Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

zuzanky
22. dec 2010

Teda dnes ste sa dobre rozbehli ja som chcela poupratovať a spraviť stromček a potom oddychovať a zbaliť veci na zajtra. A okolo 11-tej prišla sestra z rodinou tak sme išli do mesta. Keď sme prišli tak som sa do toho pustila a stromček už mam spravený a ja už teraz oddychujem lebo zajtra ma čaká veľký deň. Budem oslavovať narodeniny a som zvedavá ako to zvládnem lebo zbaliť malého, potom jedlo. idem to najskôr osláviť k rodičom a potom k svokrovcom keby neboli Vianoce tak by som to spravila v reštaurácii a bol by pokoj. 🙂

marcelkatt
22. dec 2010

@aduskatt juj ako vás obdivujem všetkx, čo pečiete....

aduskatt
22. dec 2010

@marcelkatt no co ine mi ostava.......a to po veceroch a po nociach, ked dojdem z roboty.....este aj mame som slubila, takze jej to 25 veziem...ale uz len 24 urobim kremes a hotovo.......

marcelkatt
22. dec 2010

@aduskatt verím mojko, no si fakt teda šikulka, klobúk dolu 😉 ja to hádam vynahradím mm a Erikovi na veľkú Noc. Teraz fakt nestíham, keď Patrik spí, tak som rada, že poupratujem, navarím a ponatieram kiahne Erikovi. Zajtra spravím šalát a tie kokosovo rumové guličky a možno ježkov ešte. Kúpim čajové pečivo od známej čo to doma robí a hotovo no.

marcelkatt
22. dec 2010

@zuzanky všetko najlpešie k narodeninkám...

katrin21
23. dec 2010

baby, diky za to info o Ilavskom.. ja som nevedela, ze sa u neho napr. plati, on je sukromny?? tak to nic, ja chcem zmliuvneho, takze asi ten Elias to isti, snad ma zoberie 🙂 drzte palce

Dnes idem poobede do TT, a uz tam ostavam 🙂 Prajem vám vsetkym krasne Vianoce , vela rodinnej pohode, zdravia a lasky 🙂

gabuliik
23. dec 2010

Ahojte.
@marcelkatt ,super,že sa máte dobre .... 🙂 a paráda,že už aj Erikovi je lepšie.
My sme dnes od 6tej hore.Trochu som tu spratala, MM teraz zatiera stenu,čo malý popísal s perom.Ja som si dala variť zemiaky, večer spravím šalát,aby som nemusela zajtra.Ešte idem uvariť čosi na obed a potom pôjdem k tej mojej babke trochu upratať.Koláče už mám,aj tie nešťastné oplátky .... ešte slané ....

@katrin21, aj tebe prajeme krásne vianoce ..... 🙂

zuzanky
23. dec 2010

@marcelkatt ďakujem, a ty sa venuj detom a rodine nie pečeniu 🙂

lucyso
23. dec 2010

Ahojte maminky, tak vidim, ze ficime vsetky🙂), upratujeme, varime, pripravujeme.. no co uz. to je nas udel🙂))
ja som akurat doupratovala, varia sa mi zemiaky, vecer spravim salat, namocim kapra do mlieka a zajtra uz len kapustnicu a bude..
Poobede ideme este k nasi, mama ma novy koberec, tak MUSIME🙂 prist pozriet🙂)).
Maminky, neviem ci sa sem este dnes-zajtra dostanem, tak Vam vsetkym prajem kraaaasne Vianoce, vela pohody medzi najblizsimi, stastie, zdravie.
zatial papa

vladkaz1
23. dec 2010

http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1... klik na angel a uz len pozerajte mam vas moc rada ,uzite si vianoce plne lasky a pohody 😵 😵

gabuliik
23. dec 2010

Ahojte.
@vladkaz1, to je prekráááásne ... Monike sa to velmi páči ....
Babenky, keby som sa sem už nedostala , aj ja vám prajem krááásne vianoce , nech ste s ludmi,ktorých máte radi a ešte vám a detičkám prajem bohatého Ježiška ... 🙂

aduskatt
23. dec 2010

@marcelkatt ja som dnes doobeda makala, teraz som v praci, po praci kupit ovocie, o pol deviatej pridem domov, urobim salat, ozdobim stromcek a hor sa do balenia darcekov.........neverim, ze sa mi podari pred jednou ist si lahnut

stankatt
23. dec 2010

Ahojte, tak vsetkym krasne sviatky prajeme :D dnes mam poslednu smenu tento rok a od zajtra mam dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu az do 3ho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stankatt
23. dec 2010

Ahojte, tak vsetkym krasne sviatky prajeme :D dnes mam poslednu smenu tento rok a od zajtra mam dovolenkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu az do 3ho 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

stankatt
23. dec 2010

🙂 🙂 🙂

sonatt
23. dec 2010

čaute, konečne som si trochu sadla... vidím, že všetky máme čo robiť 🙂

prajem všetkým krásne vianočné sviatky a deťom veľa darčekov pod stromčekom 🙂

marcelkatt
23. dec 2010

Maminky, z celého srdca vám želám s mojou rodinkou krásne a pokojné Vianoce, šťastný, úspešný nový rok. Nech sa vám darí omnoho viac ako minulé roky a nech ste všetky so svojimi rodinkami zdravé a šťastné.

krtko.
24. dec 2010

ahojte.Všetkym Vam prajem krasne a pohodove vianoce.vela lasky a rodinnej pohody 🙂

gabuliik
25. dec 2010

Ahojte.
Tak štedrý den za nami .... 🙂 Naše deti max. spokojné,tak som rada, jediné čo ma nepotešilo je ,že dnes už o 5,45 boli hore 😝 . Ja som dostala od MMla kopu darčekov,čo som ani nečakala ,ale najviac ma potešil knižkou Púštny kvet .... 🙂
Tak sa zatial majte, potom pridam aj nejaké to foto ... dnes a zajtra nás čaká maratón návštev ...papa

lucyso
25. dec 2010

@gabuliik, aj ja som dostala pustny kvet🙂))) no a este 1000 zaujímavostí Slovenska... tak budem po večeroch čítať 🙂 .
na ten maraton sa aj my chystáme a hneď od poobedia.....
Tak ešte raz: Pekné vianočné sviatky prajem 🙂

stankatt
25. dec 2010

Ahpjte, tak pohodove sviatocne lenosenie :D a hura na navstevy :DDDD

zuzanky
26. dec 2010

Babuľky až teraz som sa sem dostala, aj ja vám želám krásne a požehnane sviatky a všetko dobre v Novom Roku. 🙂

Neviem či sa sem dostanem nakoľko sme boli na pohotovosti a Danielko je chorý. Máme antibiotika a aj sirup od kašľa máme ďalej užívať. Len aby mu ta teplota klesla. ☹

lucyso
26. dec 2010

@zuzanky prajem Vam skore uzdravenie.
inak toto pocasie je katastrofalne. jeden den je "+".. stupnov a druhy den "-"...

aduskatt
26. dec 2010

@katrin21 no, platit u Ilavskeho nemusis, lenze to tam musis byt o 6,00 a cakat na casenku, da ich max 5 a prva ide na rad najskor o 10,00, kludne sa ti moze stat, ze s poradovym cislom 3 pojdes dnu az poobede, ma zmluvy aj s poistovnami, ale asi velmi nema chut niekto byt tam od siestej a do obeda☹

aduskatt
26. dec 2010

a zelam krasny zbytok roka🙂

vladkaz1
26. dec 2010

@zuzanky moja prajem skore uzdravenie malickemu ,aj segrin maly ma nejaku anginu ci co ,chudatka ☹

marcelkatt
26. dec 2010

@zuzanky mojko tak mi to je lúto, len nech teplota rýchlo pominie a skoré vyliečenie želám Danielkovi.
@lucyso fakt otras počťasie stvorené na choroby a vírusy 😠 😠

@aduskatt aj Tebe moje a Tvojejrodinke všetko naj naj v novom roku.
@vladkaz1 dakujeme za pohladnicu pokladík 😉

zuzanky
27. dec 2010

@marcelkatt, @lucyso, @vladkaz1 Ďakujem všetkým za želania aby sme sa vyliečili. Teplota mám už konečne klesla asi ma viac vyplašila svokra ako to v skutočnosti je. Stále mi omieľala, že máme isť na pohotovosť a keď mepôjdeme tak pôjde ona. Tak sme išli a išla s mami a keď sme doktorke povedali čo sme malému dávali na kašeľ pokiaľ nebola teplota tak povedala, že dobre sme spravili a ešte povedala, že keď nie je teplota netreba sa hneď plašiť. Tak som bola rada, že to počuje od lekárky a nie odo mňa a mám teraz od nej pokoj lebo vie, že robím dobre. 🙂

marcelkatt
27. dec 2010

@zuzanky tak super moja držím moc palce, aby bol Danielko čo najskôr fit 😉

Mňa babenky moje šľahne už. Dosť čo som mala problémové tehotenstvo, potom ja po pôrode komplikácie, potom prídem domov Erik kiahne a teraz zas Patrik kiahne od dnes. Neporazí ma??? Hlavne, že má protilátky vraj cezomňa keď je plne dojčený. Ach som nešťastná ☹

sonatt
27. dec 2010

marcelka, neboj sa ,u takých malých detičiek to máva ľahký priebeh,

všetkým maródikom prajem skoré uzdravenie...

gabuliik
27. dec 2010

Ahojte baby.
@zuzanky prajem skoré uzdravenie .... 🙂
@marcelkatt ,neboj je síce malíčky ale určite to zvládne ... aspon to budete mať za sebou .Držím palčeky ,aby ste boli čoskoro ok ....

Monika má zas kašel a soplík ... ono to bude asi tým počasím alebo čo.Andrej je zas dnes od rána zlý ... furt len reve ... to a ni neni plač,ale rev a nervy.Už ma z toho bolí hlava.Keby mi s nimi aspon MM pomáhal,ale nič.Bud sedí pri PC alebo TV 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre