• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
Ahojte, hlásim sa z dnešnej poradne. Stav nezmenený, no moč mám konečne dobrý :slight_smile: v pondelok nástup na príjem, v utorok niekedy doobeda by mal byť Patrik z bruška vonku :slight_smile:
@tehulka4 ešte raz ďakujem Luci za odvoz, pomohla si mi a ušetrila čas :wink: zajtra sa ozvi sms, alebo ip ako ste dopadli u dr ráno. Držím palečky!!!!
3. dec 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt jeeezis maci, co si mala, ved som tam nesla iba kvoli tebe..ja som tiez mala termin...takze pohoda..jasne napisem,a j ked si osobne myslim, ez nic takeho vazneho sa nedeje..snad si poznam dieta.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak ked chce mat on istotu tak v pohode...ved snad nepojdem este skor ako ty rodit a tiez cisarskym..no uznaj... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 nie mojko, Ty ak tak 8meho :wink:
3. dec 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt jaaaj moje, len aby deckov nebol nejak vystresovany zo vsetkeho a hned na zajtra by mi nedal aj prijem a pozajtra sekcia..:slight_smile:)))
3. dec 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute tehulky ... :slight_smile:
Tak @marcelkatt, držím palčeky nech to dobre dopadne .... :slight_smile:
@tehulka4 a tebe tiež hrozí sekcia ? či ako?
3. dec 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 no to teda nie, povedz mu, že 8meho... Predsa bude Mikuláš, máš narodky no.... A Filipkovi dohovor.
3. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik Ďakujeeem Gabika.
3. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marcelka nemáš za čo ... ja sa teším s vami. :slight_smile:
Monika išla dnes na obed domov a potom sme boli vonku.Trochu som ich posánkovala,lebo tu ani poriadny kopec neni a potom sme z dvora vyvážali sneh na ulicu,aby sa MM dostal dnu autom.TAkí boli mokrí,že až,ale nevadí aspon sa vyvetrali.Teraz sa tu hrajú a sušíme veci :slight_smile:
3. dec 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik no u nás mm spí po práci, Eriček sa vozí na motorke, ale chcem si s ním íť niečo kresliť a vystrihovať za chvíľu nech nám ujde čas..
3. dec 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky... tak zrychlosti som Vas precitala a teda MArcelka tesim sa s tebou, budem na Teba mysliet:D, tak teda nech uz je utorok:DDD.
Tehu a ty ako to s tebou vyzera? kedy, kedy:slight_smile:?
Inak ja som stale chora, stale ten hnusny kasel.... uz ma brucho z neho boli...:(
dnes sme boli na poradni, vsetko ok a za dva mesiace pribrala Livia len kilo, ale vraj sa o to viac vysvihla... lebo inak je to riadny papkac:slight_smile:.
No a zajtra mam gratulantov, mensiu oslavu, takze budem vypekat a chystat chlebicky atd no a v nedelu by sme chceli ist na mikulasa pozriet. pojdete aj vy?
3. dec 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyso moja vylieč sa a ďakujem. My v nedeľu nie, ja ledva dýchgam a behám už... A v nedeľu mi príde rodina z PD už... :wink:
3. dec 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte citam ze aj Gabi aj Tehu mate problemy s malymi tak sa pripajam moja mala je v poslednej dobe jak odtrhnuta z retaze robi si co chce a mozem aj na mihalnice sa postavit a nic na nu neplati:(( a jedenie no katastrofa na obed s kazdeho dve lyzicky a vecera tak to je horor :(
3. dec 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik, moje to sa este uvidi zajtra..dokimu sa nejak nepozdavalo dnesne ctg, lebo ze sa mrnus nejak nehybal, tak ze skusime natocit este zajtra a potom sa uvidi...boji sa toho ze ci neni nahodou nieco s placentou tak uvidime...
3. dec 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@tehulka4,dúfam,že je všetko ok .... daj vedieť ...

Ja mám dnes zas blbý den ... :frowning2:
4. dec 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabuliik no dufam ze by tehu dala vediet :slight_smile: , aj ja mavam blbé dni čoraz častejsie :angry:
my sme boli dnes na mikulasovi v divadle, predstavenie bolo super, normalne obaja sedeli a ani nedychali cely cas :wink:
4. dec 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 Dúfam, že ste v poriedku a zajtra daj vedieť ako si dopadla. Budem na teba myslieť. :slight_smile:
4. dec 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubadlo27 písala som Luci SMS, takže uvidíme čo a ako.. Ak sama nenapíše sem a ozve sa, dám vedieť.
4. dec 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminecky...vsetko v poriadku, ziadna sekcia, len mrnus trochen vymysla..asi uz od nudy nevie co ma robit.. :grinning:
baby, chcela by som pre decka body s takou tematikou vianoc..v tescunic a aj keby mali tak zasa nasu velkost starsieho ez 98 nemaju, neviete mi poradit kde by som na nete mohla nieco take zohnat? na www.bess.sk a aj na wwww.mamimo.sk som bola ale tam je to take obycajne..ak by ste niektora o niecom vedeli tak mi prosim dajte vedeit...dakovala velmi pekne.. :wink:
4. dec 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 uf moja, som sa bála keď si sa neozvala. Som rada, že ste v poriadku. Ja pre Patrika mám vianočné kúpené od augusta :grinning: :grinning: ale pre Erika tiež nie :unamused:
4. dec 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt , moje prepac..ja dnes nejak nestiham..ale mam pocit ez nielen dnes..rano som isla do tej nemocky, potom doobeda s malym v meste, , potom poobede ze an nakup do tersca a prisli sme nieco pred pol9 tak rychlo amleho okupat, nakrmit a uspat..este som trochu robila poriadok v kuchyni a teraz ze idem dosprchy len mrknem sem...no ja by som ich mala obidvoch rada v tom istom, len teda v 2 velkostiach..:slight_smile:
4. dec 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 no som rada Luci, že si ok!!!! Dávaj si pozor.
4. dec 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt , ja vzdy, akurat ma furt nieco boli..inak aj dnes priserne krize, zasa napravo kde je maly strceny, takze cakam ze do rana asi zasa nasnezi a prituhne..:slight_smile:)..co ja, ja pridem odrodim a idem, sice neviem kedy, ale tak co uz..skor ty si davaj pozor, nieze porodis este skor nez stihnes prist v pondelok na prijem..:slight_smile:)
4. dec 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky v piatok sme boli na 50 siatke ,dnes vonku troska na nakupe ,mala strajkovala vonku ,ale potom pekne isla.
Som rada ze sa mate este fajn a myslim na vas ,Luci aj na teba ze by sme este tu kavicku mohli dat pred porodom ,lebo potom uz sa asi dlho nestretneme co??? :grinning: :grinning: :grinning:
Zajtra sa pojdeme bovovat ,akurat som dovarila knedlo zelo ,tak zajtra bude uz pokoj .
4. dec 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tehulka4 mňa dnes preháňa od poobedia, ale to asi od takej vnútornej nervozity... Beriem to železo, nech sa mi tá krv upraví, som si nasadila sama :grinning:
@vladkaz1 mňam dobré si navarila, až si mi chuťky spravila Vladka. my sme sa dnes posánkovali, boli sme asi vyšľe hodinky vonku a potom sme s Erikom vyše troch hodín spinkali. Robino zatiaľ upratal "špajzu" a bude tam bývať kočík, nemám ho kam dať no... ten červený na jar predám už, aj tak ho nevyužívame už, ale na trhy ešte poslúži...
4. dec 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je macka no podarilo sa mi dobre navarit po dlhom case.
Jasne Robko je sikovny musim uznat .. a to tam kde mal komp????
Dakujem za sedacku posluzila nam dobre ,len keby nebol ten nas krpec taky velky do nej ... :grinning:
No aj mala sa dobre unavila ,predstav si ze vobec nespala dnes ale o 8 smej zalomila a spi jak drevecko :grinning:
Vsetci uz spia iba ja tu snorim , na 50 siatke bolo dobre ,ale na maleho hlucno :unamused:
4. dec 2010 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 áno tam kde mal pc. Upratal, hovadinky vyhodil a bude tam kočík. Dvere dáme preč a kúpim tám sťahovaciu roletu nejakú... aby bol lepší prístup. A veď Ty dobre varíš, čo po dlhom čase... Mne sa dnes nič nechcelo, mali sme cestoviny iba. Zajtra asi upečiem kura. Večer príde ocino a Katka s Nelinkou.
5. dec 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 máš foto z oslavy? Ak áno daj zopár sem, alebo na FB...
5. dec 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka mam par fotiek sem nedam na fb zajtra oki?
Idem hajat som uz aj ja unavena a v noci vstavam na istotu :grinning: papa a pozdrav vasich a Nelke boztek :dizzy_face:
Mozno sa stavim ,ale len podam Katke cokoladku :wink:
5. dec 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nahravam tam fotky tak sa mrkni moja :slight_smile:
5. dec 2010 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 oki idem pozrieeeeť :slight_smile: a dobrú nôcku všetkým 4 rom, peknú nedeľu.. papa
5. dec 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok