Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

bubaczik
6. feb 2007

19100..aj so zlavou..teba kolko?

curly1983
6. feb 2007

nas vysiel tych 18 950,- v babetkove.....

bubaczik
6. feb 2007

ale my sme este na zaciatku,cakali sme na pohlavie,tak od dnes sme zacali minat lowky...

curly1983
6. feb 2007

ved my este ani nic okrem kociarika a postielky nemame .... 🙂 no este nejake zdedene veci po sestrinom malom 😉

bubaczik
6. feb 2007

tak idu ceny..nam ponukali ten tvoj za 18tis,ale rozhodla som sa na poslednu chvilu...

curly1983
6. feb 2007

takze manzelik sa uz isiel chvalit ? 😀

bubaczik
6. feb 2007

aj my sme na tom tak podobne..postielku mame kupenu,kociar je na ceste,a dnes sme kupili pyzamka a rifle,a nejake body som uz kupila minule..ale ak si predstavim,ze nam treba este matrac,pradlo do postielky,a pod tak mi vlasy dupkom stavaju..ale do maja mam casuuuuu

bubaczik
6. feb 2007

no siel,sak vyrastol od pychy min 4cm... 😀 😀 ale my sme hlavne rady ze je zdravy...

curly1983
6. feb 2007

bubaczik to si aj ja hovorim, ze casu dost 😀

no ved sa mu cudujes ze vyrastol ? dalsi chlap do rodiny !!! 🙂

bubaczik
6. feb 2007

idem kukat poistovnu...tak zajtra pa

curly1983
6. feb 2007

papa

janka1
6. feb 2007

bubaczik blahozelam... 😉 k danielkovi
moj manzel je daniel pekne meno 😉

rainbow
7. feb 2007

bubaczik, balhoželam k danielkovi, teším sa s tebou... 😀 😀 😀 už sa teším ako sa stretneme a pokočíkujeme 😀 😀

rainbow
7. feb 2007

aj ten moj bol taký štastný, ked mu doktor oznamil, že budeme mat synčeka, normalne zatriaslo celým Hlohovcom

bubaczik
7. feb 2007

ahoj dakujem...moj muz tam plakal.. 😀 a este do dnes ma urcite taky uskrn na tvari 😀 aspon zabudol,ze nemal sex uz od oktobra 😀

bubaczik
7. feb 2007

a uz ti je lepsie?a jasne,ze budeme kocikovat,budeme brazdit trnavou...

bubaczik
8. feb 2007

asi v tt zrusili signal!!!ja som doteraz nechapala,ked niektore pisali,ze sa rano zobudili dokopane...ja som dnes nedokazala vstat,tak ma boli este stale lavy bok,ze az... 😠 utekam s detmi k lekarke,lebo trnavska viroza je silnejsia ako ony 😠

evulaa
8. feb 2007

Ahojte baby z Trnavy,som tu len od vcera a nasla som aj tuto skupinu, tak preco sa neozvat???
Som v 13tt,mali sme krasne Vianoce, ked som mohla dat pod stromcek malinke ponozticky, vsetci sa tesiliiiiii 😵 😵
Mala som ist na vysetrenia, ze preco sa nam nedari, no 21.dec som si urobila test, lebo dlho,dlho boleli prsia /nezvykli az tolko/ a vysiel, to bolo radosti 🙂

Petra24, nepozname sa? 😖 na tej fotke sa mi zdas, ze ano, mas sestru? Boli sme spolu asi na brigade u Otkera, straaaaasne davno, si to TY??? Tak ahoj!

evulaa
8. feb 2007

baby v profile mi pise 17tt, no podla sono to mam vsetko posunuteeee, termin porodu mam 17.8. a momentalne som v 13tt,snazila som sa to tam nejako natrafit, aby to sadlo tak ako to mam od doktora, no neviem sa do toho trafi, tak sa podla toho neriadte

bubaczik
8. feb 2007

evulaa a nezadala si nejeky zly datum?lebo mne to ukazuje presne...uz som z vychadzky doma,a nzas som skoncila v posteli,lebo ma od ran anejako podozrivo boli brucho,tak sa setrim..uvidim ako bude do vecera,a ak neprejde tak idem na pohotovost!!!!§

rainbow
8. feb 2007

bubaczik, nohy vyložit a odpočívaj

bubaczik
8. feb 2007

sak lezim...klasika..

bubaczik
8. feb 2007

sak neviem ci tam neskocim hned jak dojde muz ☹

rainbow
8. feb 2007

radšej ked máš obavy-chod, ja to už riešim dvoma kávami, lebo sa mi točí hlava aj po sediačky

bubaczik
8. feb 2007

pojdem lebo mi nejako divne tvrdne brucho,krize ma bolia a maly neuveritelne kope....

rainbow
8. feb 2007

radšej chod, mne tiež tvrdlo a dnes už nie, z čoho to je???

bubaczik
8. feb 2007

ja si idem dat pekne magnezium,a uvidim..ale aj tak tam pojdem...radsej zbytocne jak neskoro...

bubaczik
8. feb 2007

uz mam veci pobalene ☹ o stvrtej odchadzam..drzte palce,uz mam taky strach ze az...dufam,ze sa nic zle nestane,bo to neprezijem..uz som aj zmierena ze ma tam nechaju...

rainbow
8. feb 2007

bubaczik držim palce, neboj všetko dobre dopadne, drž sa

hedunecka
8. feb 2007

ale ahojte trnavacky.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre