Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

tehulka4
2. dec 2010

zdravime...

zeny take velke kocikovanie sa bude potom niekedy asi konat urcite, nie?🙂))..co sa tyka mna, tak mam take zmiesane pocity az no...dnes cely den take falosne kontrakcie az no, neskutocne brutalne ma bolia krize akurat na tej strane kde je mrnus ulozeny...no bud sa to pomaly rozbieha, alebo do zajtra este bude riadne snezikovat... 😀

@marcelkatt , no super si to poriesila....u nas take stavebnice az tak nejdu...ja fakt entusim co tomu nasmu, taka si nakoniec ozaj ostaneme pri tomto...
http://www.mini-eshop.eu/mini-eshop-/eshop/9-1-...

tehulka4
2. dec 2010

inak nam paradne nasnezilo...skoda ze nesnezilo trochu skor, elbo sme s malym prisli z mesta a tak krasne husto zacalo snezit..no co uz..

marcelkatt
2. dec 2010

@zuzanky jasné budem 😉

marcelkatt
2. dec 2010

@tehulka4 peknááá motorka 🙂
Luci Ty kedy ideš z domu do nemocky zajtra?? Ja tam mám byť na 13.00h.

tehulka4
2. dec 2010

@marcelkatt , moje, rozmyslam, ze by osm ale okolo pol 2 najneskor vypadla z domu..nemala som pocit, ze by ten presny rezim hodiny nejak dodrziaval, tak mumoze byt jedno kedy pridem hlavne ez pridem..

marcelkatt
2. dec 2010

@tehulka4 ak by si náhodou mohla skôr, rada by som išla s TEbou, len ja tam musím byť na jednu.. Iba ak by si stíhala. Nejde žiadny bude kurnik tam v tom čase, ak tak berem taxi a hotovo no... 😀 😀

tehulka4
2. dec 2010

@marcelkatt , uvidime...vsetko zalezi aj od mm kedy pride z robotky domov, lebo mi varuje maleho...uvidim co mi zajtra na ot povie, ci by prisiel skor, a dam ti vedeit...

marcelkatt
2. dec 2010

@tehulka4 jasné zas kvoli mne ho nenaháňaj mojko...

marcelkatt
2. dec 2010

No idem ja spinkať, dúfam, že ráno v škôlke nebudeme zase plakať, lebo mi ide srdiečko rozdrapiť 😒 dobrú nôcku a pekné sny všetkým maminkám, ktoré sem ešte sem tam zavítajú, papa.

tehulka4
2. dec 2010

@marcelkatt fakt entusim co ma ako na plane, lebo tu na stole nevidim nikde jeho diar, takze teraz ti neviem povedat na 100%...rano sa ho spytam, ved mne je v podstate suma fuk kedy tam budem..a ty preco tam musis byt na jednu?

tehulka4
2. dec 2010

@marcelkatt aaale maci, nebojaj...uvidis, vsetko bude v poriadku..ved sama hovoris, zes a erikovi v skolke paci, tak neni o com.. 😉

tehulka4
2. dec 2010

inak zeny co takto si dat niekedy zraz na namesti a dat si poharik medoviny? 😀 😝

tehulka4
2. dec 2010

nooo nic teda, idem aj ja drichmorit, lebo mrnus bude zasa v noci buntosit..normalne mi spava horsie ako ked bol babo..vcul je tusim hore stale..tak vam zelam aj ja dobru noc..🙂

marcelkatt
2. dec 2010

@tehulka4 ja viem bol vždy v pohode Erik, no dnes prvýkrát taký plač,a le že potom už bol dobrý... uvidíme zajtra... No moje ja na trhy až po pôrode... papa

zuzanky
3. dec 2010

@tehulka4 To nie je zlý nápad ale ty budeš predsa rodiť. 🙂

gabuliik
3. dec 2010

Ahojte.
@tehulka4,tak tie tvoje kríže nesklamali .... snežííííí 😀
My sme mali strááášne blbú noc.Malý bol každú hodinu hore.Od polnoci až do rána.Takže som brutál nevyspatá.No čo už.
@marcelkatt, @tehulka4, baby prajem vám ,aby vám tá poradna dobre dopadla a nech už ste s bábatkami ... 🙂

marcelkatt
3. dec 2010

@gabuliik ďakujeeem Gabika... Veru krááásne sneží, len nech ten sneh aj vydrží už...

tehulka4
3. dec 2010

@marcelkatt , moje tak mohla by som ta okolo 12:45 nalozit a mozme ist spolu..mm-lovi to az tak nevadi tak povaruje skor... 😉

tehulka4
3. dec 2010

@zuzanky noooo to sa este uvidi....mozno este buduci tyzden vydrzim.. 😀 😝

@gabuliik nooo presne...uz bolia o nieco menej,a le vcera to bola hruuuza, takze mozem robit rosnicku aj ja...ci skor ropuchu?? noo to je jedno, skratka mi to ide lepsie ako im... 😀 😀 😀

marcelkatt
3. dec 2010

@tehulka4 Ďakujeeeeeeeem Ti veeeľmi pekne, moc mi to pomôže, budem čakať dolu.

marcelkatt
3. dec 2010

@tehulka4 no moja, pekne len Ty 8meho rodíš, ja tam nebudem hádam sama 😀 😀 😀 😀

tehulka4
3. dec 2010

@marcelkatt, oki, ak by som nahodou minutku dve meskala tak sa schovaj, ekd bude snezit, elbo ked je takteto pocko, tak sa dost blbo ide, lebo kopec ludi sice do auta vlezie, ale soferovat im velmi nejde.. 😉 ked budem vyrazat z domu tak ta prezvonim..

tehulka4
3. dec 2010

@marcelkatt jaaaaaj nooo, bodaj by to aj tak bolo,a le nejak tomu sama prestavam verit... 😀 😝

marcelkatt
3. dec 2010

@tehulka4 jasné pohoda, dik moc 🙂

tehulka4
3. dec 2010

@marcelkatt neni zac..🙂

marcelkatt
3. dec 2010

@tehulka4 dnes ráno Erik oveľa lepšie, začal plakať trošku pred triedou, ale som ho tam rýchlo šupla a odišla... Neviem prečo toto začal robiť, no snáď ho to rýchlo prejde. Dúfam, že Robino si budúci týždeň poradí a nebude sa s ním dlho lúčiť a ľutovať ho, lebo to je horšie potom. Musím mu dať kázanie, no chlap neviem... A možno bude oveľa lepšie ako so mnou 😉 to by som boal rada.

gabuliik
3. dec 2010

Čaute baby.Ranná rozcvička za mnou ... odhrnula som sneh,aby sa aspon na ulicu dalo isť ...ostatné nechám na mmla,nech sa večer potrápi ... 🙂
@marcelkatt, neboj Erika to prejde a možno s mužom nebude plakať.Ono to tak býva,že pred chlapmi majú deťi rešpekt ... 😉
@tehulka4, ropucha určite nie ...ked tak rosnička ... 🙂 😀

marcelkatt
3. dec 2010

@gabuliik no náš Erik sa práveže k manželovi dosť nepekne správa za posledné dni, nechápem to. Ale zas je iné, keď sme s ním obaja a keď len jeden z nás....

gabuliik
3. dec 2010

@marcelkatt, možno je to aj reakcia na to,že budete mať bábo ... Monika vtedy tiež tak nejak reagovala.Bola zlá,trucovitá a hrooozne sa zmenila.... Uvidíte.Možno ho to časom prejde .

marcelkatt
3. dec 2010

@gabuliik dúúfam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre