Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt no ved hej..ja to mam tak, ze nakupim aj so segrou, pripadne etse s jednou kamoskou tiez, je nas viac aj na postovne, pripadne ked sommala take vacsie mnozstvo mi volali, ze maju cestu do TT ze ci by mi to mohli vylozit rovno doma, takez som ani postovne neplatila, zaplatila som len za plienky..

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 super moja, ja by som tiež tak asi so švagrinou nakúpila.... alebo aj s Tebou potom niekedy... Jasné že sa to viac oplatí som si popozerala, všetko popísala ktoré sa oplatia a koľko vyjde kus.

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt jasne, mozme objednavat z vesela..🙂)u nas este jedna plienkova story neskoncila a o mesiac uz zacne druha..🙂)) tak sa zajtra visdime..kedy ides?ja na 13:45..

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 Ja som na 14.00h jasné vidíme sa 🙂 na poradni zrejme predposednýkrát...

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 no ja som mala od pleinok pokoj od 18 mesiaca u Erika... takže pokoj a začíname na novo 😉

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt no tak to asi hej, la etak neva..uz hlavne nech ej po tom, lebo mi to pripada ako vecnost..🙂))
no nasmu pankovi sa nejako neraci..na nocniku ani za pana jana sediet nie, ani keby som ho tam prilepila zo sekundovym a na wc, kuka a rehni sa na mame ze ako tlaci a robi cik cik ona..zlezieme dolu, a nic..a jemu ej v podstate aj jedno, ci je mokry alebo nie..taka le dufam, ez nejak v skorej odbe sa od toho oduci, lebo ma picne..

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt inak uz som si pre isoti pobalila tasku do porodnice..🙂))

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 prejde to Luci uvidíš... Ani sa nenazdáš a Oliverko pôjde na šerblík... Aj ja mám už zbalenú tašku veru pre istotu. Som zvedavá čo nám zajtra zvestuje ujo doktorko náš 🙂 naposledy samé červené machule do knižky dal 😀

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt myslim, ze mi serblik hned preskocime...on huci ako keby som h na kusky krajala, len ked ho tam chcem posadit..a posdadit ani nahodou, lebo sa hned vzpiera a podobne..tak som zatial boj so serblikom a oliverom prehrala...no uvidime, uz je dost velky na to aby mal plienku, ale tak zasa stresovt ani jedho ani seba nemienim....za posledny tyzden sa citim tak vselijak, tak vcera som ju uz na 95% dobalila, ez ak by nahodou nieco, nech sme pripraveni..tiez som zvedava, ale tak myslim, ze mizahlasi, ze bezo zmeny a ze je spokojny..no len ja uz meliem pomaly z posledneho..je to uz trochu voiac unavne kao som si myslela..uz si aj hovorim, ez by mohol ist,a le tak zasa ked kuknem na termin, tak potom si hovorim, ze este aspon tie 2-3 tyzdne nech vydrzi..🙂)

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt najhorsie, etda aspon pre mna je to, ze uz mam dost obmedzeny pohyb a ze ma zo vsetkeho pali zaha..aj etraz, vypila som pohar vody a uz ma ide rozdrapit..no kaslem ja to.. 😠 😠 😠

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 moja, ja sa cítim ok čo sa týka záhy a tak, ale ledva chodím, nevládzem dýchať a mám asi nerv zaseknutý alebo čo, lebo v noci sa mi nedá otočiť na ľavú stranu, príšerne to bolí. Ale iba v noci. Malíého cítim všade, to bude riadny chlapisko, zrejme ako Erik, ak nie viac. Som fakt zvedavá, kedy my dve porodíme a ktorá skôr.. By bola iná sranda, keby v rovnaký deň 😉 no uvidíme, ale ako píšeš, už nech sme s drobcami doma.

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 jasné ešte tie 3 týždne nech vydržia malinký aj my dve 🙂 veď to aj mne povie všetko ok a podobne a potom si nájdem červené machule a výkričníky v knižke. Dokonca aj steptokokov mám dvoch, nestačí mi jeden 😀

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt tak to ja sa mam potom relatibvne super..jedne co am dost casto boli, teda skoro stale su krize a obidva boky, co uz fakt enviem akos i mam lahnut...a tiez som an to zvedava..bola by to ina sranda..segra ma kamosku a s tou rodili rovnako, takze maju deti narodene presne v ten isty den, ze 19.12..a to jaka parada..🙂) co sa tyka vysledkov z tej krvy som ani nevolala, ja ti nejak nestiham nic..taks a zajtra dozviem co a ako..

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 jasné, tie mám v poriadku ja, ja som zas dolepená asi tak som volala

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt jaaaj, no ja som to nejako neriesila..sak stale nieco..ved ja uz asi tak mesiac voalm kadernicke ze este nech ma niekde na zaciatok decembra strci a ked konecne najdem mobil a zavolam jej, tak ma pre istotu doviolenku..no aka som sikovna..🙂)a ze zena na materskej a ja furt nieco vybavujem a nahanam no hruuzuza..

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 aj ja som zabudla zavolať ku kaderníčke kurnik....
No od zajtra nastupujem na MD už s Patrikom...

tehulka4
1. nov 2010

no ved to, ze ja som si to tiez tak mesiac hovorila, ze nemozem azbudnit a vzdy som zabudla..🙂))tak som jej hviezda volala v piatok konecne a samozrejme ze mala dovolenku, tak musm cakat do 3. kedy uz bdue v robotke a kukne mi tam nejaky datum ci stihame...-))ja by som mala nastupit na MD s filipom od stredy, tak zajtra si od dr hned vybehnem na socialku, dufam, ze tam budu, lebo ma inak svacne..sa mi tam zasa nebude chciet trepat v stredu..

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt inak to tu dnes klabosime iba my dve ci ako?

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 no veru moja..... chátra to tu inak.

tehulka4
1. nov 2010

aaaale to myslim, ze len preto lebo neni este zima a este sa sem tam da ist aj na dlho von...verim, ze ked zasa my nebudeme stihat od deti, tak tu bude narvano..🙂)

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 moja nestránkový je iba štvrtok. Zajtra robia do 14.00h.
Úradné hodiny pre klientov pobočky
pondelok 8:00 - 16:00
utorok 8:00 - 14:00
streda 8:00 - 17:00
štvrtok bez úradných hodín pre klientov
piatok 8:00 - 14:00

Ja som oficiálne mala ísť už dnes na &md, ale nemala by som nárok na RP za Erika už v mesiaci november, tako budem mať a v decembri mi dajú aj RP a aj materské.Lebo 1.11 som bola s Erikom ešte doma a stačí jeden deň a ráta sa celý mesiac.

tehulka4
1. nov 2010

@marcelkatt no super, tak to zarucene nestiham tak sa tama ni trepat nebudem..takze cisto teoreticky, kedze to beriem podla teba, tak na md nastupujem 3.11. takze dostanem v decembri peniazky za olivera rodicak a za filipa uz matersku???nooo tak toby bolo super..

marcelkatt
1. nov 2010

@tehulka4 áno moja, za Oliverka ešte RP dostaneš za november, kt Ti vyplatia v decembri. Poradila mi to tu jedna super osoba. Skopírujem Ti do ip čo mi napísala.

tehulka4
1. nov 2010

oki, poslala som ti ip..

gabuliik
2. nov 2010

Ahojte.Ste sa rozpísali ... 😀 Ale nech,konečne je čo čítať ... fakt to tu nejako viazne ... Ja sa sem po večeroch neviem nejako v poslednej dobe dostať,bo sem vždy zasadne MM a tým pádom som odpísaná ...
@marcelkatt, @tehulka4 , dúfam,že vám poradna dopadne dobre.Držím palčeky ... 🙂

No a náš posun v čase sa nekonal.Zas bola Monika hore 5,20 ☹ 😠
@tehulka4 ,,ešte k tým šerblíkom .. Monika ,ked bola malá ona nechcela tiež sedieť na šerblíku.Tak sme jej kupili sedatko na wc a k tomu schodíky a bolo po probléme.Pýtala sa na záchod.Andrej ten chodí na šerblík,ale tiež je to také všelijaké.Dosť často mu cvrkne,občas sa ešte pociká ... a ked niekde ideme ,tak mu dávam plienku.Lebo keby sa mi docikal vonku v takejto zime,tak to by nebolo bohviečo ... A hovorím si,že im to raz musí v tej hlavičke cinknúť,že sa majú pýtať 😀

vladkaz1
2. nov 2010

Baby drzim palce na poradni .
Ja som ulietana ako vzdy ,tak pisem len ked je cas .
Krpec spi 5 minutovky nechapem to 😀

gabuliik
2. nov 2010

Ahojte.
Tak baby ako ste dopadli? Dúfam,že všetko je ok ...

gabuliik
2. nov 2010

@vladkaz1 , také 5minútovky sú neni zle 😀

vladkaz1
2. nov 2010

gabi no dakujem 😀
Zacala som si robit nechty a 2 som stihla az 😀

tehulka4
2. nov 2010

cafte zeny..ja zatial eln an skok..je mi nejak blbo...asis om sa prezrala an veceru..🙂)..u nas nove nic, akurat budem rodit asi dalsieho maleho slona, lebo mame uz 2412g, samozrejme mi chyba zelezo, takze zaciname papat zelezo, ale inak myslim, ze nic noveho prevratneho... 😉
@gabuliik co sa tyka zachodu, tak tam sedi a cumi na mna ako tlacim, takze tam mi sice sediet vydrzi,a le nic neurobi ani keby co bolo..tak este mu dam chvilu cas a potom po nom tvrdo pojdem..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre