Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

ivka1603
9. dec 2010

@marcelkatt
Marcelka, gratulujem ti k Patrikovi, je naozaj zlatučký....Prajem vám obom veľa zdravíčka 🙂

ivka1603
9. dec 2010

@vladkaz1
Ahoj Vladka.....pamätáš si ma ešte? stretli sme sa na poliklinike 🙂

vladkaz1
9. dec 2010

@ivka1603 ahoj jasne ze ano 🙂 ,ako sa mate?

ivka1603
9. dec 2010

@vladkaz1
dnes nám vyšiel tretí zúbok, začali sme papať banán odkusovaním...doteraz jedol všetko rozmixované z misky 🙂 trocha kašle, ale sa to už lepší, sirup pomáha 😉 mali by sme prísť na poradňu, aspoň kvôli odváženiu, lebo nemám doma váhu 😠
A čo vy? ako sa máte a aké pokroky ste urobili?

marcelkatt
9. dec 2010

@vladkaz1 dakujem pokladík, tešíme sa na vás, už nech sme doma..

marcelkatt
9. dec 2010

@ivka1603 dakujeeeeeeeeme

lucyso
9. dec 2010

@marcelka PAtko je nadherny... este raz gratulujem, zelam skore zotavenie, zbavenie sa zltacky a nech ste uz domka s rodinkou🙂

ivka1603
9. dec 2010

@marcelkatt
trošku ti závidím to malinké voňavučké bábatko..... 😀 ale v dobrom.....pri kom si rodila? Ja u Dr.Štefánikovej...

vladkaz1
9. dec 2010

@ivka1603 my stvornozkujeme ,plazime sa o sto sest . 🙂
take mame mama .. necele ma ... ucime sa aj tak tak selijak z rucku a este aj aky velky narasties ale ani ho nehne opakovat .. otvarame sufle a je doslovne vsade uz aj na zachod zamnou pride 😀
Bananik papame moja tiez po kuskoch skoro vsetko .. pri malej som dodrziavala presny harmonogram co a ako podla mes. ale teraz davam co uznam za vhodne, jedine co mi nezje su hipp prikrm ,ani pocut je mu na grcanie

ivka1603
9. dec 2010

@vladkaz1
malý sa konečne sám pretáča, blaboce mama, tata, ham-ham, dede...papá výživy hami aj zeleninkové,aj mäsové aj ovocné tie 4-kusové, do toho mu len pridávam piškóty.....zje zo všetkého plnú misku....konečne začína sám sedieť, ale nevydrží dlhšie ako 5min., potom si ľahne a hrá sa ďalej....

vladkaz1
9. dec 2010

@ivka1603 super tesime sa s vami 😵
maly je sikovny Oliverko pohybovo ,aj Lucka bola v 8 smom mi uz chodila a sedela uz davno v 4 tom sama taky krpec ze nic a Oliver este len zacina sediet .hami ani pocut moj maly ,neznasa ho ... ale domacu kasu a vsetko ostatne by mohooool .. kostuje aj co my papame ,chvalabohu s bruskom uz pohoda .
Inak dokine by som mala ist aj ja na prevazenie ,lebo nemam napisane kedy mame ist a mame uz aj 2 zuby

ivka1603
9. dec 2010

@vladkaz1
..a kedy sa chystáš Dr. na odváženie? ešte pred sviatkami alebo až na budúci rok? Ja by som to rada stihla ešte niekedy budúci týždeň....

vladkaz1
9. dec 2010

No este som nad tym nerozmyslala ,zavolam si ze kedy mozeme prist .. nas maly je taky chrust ,ale strasne dlhy 😀

ivka1603
9. dec 2010

@vladkaz1
teraz som merala malého...má cca 73 cm.....a Oliverko má koľko? Aj ja asi zavolám Dr. aby tam bola vôbec 🙂

vladkaz1
9. dec 2010

@ivka1603 neviem kolko ma ale prede 2 ma mesiacmi mal 71 😀

ivka1603
9. dec 2010

No ja na dnes už končím, idem nakŕmiť malého, a samozrejme pozrieť si môj obľúbený seriál Ordináciu v r.z. Pa,pa a dobrú noc kočky.... 😵

gabuliik
9. dec 2010

@marcelkatt, malinký je náááádhernýýýý ... juj,teším sa s vami.A tiež prajem skoré uzdravenie a nech už ste čoskoro domka . 🙂
@lucyso,ved ani tie moje su neni rovnaké,ale pre rodinu to stačí ... nie sú naroční .. 😀

@ivka1603 , tá dr. sa volá Galovská ....

zuzanky
9. dec 2010

@vladkaz1 Môj malý tiež hami nemôžeme, proste ho to napína atak mu dávam váru. Mne doktorka povedala. Že už môže skoro všetko dokonca aj mlieko ale len prevarene. My už asi tak jeden a pol mesiaca už sedkáme nádherné. Zatiaľ sa neplazíme a asi ani nebude lebo sa mu v beháku páči a keď ho dávame na bruško a cvičíme aby lozil tak sa zaprie a postaví sa a ide po dvoch. Ja mu všetko varím už aj výživu. 🙂

katrin21
9. dec 2010

@marcelkatt jeeej, gratulujem, maly je prekrasny!!!

marcelkatt
9. dec 2010

Dakujem, dobru nocku maminky

katrin21
10. dec 2010

ozaj, a preco si nakoniec rodila v TT.? nechcela si v PD??? tusim si tak pamatam, ze na Bojnice si sa chystala..
@marcelkatt

zuzanky
10. dec 2010

Dobré ráno, dúfam, že dnes bude lepšie počasia ako bolo včera, chcem isť s malým von. 🙂

gabuliik
10. dec 2010

Dobré ránko.
@zuzanky v to počasie dúfam aj ja.Včera bolo otrasne.Ani vonku sme neboli .....

Dnes má Monika v škôlke Mikuláša,tak sa tešila.A je piatok,tak ide na obed domov,tak sa tešila dvojnásobne 😀 .Jediné čo ma na nej znepokojuje,je to,že každé rano ju bolí bruško.Neviem čo si mám o tom myslieť.Ale asi jej pre istotu odnesiem v pondelok na vyšetrenie moč.

zuzanky
10. dec 2010

@gabuliik Ja som bola včera na plávaní a to som poprosila svokra či by nás tam nehodil na aute a to bolo asi všetko čo sme boli vonku ale aspoň ho to plávanie unavilo lebo by bol strašne zlý.

Tak to je super, že sa teší na Mikuláša a dúfam, že tá bolesť toho bruška nebude nič vážne.

gabuliik
10. dec 2010

no my sme boli len na lokopédii,tiež autom,takže pobyt vonku 0 bodov ....
No a uvidím čo s tým bruškom, tiež dúfam,že to nebude nič vážne ....

katrin21
10. dec 2010

gabulik 🙂 logopedia , 🙂

ivka1603
10. dec 2010

@gabuliik
Ahoj Gabi
.....aj ja som chodila s Katkou Dr. Galovskej a urobila veľké pokroky, už "normálne" rozpráva.... 😀

zuzanky
10. dec 2010

@gabuliik No mi sme sa takto tešili na Mikuláša 🙂
a takto sme včera plávali 🙂

gabuliik
10. dec 2010

@katrin21 , som to písala s malým na kolenách takže tak.Jeden preklep ... 😉

@zuzanky ... krásne fotky. A malý je teda pekný plavec,asi sa mu to páči,že?

katrin21
10. dec 2010

ved pohoda 🙂 ja len tak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre