• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
ano v tej, hned to zbadas, je to na zaciatku a je to z dreva postavene. nieje tam ziaden bufet, co je velka nevyhoda, ale snad do jary....otvoria
15. feb 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už viem,
musím už ísť bábika je už hore :slight_smile:
15. feb 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky... trošku sa vám sem vtierknem, lebo potrebujem radu...
vcera som bola u svojej gynekologičky a oznámila mi že skončila s pôrodmi (je super, ale odmietla robiť v takých podmienkach ako robila)... totálne ma zaskočila o som z toho zúfalá... odporučila mi trnavskú nemocnicu a primára (tuším Varga?)... mohla by som vás poprosiť o nejaké informácie o tejto nemocnici, lebo ma chytá panika... :frowning2:
16. feb 2007 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka tu je link na diskusiu Trnavská pôrodnica: http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=21082&vGroupOffset=0
Neviem čo konkrétne Ťa zaujíma ak by si to tam nenašla tak sa kludne pýtaj :wink: .
16. feb 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lucinka!
Ja mam skusenosti s primarom Vargom, vzdy ked som mala nejaky vacsi problem, tak svoj lekar ma k nemu poslal pretoze svoje zamestnanie uz par rockov robi a je vazny profesional. Posobi trosku arogantne, ale je fajn. Teraz som uz zacala k nemu chodit kazdy tyzden, pretoze sa chystam u nho aj rodit.
Co sa tyka Trnavskej porodnice, panika ta chytat nemusi :wink: Kamaratka sa akurat vcera vratila z porodnice a hovorila, ze sa to dalo v pohode zvladnut a sestricky boli mile.
16. feb 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavlinka, silvi ďakujem... máte IP...
16. feb 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vyzera to, ze sa nam aj ochladilo a pride mozno zima :wink: , ze by sme este vyuzili rukavice a saly?
16. feb 2007 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mel! AKo sa mas?
16. feb 2007 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat som prisla domov, hugo spinkal a dusan mal pracu na doma, tak som si vysla na zdravotnu prechadzku.
16. feb 2007 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, Ty sa mas. My sme tez boli vonku. akosi je zimka, nie?
16. feb 2007 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poriadne sa ochladilo, mam obavu, ze este pridu mrazy, co by bolo dobre pre prirodu, ale horsie pre mna, lebo uz sa ledva zohnem k hugovi a este byt pri tom aj zmrznuta :sweat_smile: + sal, rukavice...ale nech je ako ma byt. prechadzka mi padla dobre, bola som sama po dllllllllhom case.
16. feb 2007 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si aspon mala cas na seba, nie? TO je dobre, ze? My sa mame fajn, Jany siel a Janikom na omsu do kostola, tak sme s Matuskom sami a pojdeme sa spolu kupkat do vane, tak sa tesim. Prajem Ti nadherny piatkovy vecer!
16. feb 2007 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja tebe, idem hugovi pustit rozpravocku, chce dobu ladovu, lebo tak je babo... :dizzy_face: ja som uz pripravena do porodnice....dost skoro, ale radsej mam veci popredu, ako pozadu a so stresom.
16. feb 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka ozvi sa ako tento tyzden s materskym centrom.
19. feb 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie čo chodíte do MC, chodia tam aj mamičky čo koja, je tam na to nejaký priestor?
21. feb 2007 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pavlinka su tam 4miestnosti, ale jedna je tam kde sa deticky vyzliekaju a davaju sa im svoje papuce z domu, su tam skrinky ako v skolke a nehavaju sa tam kociky.
druha izba je "kvietok" te to bazarova predajna, kde maminky kupuju a predavaju tovar {da sa ale inac hroza}
tretia je prijem , tam su pracovnicky, je tam stolicka na krmenie, byvaju tam prednasky a su tam kresla kde mamicky koja, a posladna je herna kde je chaos, deti a krik.
22. feb 2007 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo baby zijete???nejak to tu vymrelo :grinning:
23. feb 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vymrelo, tak to som jedina na zive!
23. feb 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak to je super hehe aspon niekto zije :grinning: ako sa mas??co nove ma baby??este sa nechysta na tento zly svet?? :wink:
23. feb 2007 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zatial nie, lebo my sa chystame na dobry svet a tan je od marca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: bodaj by bol... zelam vam to :wink: ja mam babku v nemocnici a mala slaby infarkt a dnes nam lekar povedal ze ma cele telo samu cistu a mame pocitat s tym ze jej zacali odbijat hodiny... tyzuden,den,mesiac,rok ale viac jej nedavaju=((
23. feb 2007 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to mi je luto.
23. feb 2007 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: co uz.... kazdy raz pojde... :frowning2:
23. feb 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jankamanikova ma teraz choreho janika a ja idem vo stvrtok do nemocnice s hugom, tak ja neviem kedy prideme, fakt je to cudne.
23. feb 2007 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som nova a hned taka zvedava ale to ta prijmu spolu s Hugom ked si tehotna?Ja ked som bola s malym v nemocnici tak tam bola babka s vnukom lebo maminu nechceli prijat koli tomu ze je tehotna.
23. feb 2007 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel a preco ides do nemocnice co mu je?? ahoj silvi :wink:
23. feb 2007 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to vazne, ked som tam bola ho zapisat, "idu mu vybrat nosne mande" tak povedala sestricka, ze mozem byt s nim a videla brusko.
23. feb 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno bola daka chripka alebo nieco take,neviem.Urcite nepriehladla tvoje brusko.
23. feb 2007 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved tam sa to meni {v trnavskej nemocnic} ze by som sa ani necudovala. zalezi mozno aj kde, na infekcne by ma asi nepustili.
23. feb 2007 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok