Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
7. okt 2010

Ahojte maminečky, my sme dnes boli vonku sa prejsť s Erikom,celkom pekne je. Teraz dopapá polievku a uložím ho haji, ja zatiaľ si dám sprchu a spíšem, čo treba zas pokúpiť. Uf ten stereotyp. Inak nič nové u nás. Na víkend možno PD, ešte sme nevideli neterku, tak už by sa aj patrilo no 😉 a zanesiem tam aj kočík a veci pre Patrika, keďže plánujem rodiť v Bojniciach. Len dúfam, že to vyjde a nebude to musieť mm nosiť späť 😀 uvidíme.

@maxiberuska jéj vitaj medzi nami, snáď sa to tu trošku rozbehne už 😉

marcelkatt
7. okt 2010

@gabuliik my máme v poslednej dobe problém so zaspávaním večer, Erik trucuje, vymýšľa a doslova hučí a nervačí. On bol také dobré dieťa čo sa týka spania, či večer, alebo poobede, no teraz fakt úplný opak a je aj dosť taký neposlušný. Poobede ešte zaspí bez problémov tak aspoň niečo.

maxiberuska
7. okt 2010

@marcelkatt ahoj, vy tu máte všetky maličke detičky, ja už mám 7.ročného prváka. 🙂 ..mám ešte chvilu čas, tak som nakukla, než pojdem do družiny

marcelkatt
7. okt 2010

@maxiberuska no ja mám synovca 6 ročného, taká držka, ale taký zlatý je môj Žabček, tak ho volám 😉 veľmi mám rada detičky.

maxiberuska
7. okt 2010

aj moj je taka DRŽKA 😀 by si rozumeli, ty si priamo z Trnavy? Ja tu bývam asi rok

marcelkatt
7. okt 2010

@maxiberuska Som z Prievidze a v Trnave sme od decembra 2006. Manžel je Trnavčan.

gabuliik
7. okt 2010

@maxiberuska, ja som z Modranky,to je dedina pri TT ...
No a Monika štrajkuje od pondelka.Už som z toho unavená.Lebo ona si vyžaduje aby som tam s nou bola .... predtým pekne do hodky zaspala a teraz 2 hodiny bud rozpráva alebo je proste hore a nie a nie zaspať.Lenže mne sa tam nechce s nou 2 hodiny sedieť a pozerať do plafona.Ked odidem a vymeni ma MM ,tak spustí rev ale taký ,že až ... Už neviem čo s nou.Malý mi pekne zaspáva sám a ona furt potrebuje asistenciu ....
No a dnes mi Andrejo nespí cez obed.To zas bude den.Okolo 16tej ho to bude lámať na spanie a udržať ho hore do 19tej bude umenie ....

maxiberuska
7. okt 2010

A zvykla si si už?Ja ešte moc nie, ale maly v pohode

maxiberuska
7. okt 2010

@gabuliik Modranka viem 😉 , moj tam ma kamoša🙂

gabuliik
7. okt 2010

Akože zvykla,som tu už 6rokov .... ale doma je doma 😀

maxiberuska
7. okt 2010

To je pravda a kde byvaš v Trnave? Ty čakaš babatko teraz?

marcelkatt
7. okt 2010

@maxiberuska ja bývam na Družbe - Clemetnisa. No v decembri pribuden k Erikovi braček Patrik.

marcelkatt
7. okt 2010

@maxiberuska a nezvykla som si veru, láka ma Prievidza stále, ale to je hlavne tým, že tu nemám okrem kamarátky Vladky nikoho. Manželova rodina, nám nejak nemá záujem pomôcť ak potrebujeme, majú furt svoje dôvody a podobne, ale to som už obrnená a zvykla som si Keď sami nechcú, siliť to nemá význam a nebolo by to ani dobré.. Ak treba príde mi rodina z PD hoci len na otočku.

maxiberuska
7. okt 2010

super, tak sa tešíte 🙂

maxiberuska
7. okt 2010

To verím, ja asi tak isto, doma kopu kamošiek, tu len tak, čo sa pozname zo školky, nepracujem, tak ani nemám kde spoznat

marcelkatt
7. okt 2010

@maxiberuska je to ťažšie teraz no, ale tak hádam bude raz lepšie 🙂

maxiberuska
7. okt 2010

Ale hlavne, že ste zdravi, všetko sa dá nejako zvládnut.A rodit ideš domov?

tehulka4
7. okt 2010

zdravim zeny...som pozerala ze ste sa pekne rozpisali..🙂) my sme boli doobeda vonku, obed este zostal navareny zo vcera, co som normalne brutalen neverila svojim ociam, lebo u ans uz na druhy den nic neni, a teraz taka normalna davka, plnena paprika v 2 hrncoch a jeden mi zostal na dnes, ale tak mm bolo zle tak vela nejedol..tak bol dnes veget..doobeda sme boli vonku, prisli domov, napapali a isli spat..maly inak v poslednej dobe aj mne tazsie zaspava..tiez ma z toho slak trafa..

tehulka4
7. okt 2010

@lucyso ale kdeze, ziadne hody, len u nas sa vari kazdy bozi den neico ine a ja tiez castokrat neviem co by som uz uvarila...ale akurat to sme uz dlho nemali...taka si preto ma to napadlo ako prve..🙂)

@marcelkatt , no ved to som si hovorila aj ja, ze aspon nieco, ked ty uz mas nakup co do porodnice a pre maleho...ja osm ho akurat dnes len spisala, ze ked pride materska aspon neico by som mala pokupit...a zistila som, ze mi treba pre filipa pyzamka a este aspon balik bodyxciek,..neviem kde sa mi to vsetko po oliverovi zamotalo...

marcelkatt
7. okt 2010

@tehulka4 ja som dosť popredávala po Erikovi, a čosi som dokúpila pre Patrika. Do 3 mesiacov mám toho dosť, dnes som autosedačku kúpila za 30€ vajíčko.

tehulka4
7. okt 2010

tiez som cosi popoziciavala segre pre mladsieho, a aj popredavala, ale dnes ked som to vsetko pozehlila a poukladala do skrine som zistila, ze treba dokupit body a pyzamka..nic s tym nejak nenarobim..autosedacku a aj kocik mam po malom, bola som nadmieru spokojna, sedacku budeme musiet potom neskor dokupit, asi zasa recaro, ta sa mi tiez velmi osvedcila..len este sa mi dolamala vanicka, tak tu budem musiet dokupit, etseze to neni nejaka extra velka polozka..

marcelkatt
7. okt 2010

@tehulka4 no ja som mala požičané vajíčko pri Erikovi, tak som vrátila a kúpila teraz cez koníka babypoint vajíčko, kočík sme predali z praktických dôvodov, nevmestil sa mi v PD do výťahu. Tak sme kúpili nový no. X -Lander XA 2010 zelený.

tehulka4
7. okt 2010

@marcelkatt u nas sa ten kocik tiez stale iba preklada..planovali sme mrnusa, aj ked nie az takto pomerne rychlo,,a le nevadi..a chcla som ho v lete vyprat a schovat do pivnice, ale tak naco ked som zostala tehu, taks a mi tu moce po byte dalej...uz ho ozaj nebduem trepat nikde...ved to mam podla vypoctov ak pojdeme nahodou na etrmin za 69...ty kokos...dobre sa to pohlo..🙂)

marcelkatt
7. okt 2010

Veru tak moja, ja 67 😀 ako to letí... A dnes som sa dozvedela, že jedna lekárka, tá čo am rodila v Handlovej nastúpila do Bojníc, tak som rada.

gabuliik
7. okt 2010

Ahojte.
Tak dneska den vcelku v poho,až na to,že mi ten malý nespal a bol hroooozne uplakaný .... A dosť mal aj smolu ... pichol si nejakú paličku do uška,ale našťastie nie dnu,ale len do tej chrupavky ...plakááál,že až .... no a potom si privrel prst do kufra na aute.... Poobede som deti zamestnala tak,že sme z takých ozdobných tekvičiek robili všelijaké postavičky a tak...

Zajtra zas varujem segrinu malú a poobede sa snád dostanem do toho tesca ....

vladkaz1
7. okt 2010

Ahojte my dnes hrozny den ,maly len reval hrozne ja uz neviem co s nim a mala je zla jak cert ,na prasky som .

marcelkatt
7. okt 2010

@vladkaz1 moja nezávidím veru... Zajtra snáď budeš mať krajší deň 😉

stankatt
7. okt 2010

cafte, tak Mon bude doma do pondelka, ale ocko uz ma v pohode, len pre istotu ju necham. 😉 aaaale dnes bola zla jak cert... aj dostala 2x na rit. Slecinka vzdoruje, si lahla na zem vo vchode ani za pana hore... tak vyfasla... a k tomu taku hubovu, ze cely barak ma moze ohovarat, jak som po nej hucala... ma vytocila 😠 ja s nou budem behat po lekaroch a ona sa bude po studenej zemi valat 😠 😠 😠 ... jaaaaj opica jedna...take nervicky ju chytaju az hruuuuza... pisti a kope jak najata.... 😠 😠 😠

marcelkatt
7. okt 2010

@stankatt moja ten náš vzdoruje už mesiac ak nie viac. Som na nervy tiež veru. Neviem čo to tie deti pochytilo....

maxiberuska
8. okt 2010

pekny den 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre