• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
hedunecka ahoj :slight_smile: , pozerám že 10tt - gratulujem :slight_smile:
8. feb 2007 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooj palvinkaaaaaa :grinning: jeeeej ty uz mas babytko gratulujem aj ja tebe :grinning: no ty mas asi teraz vela starosti ze??ale co je krajsie nez starat sa o babatko ktore ti rasto 9mesiacikov v brusku :slight_smile: no musim si ja pozret tvoj albumik..no hej som sice v 9tt ale tu to pise v 10tt dufam ze sa mi to uz tentokrat podari drz sa...a daj bocku malinkej aj za mna cuuuuuc :wink:
8. feb 2007 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hedunecka ďakujem :slight_smile: aj Ty sa drž a želám nech všetko dobre dopadne a v septembri nech máš pri sebe zdravé babetko :wink: .
8. feb 2007 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj hedunecka - gratulujem... :slight_smile:
9. feb 2007 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky, aký je hnusný čas, tak by sa dobre spalo... fuj a ja tu sedím v robote :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
9. feb 2007 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prsi..hnus..ale aspon pozbieram dazdovu vodu na moje extra kvety... :grinning:
9. feb 2007 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
rainbow dakujem za huga, ze sa ti paci, ked budeme chodit kocikovat spoznas osobne...aky je to sibal.
9. feb 2007 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, ja už sa teším, aspon sa pripravím , čo ma čaká... s tým mojím šibalom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. feb 2007 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to ano, chlapci su iny, aj ked nie kazdy, ale moj je typicky chalan, niekdo by povedal aj fagan. :slight_smile:
9. feb 2007 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoška má takého,že ked raz som u nej spala ,ráno sme mali namiešané okolo postele kakíška s práškovým čajíkom dokopy, plus iné čudne veci... no on mal z toho zábavu :grinning: :grinning: , ale aj tak je zlatý, a teraz už má druhého chlapca
9. feb 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to su tie veci ktore ta presvedcia o pevnych nervoch :wink:
9. feb 2007 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete o nejakom cvičení s bábetkami v TT? (okrem plávania, tam chceme ísť ale až v lete)
9. feb 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka veru som o takom nicom nepocula, ale ked natrafim v trnavskej stranke na nieco ozvem sa, ale v knihach su cviky, ja byt tebou idem do knihkupectva a kupim aspon literaturu.
9. feb 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som ti na aprilovkach :frowning2: mel
9. feb 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak bubaczik mame v nemocnici na udrziavani, ale ona sa rychlo z toho dostane tak na nu myslime pozitivne.
9. feb 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, držíme jej palce
10. feb 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubaczik ahoj, cakame, ze nas poiformujes, mas este internet, nie?
10. feb 2007 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,
ak by sa tu niekedy stavila evulaa, tak jej odkazte, ze ma internu postu (IP)..... :grinning:
10. feb 2007 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som tu,ale taka otapena s tych infuzii,liekov,s toho prostredia...zajtra pojdem ukazat krcek docentovi,a on rozhodne,ci ma budu zasivat...maly sa ma dobre,len uz som bola vcera bez bolesti,ale dnes sa to zas zacalo.. :frowning2: tak sa majte...potom sa ozvem...inak mel,ako bolo v topolcanoch?lebo ja uz vazne pochybujem,ze sa sem vratim...
11. feb 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik haloooooo !!!!!! si este tu ? :confused:
11. feb 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som...
11. feb 2007 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co sa deje ???? co je s tebou ? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
11. feb 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ta lezim v nemocnici...fnuk fnuk...
11. feb 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si teraz v nemocnici ??? :frowning2: ale preco? ja som ta tu uz dlho nevidela a neviem nic odkedy si naposledy vravela, ze ta boli brusko a ze ides na pohotovost :frowning2:
11. feb 2007 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna bolelo hlavne na mieste kde mam ulozenu placentu,tak musim byt pod drobnohladom..ale nikto si ta tu nevsima..uz troska bolesti presli,ale ma budu asi znova zasivat,takze este tu ostanem..ale strasne ma boli hlava,nepila som kavu ani nepamatam...
11. feb 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubaczik som z toho smutna :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale hlavne aby bol danielko v poriadku , mamku hlavicka moze boliet :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, keby si bola blizsie tak ti donesiem v termoske a dame si spolu :wink:
11. feb 2007 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak tuho rozmyslam ze si dam tu kavu z automatu...aj tak som uz dlho nebola na zachode... :grinning:
11. feb 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubaczik držím palce,aby to dobre dopadlo a aby ste boli obaja s danielkom Ok.kávu nech ti radšej donesú z domu v termoske aby ťa z automatovej nezačalo preháňať teraz ked máš ležkať :grinning:
11. feb 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooj moje nervy !!!!!! akurat teraz mi blbne internet :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

bubaczik a ako dlho myslis ze si ta tam nechaju ? hmm?
11. feb 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,dik.a ja mam take silne creva ze mna zlozi len klistir :grinning: :grinning: srandujem..a ani sa mi nechce vstavat z postele..konecne mam dobry signal,tak preco ho nevyuzt? :grinning:
11. feb 2007 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok