Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

marcelkatt
4. nov 2010

@tehulka4 dobreeeee moja 😀

marcelkatt
4. nov 2010

Mňa stále smädí v kuse aj v noci nechápem to. A stále som závislá na žuvačkách. Hroznéééé.

gabuliik
4. nov 2010

Ahojte.
Tak ste sa rozpísali,som vás konečne dočítala. Nebojte sa ,za chvilu budete rodiť,ani nebudete vedieť ako to uteče ... 🙂 Možno vám mrňúskov prinesie Mikuláš 🙂

marcelkatt
4. nov 2010

@gabuliik no možno, uvidíme 😉

gabuliik
5. nov 2010

Ahojte.
Tak dnes máme kráááásny den ..... Poobede pôjdeme určite na prechádzku,dlho sme nikde neboli,vždy len na dvore.Tak sa prejdeme aspon okolo potoka ... 🙂

marcelkatt
5. nov 2010

Ahojte, my sme boli iba v potravinách, takže mini prechádzka, teraz Erik papá a pôjdeme si obaja pospinkať. Poobede určite von, treba využiť posledné krásne dni.

lucyso
5. nov 2010

Ahojte maminky🙂, ja nejako v poslednej dobe nestiham🙂)),
Ja Vam chcem len popriat krasny teply dnik 🙂

gabuliik
5. nov 2010

No,mne sa tiež krpci najedli a išli pozrieť k svokrovcom.Kedže je Monika doma,tak malý spať nepôjde určite a to zas bude den ... Už býva skoro tma,tak mi to dá námahu ho udržať hore aspon do 18tej. 😝 No čo už ... ale von ich zoberiem určite a stiahneme aj MMla,nech sa vyvetrá aj on.Dnes by mal prísť domov okolo 14,15 ...

marcelkatt
5. nov 2010

Ahojte, my sme sa pred pol hodinou vrátili, boli sme sa prejsť v meste, na preliezky a ešte sme sa stavili nakúpiť. Erik už je osprchovaný, navečeraný a hrá sa. O 19.15 ho uložím už do postele.

stankatt
5. nov 2010

Ahojte, tak to pocasie je suprove 😉 este by mohlo takto byt aj cez vikend 🙂

marcelkatt
5. nov 2010

@stankatt no kiež by. Vraj ešte zajtra no v nedeľu asi sprchne. Uvidíme...

Eriček spinká od pol 8mej, ja pozerám s manželom panelák a potom asi pôjdeme spať neviem...

stankatt
5. nov 2010

ja este makam ☹ aaaale uz sa to krati 🙂 zajtra volno 🙂 🙂 🙂

marcelkatt
7. nov 2010

Ahojte maminky, peknú nedeľu všetkým želám. Včera bolo krásne vonku, tak sme to využili a boli spolu vonku od 15.00 do 17.30h asi. Malý sa vybehal, večer pekne zaspal. Teraz perem a varím, mm išiel niečo pomáhať svojmu otcovi. Poobede pôjdeme asi do detského kútika sa pohrať. Aký ste mali víkendík?

gabuliik
7. nov 2010

Ahojte.
My sme išli včera k našim.MM bol v práci,tak pre nás prišiel ocino a boli sme tam skoro do 16tej.Od rána ... a skoro celú dobu sme boli na dvore,v zahrade a na roli ... 😀 Detská tam lietali a hrali sa .Takže večer zaspali jak halušky ... Mna večer bolela neskutočne hlava a teraz tiež.Neviem čo sa deje ... dala som si ibalgin a uvidím.Chvilu si teraz oddychnem,bo som sa od rana nezastavila a idem ostrihať MMla a Andrejka a asi podstrihnem aj Moniku ... 😉

marcelkatt
7. nov 2010

@gabuliik ahoj Gabika, asi zmenou tlaku Ťa hlava hnevá...
Erik už spinká, čakám na manželíka, nech sa spolu naobedujeme, nerada jem sama, no ak do pol hodiny nepríde už nevydržím....

gabuliik
7. nov 2010

@marcelkatt , asi tým to bude ... v poslednej dobe mi hlava reaguje na všetku zmenu počasia ... 😝
My sme najedení,tiež nerada obedujem sama ... umyté riady mám a ešte ich pôjdem ostrihať ... Ale čo budeme robiť poobede netušíííím ...

marcelkatt
7. nov 2010

@gabuliik no my asi ten detský kútik, neviem ešte. Alebo len taká menšia prechádzka po sídlisku...

timotej
7. nov 2010

@marcelkatt kam pôjdete do kútika? my chodíme občas do Arkadie alebo Max.

gabuliik
7. nov 2010

No my do detského kutika asi neee, bo MM takéto akcie nemá rád.Keby nepršalo možno vybehneme na ihrisko,ale rada by som išla do Baumaxu,len tak popozerať .... neviem.Naše deturence si dneska len tak na papier pisali,že čo chcu od Ježiška .... no náš Ježiško by musel byť milionár ... 😀 😀 😀 Zajtra im to prepíšem a pôjdeme to poslať ... 🙂

marcelkatt
7. nov 2010

@timotej asi Arkádia, hádam ho vezmú, je to od troch a zajtra má tri...
@gabuliik aj my sme už "posielali" list Ježiškovi. Dali sme erikovi katalóg dráčik a že čo sa mu páči a chcel by od Ježiška, nech urobí krížik. No toľko krížikov čo porobil, by Ježiško asi skrachoval. Ale páčilo sa mu ako sme to dali to obálky potom a išli akože poslať. A ešte nakreslil sám autíčko....

timotej
7. nov 2010

@marcelkatt však tam ho vezmú do troch rokov tam musíš byť s ním

gabuliik
7. nov 2010

@marcelkatt, ved aj my sme kružkovali v Dráčiku ... 🙂 Ja to pekne prepíšem,Monika sa tam sama podpíše a niečo nakreslí a normálne to na pošte posielame na adresu 99 999 Ježiško ... to je do tej Rajeckej Lesnej ...

marcelkatt
7. nov 2010

@gabuliik aha tak to tam pošleme aj my, ja to mám v kabelke

marcelkatt
7. nov 2010

@timotej no ja by som rada ho tam dnes nechala a nakúpila si čo najrýchlejšie...

gabuliik
7. nov 2010

No a napíš tam aj spiatočnú adresu ... Ježiško mu pošle naspäť list s malým darčekom .... min.rok to bolo pexeso ... 🙂

marcelkatt
7. nov 2010

@gabuliik jééj, ďakujem za tip 😉

lucyso
7. nov 2010

Caute maminky, docitam Vas o chvilu, ale o tomto ste poculi?
Kamaratka to dala na FB, vraj to bolo v radiu....:

V Prešove Kauflande skoro ukradli 4 ročne dievčatko, mamička si všimla,zeho nemá pri sebe a šla ho hľadať, kedže odbehlo len kým vážila zeleninu.Šla za SBS-karom, tak zavreli Kaufland. Dievčatko našli na záchode ostrihané, prezlečené v iných šatách a sfetovane... DAVAJTE POZOR!!!!To iste sa stalo v Blave v Ikei, tiez ho nasli na zach...ode sfetovane, ostrihane a v chlapcenskych veciach...

je mi z toho normalne zle...

marcelkatt
7. nov 2010

@lucyso nepočula som to, ale podobný prípad sa stal minulé leto v Prievidzi v Tescu. Ukradli dve deti, išli s nimi na wc a tam ich poprezliekali a chceli ostrihať, no nbestihli našťastie.

lucyso
7. nov 2010

to co uz je??? je to nechutne !!! to musi byt strasne rpe tych rodicov, ja si to neviem Marcelka ani predstavit... aj teraz ma striasa ! je to hrozne, co sa tu uz deje.. ja by som to asi neprezila !!

marcelkatt
7. nov 2010

@lucyso si to neviem ani len predstaviť. Ja sa preto bojím Erika pustiť, radšej ho mám aj na silu vo vozíku, mám strach no.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre