Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
21. okt 2010

Macka dufam ze to nechytil u nas ,bo mna uz boli hrdlo
Idem sa umyt a idem pre malu pa ,nemozem sa odlepit nejako . 😀

marcelkatt
21. okt 2010

@vladkaz1 jáj Oliverko myslíš? Teraz je počasie stvorené na takéto choroby hnusné.

gabuliik
21. okt 2010

Ahojte.
@vladkaz1,je nasivin pre dojčatá a môžeš mu ním vytierať noštek.My sme ho mali pri Andrejkovi a tuším aj Vibrocil je pre takýchto drobcov.A ako vieš,že má soplík,ked mu to nejde odsať?

lucyso
21. okt 2010

Ahojte maminy, no my sme malu hroznu noc.. ani gelik nezabral 2hodinovy rev, ale strasny rev, ani zaspat sa jej nedalo. az ma srdce bolelo ☹ , uz aby tie zubky vysli.
nam sa zatiach choroby vyhybaju, klop-klop...
blbne mi pracka, no porazi ma, ak budeme musiet kupit novu, ked sa kazi, tak sa kazi vsetko... vcera sa mi zlomila zas hadica od vysavaca, ale manzel to zalepil...
prajem Vam skore uzdravenie!

zuzanky
21. okt 2010

@vladkaz1 Ani ním nešlo odsávať a bol zasoplení a potom keď som mu dala nasivin kvapky tak to povolilo a išlo to von . Malý ma husté sople a to nejde ľahko von tak mu pomáham z kvapkami 🙂

vladkaz1
21. okt 2010

Gabi pretoze jemu sople tecu a vsetko to ma zalepene v nose ved to vidim a jak hrozne dycha ale odsat proste nejde.

gabuliik
21. okt 2010

aha,som myslela,že mu to nevyteká alen to počuješ ... tak skús tie kvapky,možno mu to uvolní ...

vladkaz1
21. okt 2010

No praveze mu tecu ale hrozne zatekaju a dusi sa s tym potom mu to tam schne mam pocit .
Kupim ten nasivin ,dakujem kocky.
Prave som dovarila ,kopec riadu namna caka,len zelenivove sote som spravila ,plus cestovina zmiesam to a bude taky dobry salatik 🙂poumyvam a idem lahnut k deckam lebo mi je na prd.

marcelkatt
21. okt 2010

@vladkaz1 nasivin mu pomôže moje uvidíš. A bude sa dať aj odsať dobre potom.

My sme predchvíľou prišli, riadne nás vyfúkalo, teda mňa Erikovi som dala pod zadok deku a nánožník na kočík. Všetko sme vybavili, ani sme nečakali. Boli sme ešte na nákup, nech poobede nemusíme. Dnes už von nepôjdem s Erikom, teplotu nemá už vôbec, ale pre istotu nech je v teple. Navarila som mu čajík detský leros ovocný, som rada, že mu chutia ešte tieto detské čajíky. Pokiaľ nemá nič, tak mu ani kvapky, či bylinkové čaje nedám.

zuzanky
21. okt 2010

@vladkaz1 Naše mu netečú ale zostávajú mu v nošteku a odtiaľ nie a nie von len z nasivinom uvidíš, že mu to pomôže 🙂

zuzanky
21. okt 2010

@marcelkatt Erikovi prejeme aby už nemal teplotu a ty si dávaj pozor na seba 🙂

marcelkatt
21. okt 2010

@zuzanky Ďakujeme, no už mu nevyšla ani na 37, nič. Neviem čo to bolo v noci a ráno. Ako sa vám darí??

zuzanky
21. okt 2010

Nám dobre lem mame sople a kašeľ nám už prešiel a dnes unaveno lebo sme boli na plávaní

marcelkatt
21. okt 2010

@zuzanky tak nech soplíky rýchlo vymiznú...

stankatt
21. okt 2010

Ahojte 😉 tak kasel nam pekne ustupil, ale este jej to v hrdielku sem tam pekne zahrkoce 😠 - odsavame sopliky, ale aj tie uz su na ustupe a davam teraz aj Sinupret ci jak sa to vola, aby sa rozpustili hlieny v hrdielku 😠 . Ale zas ma licka take suche cervene, ako keby nejaky ekzem alebo co 😠 😠 😠 co na to?

zuzanky
21. okt 2010

Ďakujeme, ale asi ich budeme mať dlho lebo keď sa ochladilo tak nám začal a to dávam naňho pozor asi bude po mne. 🙂

marcelkatt
21. okt 2010

@stankatt natieraš ju, keď idete von? Ja už Erikovi dávam pred každou vychádzkou krém proti vetru, lebo tiež mával také líčka, Je to ochrana pred vetrom a vyštípaním.

marcelkatt
21. okt 2010

Baby, tak asi som nachladla už aj ja. Kýcham strašne a nádcha. No pekne. ☹

anesim
22. okt 2010

@stankatt Moja malá to mávala tiež, všetci, že aké má pekné červené líčka, ale to mala až moc a tiež to mávala aj suchšie. dávala som jej pár dní Holtov krém, a zabral. je bez predpisu a nie je moc drahý a le dosť smrdí. Ale vždy nám pomohol.

gabuliik
22. okt 2010

Ahojte.
Ten Holtovo krém máme aj my,ale naša ekzém nemáva na lícach len na tele.Ale je pravda,že smrdíííí....

Včera sme boli Monike kupovať v Maxe v tej obuvi hore zimné topánky.Sú také vyššie,teplé a vyšli nás 18eur.Dosť,ale boli sme pozrieť aj dole v Garfielde a tam mali tie isté čo mala min.rok za 30eur.Lenže sranda je v tom,že min. rok stáli nejakých 23eur.

marcelkatt
22. okt 2010

@gabuliik všetko zdražujú a hlavne pre deti.

Mňa bolí tak hlava z tej nádchy. Ešte na socku mám ísť a Erik spí. No uvidím, ak tak, pôjdem v pondelok, zas to nehorí, len aj tak musím von, na nákup.

vladkaz1
22. okt 2010

Ahojte tak vasa rada zabrala ,malemu sa pekne spustili sople ,len sa jeduje jak besny ked odsavame ,suciti aj s malu ta ma take hlienove sople narozdiel od maleho ,ten to ma vodove .
Zle spime to je jasne ,ale tak hlavne nech us zravi ja uz nieco vydrzim ,aj ked choroba zmohla aj mna a muz jak je na tom ani nehovorim 😒
Malej teraz dosli kraasne cizmy som jej tu cez net kupila nove ,uplne jej sadli na jednotu ,taka som stasna mam postarane na zimu ,snehule su jej este dobre ,tak bude mat na striedacku.

nelly3
22. okt 2010

Ahojte, trosku mimo temy, neviete mi poradit dobru kadernicku v trnave na melir? dakujemmmm 😉

vladkaz1
22. okt 2010

Ahoj dobra je na druzbe ,pri bowlingu ale je dooost draha ,co mi tam chodia kamosky ju straasne chvalia 🙂

stankatt
22. okt 2010

cafte, tak skusim ten krem teda na tie licka 😉

@vladkaz1 hlavne odsavat sodsavat a odsavat, nech im to nestecie do hrdielka. Mon uz v poho 😉

vladkaz1
22. okt 2010

par foto vam posielam 🙂)) Jaj, dnes ficime na rozpravkach 😝

vladkaz1
22. okt 2010

Ahojte kocky ,no Fris dobre ze dosla ,ale ten nador ma vobec netesi chuda male .
Co sa tyka Simonky som ti uz napisala ze ,nebudem sa opakovat.
Chlapi, chlapi ,chlapi ,fakt by som ich niekedy kopla do gul ,aby sa spamatali .
Bambi ty ked pises o duracelkach sa len smejem ,mala je taka ista a kukam ze aj maly taky bude hihi ,svihne ma 😅
Inak odsavame sople spime zle ,ale tak prezijem to co uz mam robit .
Dari ako sa maju deti ?
Este ze fakt si to uvedomil ten tvoj a zrusil to ,preboha co robis 10 H denne v praci???? 😕 😕

lucyso
22. okt 2010

Vladi krasne cizmicky🙂

Baby prosim Vas potrebujem radu.
na nete som hladala jedalnicek pre 7 mesacne dieta a nasla som tam ze sa mozu jogurty a obilniny, chlebik, cestoviny atd...
Je to pravda 😅 ?
teraz som tak v pomykove.. my uz papame zeleninku, mäsko, ovocie v pohode, nemame problem a preto by som chcela jedalnicek dalej posunut🙂..
ak sa teda jogurty mozu, tak ake???
cestoviny, teda asi bezvajecne.
a co ten chlebik, pecivo??? to nechapem.. akoze jej mozem dat "žužlať" kôrku napriklad?????
aky chlebik? napriklad hviezdickovy 😀 😅 🙂 ??? som z toho jelen.... 😅

lucyso
22. okt 2010

a este ze ryza??? to jej normalne mozem uvarit ryzu????????????
a piskoty atd?????

jooooj, normalne ze maturita 😅 😅 😅 😅

gabuliik
22. okt 2010

@lucyso, ja si myslím,že chlebík môže v pohode,aj hviezdičkový ... 🙂 ryžu určite,ved to jej neuškodí a aj piškoty môže

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre