aj krem tam bol ale malo a taky iny, no neviem ja nemusim maslove torty, ale henta bola fantasticka,
berie 10 eur za kilo , inak je to dost, ale co som sondovala, tak ni lacnejsie nenajdem
a na buducu sobotu idem malemu pre vlacika thomasa 😀

marcelkatt
16. sep 2010

@bubadlo27 no má to drahšie teda, ale fakt krásne výtvory, aspoň tie čo som videla. My sme za 6kg dali myslím do 1000SK tak nejak, ale museli sme ísť až do okr Galanta...

stankatt
16. sep 2010

@bubadlo27 normalne sa na informaciach na poliklinike opytaj, komu patris- teda zubarovi. Mon patri podla ulice Bitnerovej, ci jak sa vola. Komu patrite podla adresy, ten vas musi zobrat.

anesim
16. sep 2010

Deti sú zaradené k zubárovi podľa škôlky, do ktorej chodia. treba zistiť, kto má pridelené ktorú škôlku. Aspoň tak mi to povedala jedna zubárka. Aj keď ja by som s malou osobne na polikliniku neišla, lebo ten prístup je iný ako u súkromného. Nehovorím, že robia zle, ale nemajú toľko času sa tam s dieťaťom hrať. A buď otvorí pusu alebo nie, podľa toho ho spravia alebo nie. nechcem, aby sa mi malá bála ísť k zubárovi alebo vôbec na polikliniku. Ja mám doteraz´veľký strach ísť k zubárovi, a keď už idem, tak všetko mi robia pod injekciou, ináč nie. Sestra to isté, a to je výsledok našej "super " školskej zubárky. 😉

lenocka6
17. sep 2010

Ahojte, ja si myslím, že sú deti zaradené k zubárom podľa obvodu. A tak mi to potvrdila aj naša zubná lekárka, ktorá nás vyradila, pretože k nej nepatríme. Takže teraz som musela hľadať zubára podľa bydliska. Ešte keby im aj telefón fungoval, tak deti objednám 😀.

gabuliik
17. sep 2010

Ahojte.
Tak počko zas na draka .... 😠 Neviem čo s krpcami budeme robiť do večera.Dnes ide Monika domov na obed,za odmenu každý piatok 🙂 ,tak sa tešila.Horšie je,že je chuchmavá a začína jej soplík.Dúfam,že sa cez víkend z toho dostane.Nerada by som bola keby nám začali choroby ....
Včera som bola v meste,konečne som jej kupila nohavice-menčestráky.Tam vedla kina Hviezda.Fakt tam majú pekné veci .Ako príklad uvediem,že som jej zhanala volakedy tričko s Minnie a nikde ho nemali a tam ich majú vela a dokonca je to aj dobrý material.Takže tak.... Len ma mrzí,že tie gate mali jej čislo posledné,inak by som jej kupila ešte jedny v inej farbe,ale neboli.

No a k tomu zubárovi ... neviem či je to podla škôlky,skôr si myslím,že podla ulice ... 😉

lenocka6
17. sep 2010

@gabuliik kde je to vedľa kina hviezda, majú to dobrý výber. Koľko si prosím ťa dala za tie menžestráky.
Náš Adamko išiel prvýkrát do škôlky bez plaču. 🙂

gabuliik
17. sep 2010

@lenocka6,no vedla kina.... 🙂 neviem ako sa to vola,ale majú tam nad dverami takú sklenenú striešku ... a výber fakt dobrý.No a tie gate ma vyšli 5eur ...preto som chcela ešte jedny,len nebola ta velkosť ....

lenocka6
17. sep 2010

@gabuliik keď sa postavíš pred kino, tak na pravej strane? Keď je to ono, tak už viem asi. No, tuším sa tam pôjdem pozrieť. 🙂

gabuliik
17. sep 2010

@lenocka6 , ano na pravej ... 🙂 a tuším sa to volá lucky year ... 😀

lenocka6
17. sep 2010

@gabuliik aha, dobre, dakujem veľmi pekne

gabuliik
17. sep 2010

neni za čo .... 🙂

tehulka4
18. sep 2010

caute amminecky..no vidim, ze tu to teda ozaj "zije".. 😀 ..pocasie dnes vyzera nadejne, tak idem asi nejaku tu pracku oprat..maly samozrejme vymysla od rana tak ma z neho uz boli aj hlava aj chrbat..ale nech,a spon vieme ze ho mame..🙂..inak vam prajem krasny dnik...

gabuliik
18. sep 2010

Ahojte....
@tehulka4, no ano žije ... 😀 málo nás sem chodí ....
Ja som tiež už oprala ,vyvesila ,uvarila som granatír .... decká sa najedia a prášime k našim,nech sme neni furt doma,lebo už ma to tu nebaví ... 🙂

vladkaz1
18. sep 2010

cafte ja som taka rozdrbackuvana ze nic nerobim dnes ,nech aj hory doly padaju ,riadu mam az na kuchynskej linke je mi to jedno ,to sa neda kazdy den do kola a este nespat v noci .
Prat dam aj ja ,lebo nech to muzovi do roboty uschne
Tehu ako?
gabi ako v skolke?

stankatt
18. sep 2010

cafte, tak mala konecne zaspala.... Dnes spickuje od rana potvora 😝 . Sme boli v ZOSke na ihrisku- mala miluje auticka.... a dnes sme skusali cez den bez dudla- no horor- kolom dokola hladala dudel ani spat nechcela... tak nakoniec som povolila a o 13,45 som jej ho dala a behom 5 sekund zaspala... no co, dudloska mala je 😝

marcelkatt
18. sep 2010

Ahojte, my sme dnes celý deň neboli doma. Urobili sme si výlet do Modry na vinobranie, bolo pekné počasie, tak sme to využili. Malý bol na kolotoči, aj si pospinkal v kočíku, kúpili sme mu takého leva plyšového, teraz má obdobie, že len levov by chcel, už sme prešli mnohými rozprávkami o zvieratách, autách a tak, no teraz má naj Madagaskar 2. Druhému synátorovi v brušku sme kúpili také topánočky na zimu z ovčej vlny na 0-6 mesiacov, tak sa teším. Erikovi som ich neukázala, aby sme to mohli šupnúť pod stromček.
@vladkaz1 Ty len si oddýchni moja, telo nie je stroj. Dosť čo v noci sa nevyspíš. Neporiadok neutečie, i keď viem, že to štve, no zdravie máš len jedno.

@tehulka4 srdiečko v utorok sa vidíme 😉 len neviem kam dám Erika 😠

@stankatt nič si z dudušky nerob, to príde aj samé neboj. Ja som si myslela, že sa dudla nezbavíme, spával s 3mi až. A zrazu fakt sám od seba zahodil, mal vtedy 22 mesiacov. Ale keby to nešlo, nasilu by som mu ju nebrala iste.

No idem spinkať maminky, peknú nedeľu prajem a snáď sa tu aj stretneme, papa.

gabuliik
19. sep 2010

Ahojte....
Dneska to vyzerá zas na pekný den.Včera sme boli u našich.Oco bol na hríboch,doniesol plne dva koše a dnes išiel znova...som zvedavá kam to všetko dá 😀

@stankatt, ja už dudel neriešim.Andrej dudle tiež stále a bez neho ani nezaspí.Momentálne je pre mna priorita,aby sa uplne zbavil plienky.Cez den sa pýta,ale ked je zaujatý tak sa dociká alebo mu cvrkne ... 😝

marcelkatt
19. sep 2010

Ahojte, my sme dnes boli trošku vonku, mm bol predávať rastliny v SOUP. Poobede sme boli zháňať zimnú obuv Erikovi a podarilo sa kúpiť za 14,99€ celkom pekné a hlavne teplé nepremokavé. Mali akciu, tak som bola rada.

tehulka4
19. sep 2010

macka su super...kde si zohnala?

marcelkatt
19. sep 2010

@tehulka4 Lucik v Deichmane v Arkádii.

gabuliik
19. sep 2010

@marcelkatt, fakt peknučké tie topánky ... nevieš náhodou,či už mali aj dievčenské?

marcelkatt
19. sep 2010

@gabuliik mali aj pre dievčatá nejaké, ale to som nesledovala nejak, ale všimla som si že mali, lebo som omylom otvorila aj inú krabicu a jedna mamina tam pre dcérku vyberala. neviem aké ani typ, ale na zimu boli. A vraj im ešte príde tovar. No aj som nezaváhala a hneď kúpila, keďže Erikovi sedia a cena myslím slušná.

gabuliik
19. sep 2010

No akože je ešte na zimné čas,ale minulý rok sme mali problém pre MOniku niečo zohnať.Tak preto sa pýtam.Malému by mali byť dobré jedny,čo som mu kupila min.rok vo výpredaji o číslo väčšie ...

marcelkatt
19. sep 2010

@gabuliik tioež som sa nejak nenaháňala, ale aj ja potrebujem a naraz sa to nedá finančne u nás a keď mali dobrú cenu a sú mu dobré, má aj vôlu, tak som kúpila. Resp. manžel mi vravel, že nemám čakať a kúpiť.

stankatt
19. sep 2010

@marcelkatt super topanocky, noa asi aj ja behnem kuk :D

gabuliik
19. sep 2010

No ved to,že aj ja budem potrebovať zimné topánky,aj bundu,Monika tiež bundu a topanky,našťastie malému bunda ostala po Monike -zelená takže jemu nemusím kupovať.MM si kupoval topánky a bundu minulý rok ...

marcelkatt
19. sep 2010

@stankatt Ďakujem Stanka, fakt som spokojná a hlavne nemusím zháňať už.

stankatt
19. sep 2010

@gabuliik no cez den jej dudel proste nedam, iba ked ide spat- tak to ma aj v jaslach a ked moze byt tam bez dudla, moze aj doma. a dnes uz tolko nepytala 😝 no plinku ma stale, ani za svet sa nechce pytat, tak nutit ju nema vyznam...

marcelkatt
19. sep 2010

@stankatt myslím, že nútiť nemá význam. Príde to samé.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre