Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
7. nov 2010

Preboha to sa kedy stalo????? Ved neboli tam kamery????bozinku no na take veci nechcem ani mysliet!!!!!chuda male

lucyso
7. nov 2010

jasne. ja sa tiez strasne bojim takychto veci... zijeme v nechutnom svete plneho zla...je to hrozne... ja ked som bola mala, mama mi dala na krk kluc od bytu a hybaj ho do skoly.. to by sa dnes ani nedalo....
ani neviem ako to dopadlo s tou anickou v cechach.. nasli u vlastne? ti rodicia musia hrozne trpiet..

vladkaz1
7. nov 2010

ja nemam slov ,tak lucka bude chodit v kocku alebo kupim dvojickovsky kocik asi naozaj

gabuliik
7. nov 2010

normálne ma pri tom striaslo ... neviem si to vôbec predstaviť.My chodíme s MMlom vždy spolu a obe deti sedia v košíku.Ale Monika začina štrajkovať a chce isť pešo.No odteraz nehrozíííí.Bude sedieť,či chce alebo nie ...

@lucyso,myslím,že ju ešte stále nenašli ...

gabuliik
7. nov 2010

ozaj,@lucyso, si na FB? Napíš meno,pridám si ťa ak ti to nevadí ... 🙂

lucyso
7. nov 2010

je to nechutne co sa uz vo svete deje... aby sa pomaly dali detom voperovat nejake cipy, aby sa nieco nestalo....
des..

gabuliik
7. nov 2010

baby a kde to píšu? ved som to nikde nenašla ....

lucyso
7. nov 2010

aj ja to hladam, ale dnes to dala kamaratka na FB, ze to davali v radiu...

vladkaz1
7. nov 2010

zevraj to je vymysel kocky

gabuliik
7. nov 2010

@marcelkatt, akurát som to dočítala ....

lucyso
7. nov 2010

som rada, ze to je hovadina...ale kazdopadne, treba byt urcite v stresu vzdy a vsade... zijeme v zlom svete....

lucyso
7. nov 2010

je to nechutne, takto sirit taketo hnusne veci...

lucyso
7. nov 2010

maminky, prepacte, iste som Vas vystrasila, ale ja som sa to tiez len dozvedela a kedze som nevedela, ci to je rpavda, alebo hlupost, radsej som to posunula dalej... ved toto je "vec", ktora sa musi posunut, nie? 😅 🙂

marcelkatt
7. nov 2010

@lucyso jasné, je logiclké, že si sa zľakla moja.

marcelkatt
7. nov 2010

Tak erik už v posteli, ja si s mm pozriem tv a potom pôjdem aj ja do hajan. I keď som si poobede dobre pospala, no nejak sa mi zas drieme.

lucyso
7. nov 2010

Livia uz spinka od pol siedmej, ja si dam sprchu a pojdem k telke... vcera sme mali 60tku a strasne som sa prejedla 😀 😀 😅 , teda ani nie ze moc, ale tak som zobkala: sladke, slane, sladke atak stale dokolecka... normalne som furt nafuknuta... :DDD, takze na veceru len zeleny cajicek pol litrovy🙂

lenocka6
7. nov 2010

ahojte, tak baby toto je jedno horšie ako druhé. Po prvé si neviem predstaviť, čo by som spravila, keby mi niekto uniesol dieťa a po druhé, z akého dôvodu ľudia rozširujú takéto vážne veci. Sa normálne priživujú na nešťastí druhých. Je ten svet teraz hnusný. 😒

marcelkatt
7. nov 2010

@lenocka6 presne Lenka máš pravdu, je to úbohé a smutné takéto čosi vypustiť len tak do obehu.

marcelkatt
7. nov 2010

@lucyso ja si akždý večer robím čaj z malinových listov teraz, iba raz denne, vraj je to na uvoľnenie svalstva a zjednodušenie pôrodu. Možno len reči, alebo to je individuálne, ale tak chutí mi....

lucyso
7. nov 2010

Marcelka aj ja som ho pila ako tehu a tajne som dufala, ze uz porodim:DDD...
ale chutovo je fajn. chutil mi🙂

marcelkatt
7. nov 2010

@lucyso aj mne chutí...

Baby je normálne, že posledné 2 týždne pijem omnoho viac tekutín? Stále ma smädí, potom som samozrejme v kuse na wc. Keď mám žuvačky, tak pohoda, akonáhle nemám, som smädná.

lucyso
8. nov 2010

Ahojte maminy. no tak dnes je veru hrozne pocasie... to sa neda s piatkom a sobotou ani porovnat... lepsie uz veru nebude a musime si zvykat na zimu, sychravo atd...
mam uz navarene, upratane, mala mi akurat zaspala, idem sa naobedovat, spravim si kavicku a trosku za PC pobudnem🙂, no a poobede veru neviem ako zabavim malu.. von asi nepojdeme, len ak by prestalo prsat...
Prajem Vam dobru chut k obediku a prijemny den.

vladkaz1
8. nov 2010

Ahojte ja nejako nestiham ,upratala som ,muz isiel pre malu ... mama ma prist dnes z nemocnice tak som zvedava ze co tak pekny dnik

marcelkatt
8. nov 2010

Ahojte maminky 😉
Dnes má Erik prvý deň v škôlke za sebou, bol iba hodinu a pol . Páčilo sa mu a teší sa na zajtra .P. učiteľka povedala, že bol dobrý, ale že je to šidlo, čo súhlasím úplne. A že nechcel cikať, keď deťom kázala. No to si musí zvyknúť časom na ich režim nemôžeme čakať zázraky hneď prvý deň si myslím. Ale tak hádam to bude v pohode a bude Erik, ja i p. učiteľky spokojné. Teda dúfam.... Zajtra je na dve hodinky.

Dnes má náš pokladík 3 rôčky. 🙂 Kúpili sme mu darček, takú formulu na ovládanie, tak keď sa vyspinká mu ju dám. Spí od 12.00h presne. Manžel má poobednú...

tehulka4
8. nov 2010

ahojky maminecky...tak ja sa hlasim po vikende..maly je nejaky stale chorlavy a uz ma z toho slak trafa, lebo mam pocit ze nieco lezie uz aj na mna... 😠 vikedn relativne v pohode, akurat som ymslela, ze v sobotu uz rodime..🙂) som to trochu prehnala s oknami,a le tak pohoda..uz som oddychovala a vsetko vyzera byt v pohode..inak dnes mi je nejak divno..akoby nizky tlak,a le nechapem z coho, lebo dost pijema aj kavu som uz mala, tak to bude asi zmena pocasia..ktore ma mimochodom tiez pekne za posledne dva dni nasiera..🙂

@marcelkatt no vidis, tak to blahozelame, ze tak super zvladate skolku...a inak myslim, ze ucitelka tiez nemoze hned cakat zazraky v prvy den a navyse je tam podla mna od toho aby deti motivovala a poriesila si to sama..to ta akoze bdue s kazdou hovadinou otravovat..no ved este uvids kao sa vam bude darit nadalej..pevne verim, ez vsetko bude ok..🙂

marcelkatt
8. nov 2010

@tehulka4 ahoj moja, no p.učiteľka bola milá, pochválila ho, čo ma teší a to, že je to živel náš, tak to viem. Taký je aj doma. Takže nič nové. A to cikanie, no musí si Erik zvyknúť na ich režim, no nejde hneď všetko naraz. Keby nebol Erik tvrdohlavý, možno by to bolo jednoduchšie.

Moja Ty sa šetri už a neumývaj okná. Dávaj si pozor. V utorok sa vidíme zase, teším sa... Ja mám v brušku asi fotbalistu, dnes kope asi nonstop.

tehulka4
8. nov 2010

@marcelkatt kazde dieta je neicim vynimocne a nemyslim si, ze ba iba erik bol tvrdohlave dieta..len mi to tak pripada, comi hovoria kamosky epizody zo skolky, ze tie ucitelky su teraz take nejake pohodlne...nehovorim, ze vsetky..to zasa nie, len ked to tak pocuvam, tak mi to tak drtivou vacsinou pripada...ved hej, este mi chyba jedno v kuchyni, ale to je uz male, takze to uz mi vrasky az tak nerobi, len som chcela este rychlo rychlo vyuzit pekne pocasie, tak za dva dni som ich poumyvala vsetky a poprala ja zaclony aj zavesy, plus to co robim obycajne, talbolo toho trochu viac..dufam, ze do otorka vydrzime..🙂))

gabuliik
8. nov 2010

Ahojte.
@tehulka4, páni,čo chceš mať predčasny pôrod.Kašli na okná .... aj tak hlásia pršať ... dúfam,že ich nebudeš umývať znova....

@marcelkatt, super ,že sa Erikovi páčilo ... dúfam,že mu to vydrží na stálo ...
My sme boli dnes 1x na logopédii.Dr. super,velmi milá ,Monika spolupracovala,tak som rada.Dala jej narátať do 10 a Monika fičala do 20 a tá dr. bola z toho riadne prekvapená.Sa ma pýtala,že či vie ešte ďalej,ja že do 30 ... vypleštila na mna oči 😀

marcelkatt
8. nov 2010

@tehulka4 neviem srdiečko, ja tu nepoznám vôbec nikoho čo sa týka učiteliek, škôlok, Erika sme zapísali do najbližšej, ktorú máme od domu, nech sa netrepem s dvomi deťmi nejak ďaleko. A neviem posúdiť za jeden deň. Dôležité je, že nebol zlý, no to bol prvý deň, takže mal asi rešpekt. Ale to, že je šidlo odhadla správne a ja to ako chybu nevnímam, radšej akoby mal v kuse na riti sedieť. Všetko sa ukáže časom. A vravím Ti šetri sa, okná Ti neujdú. Počkajú mojko.


@gabuliik Gabika teším sa, že bol Erik spokojný, tým pádom som šťastná aj ja 😉
No Monika je na svoj vek šikovná nejak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre