• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
19100..aj so zlavou..teba kolko?
6. feb 2007 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas vysiel tych 18 950,- v babetkove.....
6. feb 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale my sme este na zaciatku,cakali sme na pohlavie,tak od dnes sme zacali minat lowky...
6. feb 2007 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved my este ani nic okrem kociarika a postielky nemame .... :slight_smile: no este nejake zdedene veci po sestrinom malom :wink:
6. feb 2007 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idu ceny..nam ponukali ten tvoj za 18tis,ale rozhodla som sa na poslednu chvilu...
6. feb 2007 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze manzelik sa uz isiel chvalit ? :grinning:
6. feb 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme na tom tak podobne..postielku mame kupenu,kociar je na ceste,a dnes sme kupili pyzamka a rifle,a nejake body som uz kupila minule..ale ak si predstavim,ze nam treba este matrac,pradlo do postielky,a pod tak mi vlasy dupkom stavaju..ale do maja mam casuuuuu
6. feb 2007 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no siel,sak vyrastol od pychy min 4cm... :grinning: :grinning: ale my sme hlavne rady ze je zdravy...
6. feb 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik to si aj ja hovorim, ze casu dost :grinning:

no ved sa mu cudujes ze vyrastol ? dalsi chlap do rodiny !!! :slight_smile:
6. feb 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kukat poistovnu...tak zajtra pa
6. feb 2007 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2007 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik blahozelam... :wink: k danielkovi
moj manzel je daniel pekne meno :wink:
6. feb 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, balhoželam k danielkovi, teším sa s tebou... :grinning: :grinning: :grinning: už sa teším ako sa stretneme a pokočíkujeme :grinning: :grinning:
7. feb 2007 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ten moj bol taký štastný, ked mu doktor oznamil, že budeme mat synčeka, normalne zatriaslo celým Hlohovcom
7. feb 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dakujem...moj muz tam plakal.. :grinning: a este do dnes ma urcite taky uskrn na tvari :grinning: aspon zabudol,ze nemal sex uz od oktobra :grinning:
7. feb 2007 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz ti je lepsie?a jasne,ze budeme kocikovat,budeme brazdit trnavou...
7. feb 2007 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi v tt zrusili signal!!!ja som doteraz nechapala,ked niektore pisali,ze sa rano zobudili dokopane...ja som dnes nedokazala vstat,tak ma boli este stale lavy bok,ze az... :angry: utekam s detmi k lekarke,lebo trnavska viroza je silnejsia ako ony :angry:
8. feb 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby z Trnavy,som tu len od vcera a nasla som aj tuto skupinu, tak preco sa neozvat???
Som v 13tt,mali sme krasne Vianoce, ked som mohla dat pod stromcek malinke ponozticky, vsetci sa tesiliiiiii :dizzy_face: :dizzy_face:
Mala som ist na vysetrenia, ze preco sa nam nedari, no 21.dec som si urobila test, lebo dlho,dlho boleli prsia /nezvykli az tolko/ a vysiel, to bolo radosti :slight_smile:

Petra24, nepozname sa? :confounded: na tej fotke sa mi zdas, ze ano, mas sestru? Boli sme spolu asi na brigade u Otkera, straaaaasne davno, si to TY??? Tak ahoj!
8. feb 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v profile mi pise 17tt, no podla sono to mam vsetko posunuteeee, termin porodu mam 17.8. a momentalne som v 13tt,snazila som sa to tam nejako natrafit, aby to sadlo tak ako to mam od doktora, no neviem sa do toho trafi, tak sa podla toho neriadte
8. feb 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulaa a nezadala si nejeky zly datum?lebo mne to ukazuje presne...uz som z vychadzky doma,a nzas som skoncila v posteli,lebo ma od ran anejako podozrivo boli brucho,tak sa setrim..uvidim ako bude do vecera,a ak neprejde tak idem na pohotovost!!!!§
8. feb 2007 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik, nohy vyložit a odpočívaj
8. feb 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak lezim...klasika..
8. feb 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak neviem ci tam neskocim hned jak dojde muz :frowning2:
8. feb 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej ked máš obavy-chod, ja to už riešim dvoma kávami, lebo sa mi točí hlava aj po sediačky
8. feb 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pojdem lebo mi nejako divne tvrdne brucho,krize ma bolia a maly neuveritelne kope....
8. feb 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radšej chod, mne tiež tvrdlo a dnes už nie, z čoho to je???
8. feb 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si idem dat pekne magnezium,a uvidim..ale aj tak tam pojdem...radsej zbytocne jak neskoro...
8. feb 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam veci pobalene :frowning2: o stvrtej odchadzam..drzte palce,uz mam taky strach ze az...dufam,ze sa nic zle nestane,bo to neprezijem..uz som aj zmierena ze ma tam nechaju...
8. feb 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik držim palce, neboj všetko dobre dopadne, drž sa
8. feb 2007 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ahojte trnavacky.. :grinning:
8. feb 2007 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok