Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

vladkaz1
25. jan 2011

sak aj nas caka zapis ,som zvedava co bude 😀

vladkaz1
25. jan 2011

Inak baby pisem malo ,lebo som sa podozvedala kto to tu vsetko cita a obsiera ,takze nic sukromne sem uz nenapisem a este k tomu som aj zvazovala ci sem volaco napisem 😀

lubenka131
25. jan 2011

Baby viete niektora kde presne je teraz endokrinologička Špirková?mam tam ist a zevraj je prestahovana na žarnovej a ja neviem kde to je....

gabuliik
25. jan 2011

@lubenka131 , neviem kde sídli tá endokrinologička , ale Žarnova ulica je tam ako je nemocnica ... od križovatky ako je na rohu tá banka až po nemocku je Žarnova ....

lubenka131
25. jan 2011

@gabuliik myslis tu OTP banku?

stankatt
25. jan 2011

Tak nam ho dnes navalilo cooo?????? 😀 no kedze mam poobednu, tak si ten sniezik moc neuzijem 😀 😀 😀 sak som si uzila doobeda- 2x som odmetala pred barakom, bo mame zas sluzbu 😠

gabuliik
25. jan 2011

@lubenka131, ano OTPčku ... len som si nebola istá,či sa tak volá ... a tá ulica až po nemocku je celá žarnova a tuším ešte aj ten kusok za križovatkou smerom do mesta.tam su zas policajti ...

@stankatt, aj ja som odmetala ,ale už ma to prestalo baviť, odmecem až ráno ...

stankatt
25. jan 2011

@gabuliik inak tie ocka ma uz Mon dobre, som jej vcera dala kvapky aj masticku... nastastie 🙂, len sa pre istotu vcera pocikala aj v jaslickach pocas spanku a aj v noci doma ☹ tak dufam, ze nebude prechladnuta... Dnes sa uz nastatstie nepocikala, uvidim v noci...

gabuliik
25. jan 2011

@stankatt, tak to je super,že ich má v poriadku .... 🙂
No a my máme furt plienky v noci a niekedy aj cez den,lebo tiež mu furt cvrká ... neustále ho prezliekam,čo mi to smrdí a má mokré aj slipy,aj pančušky.Už neviem čo s ním ... ☹

lubenka131
25. jan 2011

@gabuliik diky moc nejako sa tam snad zorientujem..som trnavacka teda ale tuto sa nejako netentooo..kedze som tam nemala dovod chodit🙂

lucyso
25. jan 2011

Ahojte maminy. my sme mali dnesok den D.. Livika cely den len na rukach a plakala a plakala. kvoli tym zubkom. uz mame dva vonku. no dnes bola teda velmi lutostiva... a este sme boli aj u doki, mo ma stale kasel a uz aj nadchu, chvalabohu zatial bez teploty.. dufam, ze ani nebude..
a ten sneh mi ide uz na nervy.. uz nech je leto🙂

tehulka4
25. jan 2011

caute maminecky..idem konecne drichmat, len som sa tu zastavila, ci mi neviete poradit, kde by som mohla dat moje stare handry do ktorych sa uz nezmestim..som v skriniach nerobila poriadok dobrych 5 rokov a vcul sa mi to tam nakopilo..tak ze ci to mam vyhodit ale to by museli asi mne osobne pristavit nejaky kontajner alebo by osm ich mohla niekde dat co by este mohli posluzit inym..dakujem..

gabuliik
26. jan 2011

@tehulka4, bud do charity alebo môjmu bráchovi na handry do garaže 😀

vladkaz1
26. jan 2011

cafte mame 3 ti zub 🙂 ,dnes od 5 tej maly hore a este nespal ,musim ist nakupit a sneh vali a vali uz dooost ,sak neprejdem ani s kocikom 😝

gabuliik
26. jan 2011

Ahojte.
Toho snehu už by stačilo a furt padá ... už sme 2x odhrnali , až mi niečo ruplo pod lopatkou a nemôžem zdvihnúť hore ruku.Uplne,že supiš.Našťastie to dorazil za mna svokor ....
@vladkaz1, super gratulujem k zúbku ... inak,ja som dnes v noci zle spala a o 6tej ma zobuil sused, odhrnal sneh nejako moc hlasno 😀 😠

mbrazd
26. jan 2011

ach ten sneh, ja uz chcem jar. Otras byt tehotna v takejto zime 😠 Dievcata, vraj od dvoch rokov treba chodit na preventivku k zubarovi, je to tak? a v TT je nejaky zubar, ktory take male deti aj vezme?

gabuliik
27. jan 2011

Ahojte.
Tak dneska som totál zle spala .. z toho odhadzovania snehu ma bolí celý chrbát .... Ale sa teším,lebo dnes sa mi vráti mužíček z Prahy 🙂 No a neteším sa,musím vyviezť sneh z dvora ,aby prešiel z autom- 😝

@mbrazd, ano je to pravda, ale napr. moja malá má 5rokov a ešte u zubára nebola.Bojí sa jak čert ... a ani s malým som ešte nebola,ten má 2roky.Ale budem to musieť vyriešiť v najbližšej dobe ...

katrin21
27. jan 2011

ahojte

tak vcera som si konecne vybavila obdvodnu lekarku, Grujbarovu v ZOŠ-ke 🙂 je inak tehula, ale ze pride asi po 4mes. naspat do prace, ze ved kto by za nu vzal obvod, bude ju zastupovat Gajdoš a nejaka dochodkyna, ale ze ta zase vlete musi strazit vnučence, takze bude musiet pomaly zacat ordinovat aspon 2-3dni v tyzdni.... ani si neuzije babatko... ale inak dojem som z nej mala dobry 🙂

No a gyndoša mam nakoniec toho Ilavskeho 🙂 sestricka bola zlata, zobrala ma , priatel ma trvaly pobyt na Hlbokej, ta k nim patri, tak mna beru ako prechodny, ze tam mam,lebo ja ma trvaly stale v Prievidzi.... takze super 🙂 tesim sa 🙂

ale nam napadlo toho snehu, co? he he, ja sa kazdy den brodim do Bohunic do roboty 20km a veru zabava.. a dnes rano aj hmla, aby sme sa nenudili...ale inak pohoda 🙂 foto zo vcera rana 😉

mamazuzu
27. jan 2011

@katrin21 ilavsky je pre mna jednicka. lepsie si si vybrat nemohla. a sestricka je perfektna 😉

katrin21
27. jan 2011

😵 😵 hej, tesim sa 🙂

gabuliik
27. jan 2011

Ahojte.
@katrin21 ,tak tie cesty ti nezávidím ... ja sa dosť bojím,ked je takéto počko .... A dnes doslova trpnem, MM ide z Prahy domov a písal mi,že cesty sú otrasné ....

gabuliik
27. jan 2011

Tak dneska ma sneh sklamal 😒 ... cestu nám posypali,takže sánkovačka nehrozila a nehrozííí ...kopec tu neni žiadny. Tak sme sa motali po ulici a na zahrade a po hodine sme išli dnu,lebo Monika bola komplet mokrá ...

anesim
27. jan 2011

@mbrazd mať by mali ísť, ale málo zubárov berie malé deti, pamätám si, keď som chcela dať malú, mala vtedy tri alebo štyri roky, tak podľa škôlky, do kt. patrí tá. Ale nakoniec som si to rozmyslela a dala ju k súkromnej, síce tam platím, ale ten prístup je úplne o niečom inom ako u väčšiny štátnych zubárov, to bol jeden z dôvodov prečo som ju nedala tam kam mala ísť, lebo som nevedela ako zareaguje na zubára, či bude chceť otvoriť ústa, nebude plakať atď...A aby mala traumu zo zubára to som nechcela. Ja aj sestra máme zlú skúsenosť so zubármi keď sme boli malé a teraz keď mám ísť, tak bez inekcie si nedám robiť nič 😀

delina
27. jan 2011

@mbrazd ja som nahlasila dceru sukromnej zubarke, nad statnou som ani neuvazovala, ked si spomeniem na moje traumy z detstva 😀

inak, neviete mi poradit, kde dobre nastreluju nausnice? chceli by sme dat 2r dcere nausky... ale trochu sa bojim...

anesim
27. jan 2011

@delina ja som dala malej v Jednote v zlatníctve na prízemí, ale mala už takmer šesť 🙂

gabuliik
28. jan 2011

Ahojte.
Tak MM prišiel včera šťastne domov z Prahy ...
Dneska už fičal do roboty a aj zajtra .... Deti nevedia čo so sebou , jedujú sa ,no hrúúúúúúza .Pojdeme aspon na chvilu von,aj ked sa mi zdá,že je tam dosť chladno .
Ozaj, s pračkou som max. spokojná ... 🙂

gabuliik
29. jan 2011

Ženy kde ste všetky ?
Dneska tu nebudem,idem s deťmi na celý den k našim ...
Chcela som vám popriať pekný dník ...majte sa . 🙂

monca1991
29. jan 2011

ahoj mamazuzu,uz si rodila s Ilavskym?mne uplne porod dohnojil.neodmeral mi panvu tak moj porod dopadol strasne.od 3:30 rana som mala porodne bolesti a dopadlo to cisarakom v celkovej narkoze.len preto, ze mi neodmeral panvu.

monca1991
29. jan 2011

a mali sa narodil 14:15

vladkaz1
29. jan 2011

Ja som nebola s Ilavskym spokojna ked som k nemu na gyndu chodila este pred deckami za slobodna ,teraz pri Oliverovi ,nemozem povedat ani F ,bol velmi mily a precizny ako lekar 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre