Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

curly1983
11. feb 2007

a co deticky ? a manzelik ? maju povinnu hladovku ? 😀

bubaczik
11. feb 2007

udem kuknut co na vecaru...hned asi dojdem.. 😀 budes tu?

curly1983
11. feb 2007

bubaczik ja sa snazim tu byt ale ked sa nervovo zrutim z "rychlosti mojho internetu " tak neviem kde skoncim.... 😠 😠 😠

bubaczik
11. feb 2007

uz som tu...dala som si aj kavejku..uz nam je lepsie....

bobicek
11. feb 2007

ahoj baby, ja viem,ze sa to tu mozno uz pisalo 🙄 , ale neviete mi poradit, kde v tt je dobry aerobic, ktory je aj cez den, resp okolo obeda? 😉 naj dakde blizko centra. 🙂
dakujem!

curly1983
11. feb 2007

bubaczik no ja som uz tu tiez .... 🙄 🙄 nervovo zrutena ale som tu 😀

braniska
12. feb 2007

Ahojte mamicky a tehulky,
uz som tu dlho nebola, naposledy na asi 25 stranke, cele sa mi to uz nechcelo citat a tak radsej nieco nove napisem (naposledy som pisala este z prace). Konecne to mam uz aj ja za sebou. 1.1.2007 sa mi narodila Olivia - o mesiac skor (teda predcasne narodena - mala 2460g a 46cm). Mala som porodit az okolo 3.2., to bol moj oficialny termin, ale vsetko malo velmi rychly spad... 31.12. este nic (i ked mi doktorka Stefanikova naordinovala od 2.1. hospitalizaciu v TT nemocnici kvoli slabym kontrakciam, ktore som este nemala mat), uz 1.1. na obed ma priserne zacali boliet krize, a to som nevedela, ze su to kontrakcie. Esteze ma zobral manzel so svagrom na porodnicky prijem - o 3 hodinky bola mala na svete......
Pozdravujem melory, palvinku, mitinku a ostatne trnavcanky.....

melory
autor
12. feb 2007

braniska, tak to je super sprava, konecne nieco pozitivne, verim, ze olivia je v poriadku a tu na JIS-ke ju dali doporiadku, mne tam lezal hugo a boli tam vsetci fajn okrem jednej, ale to je vynimka potvrdzujuca pravidlo.

ja osm zas bola v topolcanoch a doktor potvrdil ze to bude dievcatko {uz treti} a ze to vypada o dva tyzdne skor vyvynute. tak uvidime kedy bude moj porod.

braniska tesim sa, snad sa ti podari urobit album, alebo prist na nase stretko.

palvinka
12. feb 2007

barniska gratulujem 🙂
mel a bude nejaké stretko 😕

melory
autor
13. feb 2007

ano, medzi stretnutiany ti je ale neplas sa to az 7.maja o 10hod v promenade na pieskovisku guliver, ja uz budem aj s babom 🙂 🙂 🙂
pavlinka uz treti doktor mi povedal, ze to bude dievcatko!!! 😀
stale tomu nemozem uverit, ale zajtra idem kupovat supravu oblecenie, v com pojde z porodnice a veru kupim ruzovu a basta a doma potajme dam do igelitky aj cisto biele hihihi 😉

palvinka
13. feb 2007

keď Ti to povedali už traja dr. tak je to isté 😉 .
a to stretko to akože fakt platí, ja som myslela že to srandujete 😅

andrea.m
13. feb 2007

ahojte trnavky...aké mate počasie?na východe od večera prší...brrr
mel aj mne potvrdili 3 dr.že bude deva,ale neverila som až kým som nerozbalila a na vlastné oči nevidela cikulajdu...rodila som cisarom

palvinka
13. feb 2007

u nás aj slniečko zasvieti sem tam ale teraz je zatiahnuté, my sme už boli aj na prechádzke a teraz ešte spinkáme 😵 .

andrea.m
13. feb 2007

tu sa na prechádzku nedá ani pomyslieť.tamarka bola dnes riadne nervózna,asi jej chýbalo,že sme doobeda nikde neboli.

melory
autor
13. feb 2007

detom chyba byt na vzduchu ja som huga davala aspon na balkon.
pavlinka nie to stretko plati urcite.

andrea.m
13. feb 2007

melory balkón nemáme...smúla 😉

melory
autor
13. feb 2007

tak bude musiet vydrzat, ved aj mi sme nie vzdy v super nalade. 😅

palvinka
13. feb 2007

andrea tak ju skús dať pri otvorené okno aj to pomáha 😉 .

melory
autor
14. feb 2007

je 6hod rano a v trnave je 8stupnov, JAR prichadza. 😀

palvinka
14. feb 2007

hurá 😵

melory
autor
15. feb 2007

kamaratka ma na zahrade snezienky 😉 😉 dnes mam konecne klud, baby zistila som, ze vyber v trnave, co sa tyka kojeneckych veciciek pre dievcatko je mizerne malo, najlepsie som obisla v obchode patka, v maxe v detskom, a na vajanskeho v anglickom obchode. 😵 ale tie veci stoja za to, su naaaadherneeee. muz len pregllllgal, ked videl cenovky. 😀

palvinka
15. feb 2007

ja som bola na vajanskeho v tom ang. tam mali celkom dobré ceny, vtedy ešte len otvárali, len škoda že v tej dobe som už mala všetko nakúpené, tak som tam aspom kúpila ponštičky a podbradníček 🙂

melory
autor
15. feb 2007

pavlinka ja som tam tak krasne veci pokupila, a tiez nie drahe, ale niektore boli veru drahe, tak som to tak vyvazila... 😅 je tam aj pozicovna saticiek pre babetka na oslavy, vies ake krasne.

palvinka
15. feb 2007

je možné že že ceny už zdvihli, ja som tam bola hneď na druhý deň ako otvorili. A vtedy tam ešte tá požičovňa nebola. A vecičky boli fakt krásne 😉 .

melory
autor
15. feb 2007

to je tak ze kupis dvoje gatulky za 150,- ale aj krasne tricko za 380,- takze je to tam take vyvazene. ale su tam kazdopadne anglicke veci, a uz nemusime slintat v albume slovenky v zahranici ale mozme si to kupit.
pavlinka a mi si kedy dame rande?

palvinka
15. feb 2007

no ja neviem, teraz mužík chodí na mojom aute, lebo svoje má pokazené, tak som odkázaná na autobus a s tým sme ešte neišli. Čakám kedy bude krajšie počasie tak potom budem do TT chodiť často. Len s malou je to tak, že máme pekne režim ak ideme poobede von tak potom spinká aj do pol piatej piatej, no a včera napr. bola hore už o pol štvrtej. Takže ja si síce môžem plánovať, ale Hanuška mi môže veľmi rýchlo spraviť škrk cez rozpočet.

melory
autor
15. feb 2007

tak to nehame aspon na istotu a to 7.5. o 10hod v promenade?

palvinka
15. feb 2007

chichi čo ešte bude v máji tak to fakt neviem, ale nám by viac vyhovovalo poobede. Lebo ak by sme mali ešte stále taký režim ako teraz tak okolo jedenástej pol dvanástej papáme takže by sme mohli až potom 😉 . A kde je ten guliver presne?

melory
autor
15. feb 2007

je to v promenade

palvinka
15. feb 2007

tade som neišla sto rokov, a v ktorej časti? To je tam na začiatku v tej časti od Bernolákovej bárny smerom ku stanici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre