Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

ciernaperla
14. feb 2011

na hlinach...

ciernaperla
14. feb 2011

@ivka1603 skadial ste?

ivka1603
14. feb 2011

@ciernaperla
...z Linčianskej...to je tuším opačný koniec TT ☹

ciernaperla
14. feb 2011

☹ ano je ale aj my sme tam kedisy mali byvat na jiraskovej

ivka1603
14. feb 2011

@ciernaperla
my tam bývame teraz 🙂 to je náhoda, však? 😀

mareli
15. feb 2011

ahojte maminky. chcem sa len spytat, ci by niektore, co mate deticky cca 3rocne a nechodili s nimi na dojcenske plavanie, nemali zaujem o plavanie v kvapke pre zaciatocnikov. kurz by sa mal otvorit zaciatkom marca, ak bude dostatocny pocet zaujemcov teda aspon 5 deticiek. my sme sa uz prihlasili, tak teraz cakame, ci sa kurz otvori, ci je dost deticiek "neplavcov", ktore sa chcu naucit plavat.

tehulka4
15. feb 2011

@mareli my chodime,a le uz strasne dlho a v kvapke sa nam to velmi paci...🙂 a uz sa tesim kedy zacne chodit aj ten mladsi, len ot si este musime chvilu pockat..

tehulka4
15. feb 2011

inak, zdravim maminecky...🙂
tak mame po valentinovi a hura do dalsieho nejakeho sviatku... 😀 ..u nas doma nic noveho, vsetko po straom akurat ja by som potrebovala nejaku fantasticku masaz, lebo si uz krcnu chrbticu ani necitim..esteze dnes idem na zumbu trochus a rozhybat..deti zatial chvalabohu zdrave tka pohoda..

gabuliik
15. feb 2011

Ahojte.
Tak ja dnes nič nestíham.Ráno som bola s malou na logopedii, potom rýchlo navariť , upratať , ešte som išla k mojej babke upratať a teraz trčíme doma.Andrej má neskutočný soplisko, Monika kašle a ja tiež.No hrúúúúúúza ....
Týmto sa vám chcem baby aj ospravedlniť,dnes tu zumbu vynechám,bo by som tam kašlala na všetky strany.Dajte mi vedieť kedy bude dalšia a na tu sa už dúfam dostavím ...

vladkaz1
15. feb 2011

@gabuliik no skoda ze si nesla ,bolo dnes super ,velmi sa mi pacilo 🙂 a uz ti je lepsie?
My sme mali zas hroznu noc s Oliverom ☹

gabuliik
16. feb 2011

Ahojte.
@vladkaz1, no na budúce sa už posnažím ... kašel mám už menší,ale ešte furt a už ma to nebaví.Od včera ma soplisko aj malý a taký je z toho nervový,že až.Monika už lepšie,ale v noci kričala,že ju bolí uško a ráno nič.tak som ju dala do škôlky,keby ju to začalo boleť,tak by mi volali.Ale nehovorila nič.tak neviem,či zas mala svoje hule alebo čo ...
Baby,mna už tie choroby nebavia,fakt nie,už nech je teplo ,lebo toto je na porazenie.

Ozaj, vladka a kedy bude dalšia zumba?

zuzanky
16. feb 2011

@gabuliik Ani mňa už to nebaví, nech už je teplo lebo bol chorý malý a teraz som ja. Raz je pekne teplučko potom zas zima. Už ma to nebaví. ☹

gabuliik
16. feb 2011

Tak,zvesila som záclony a dala ich oprať.Strašne sa z nich prášilo.Okná kašlem,nemá zmysel ich umývať,ked obidvoji susedia kuria drevom.To je furt špinavé. Polovicu som už aj zavesila a ešte sa mi jedny perú ... obed skoro hotový. 🙂

stankatt
16. feb 2011

ahojte gazdinky... ja som uz koberec vytepovala, obedik je tiez hotovy 😀 a za chvilu sup do prace
inak nad tou zumbou aj ja uvazujem, mozno zajtra rano pojdem skusit... budem tam asi hopkat jak debil... ale sa sa naucim... 😀 😀

vladkaz1
16. feb 2011

@stankatt a kde je v TT tu niekde zumba?

stankatt
16. feb 2011

@vladkaz1 v pohode, aj na prednadrazi v aerobic studiu1 a vecer sa aj v planete, ci teraz je to tusim Europa2 point... tam v pon a stvr 19,00 sa mi zda... v pohode je aj zajtra doobeda o 9,30

lucyso
16. feb 2011

Ahojte maminky. ako ste sa rozbehli so zumbou🙂). ja som chodila do Brestovan, teraz je aj v Bucanoch, ale o siedmej vecer a to mne nevyhovuje:(.. akurat veceriame a ideme spinkat:(.. tak mozno inokedy. ale je to super.
vcera sme boli na poradni, mame 9100g a ockovali nas do noziciek. to bolo placuuuuu.. a aj dnes. aj teplotku sme mali, tak dnes cely den len spinkala, plakala, alebo bola na mne zavesena.. a mam odlozit nehak a ucit ju chodit . nemam ju v behaku cely den, ale ked potrebujem nieco porobit tak je tak a beha si🙂
ked som s nou skusala, chodit tak ze som ju drzala pod pazuskami, tak sa jej pacilo, smiala sa. dokonca sama pekne stalaw v ohrade, i ked sa este zo sedu sama nevie postavit.. lekarke to bolo trosku cudne (normalne som z toho taka vykolajena 😨 ), no ale teraz nechce. neviem z akeho dovodu, ale ani za svet nohy na zem nepolozi ☹ 😒 😨 ...ze mame stale skusat, nech jej kupim tie papucky a skusat.

ciernaperla
16. feb 2011

@ivka1603 no a nahodou nie v tych malinkych bytovkach bez vytahu a na najvyzsom poschodi? 😅

ivka1603
16. feb 2011

@ciernaperla
Nie, my bývame v 13-poschodovom činžiaku a s výťahom a na najnižšom poschodí..... 😀

gabuliik
17. feb 2011

Ahojte.
Včera mi malý spal cez obed 2,5 hodiny ... zobudil sa a bol žeravý.dali sme mu sirup a nič.Ožil a fungoval dalej.Ani v noci teplota,ani ráno.Len má kašlisko a sopel.Včera na večer mi dokonca ogrcal komplet obyvačku. 😝
Ozaj, neviete mi poradiť,že či je sinupret len na uvolnenie nosa alebo aj od kašlu, lebo mu dávam solmucol na kašel a mám tu ešte aj ten sinupret,len mi zmizol ten príbalový leták ....

gabuliik
17. feb 2011

@lucyso, nestresuj, ved ešte má čas naučit sa bežkať.niektoré deti to vedia skôr,ine neskôr.a behák som používala na tie isté účely ako ty aj ja.ked som potrebovala niečo porobiť.tiež tam krpci nestrávili veľa času a neuškodilo im to.Neboj,ona sa to naučí ... 😉

stankatt
17. feb 2011

@gabuliik sinupret je na uvolnenie hlienov, bo krpci to nevedia dat von nejakym vyplutim. Vygrcanie je to najlepsie, ked sa Mon vygrca z hlienov, potom do 2dni je OK. ja som davala aj Solmucol aj sinupret naraz.

stankatt
17. feb 2011

@lucyso ona je podla mna este mala na bezkanie, ma cas... ja som behak nepouzivala, malu som dala na zem a hotovo... jedovala sa a potom sa hned naucila stvornozkovat, tak bola spokojna :DDD

gabuliik
17. feb 2011

@stankatt, tak môžem dať aj to aj to? ....

ciernaperla
17. feb 2011

@ivka1603 no tak to neni ta bytovka co myslim 🙂

ivka1603
17. feb 2011

@ciernaperla
Ahoj, chodievaš niekedy na Linčiansku? 😉

lucyso
18. feb 2011

@stankatt teraz v MArci bude mat rok. podla mna by uz mohla chodit. teda aspon stat...
no vcera sme kupili papucky a opät skusame🙂, zatial sa jej paci chichoce sa🙂), no dufam, ze to bude lepsie a lepsie...

gabuliik
18. feb 2011

Ahojte.
Tak som bola dnes u dr. s deckami.Andrej mám zápal priedušiek ...má atb.Našťastie nemá teplotu ...klop,klop. No a Monika má len kašel.Mm zostal doma tiež,lebo je totál ko.Tak tu mám veselo.

@lucyso, niektoré detičky sa naučia stát a bežkať skôr , iné neskôr. Neboj,naučí sa to 🙂

lucyso
18. feb 2011

@gabuliik to mi je luto. uz nech mate po chorobach ! je to strasne s tymto pocasim, chvilu je teplo, potom mrzne.. strasne sa to dokaze rychlo zmenit. uz nech je jar, slniecko.

GAbi, mas pravdu, niektore skor niektore neskor. ja si tiez z toho moc hlavu nerobim. akusat skusame, ucime sa hocico, zasa je sikovna v inych veciach. chvilku sa jej chodit chcelo, teraz sa jej zas nechce, skusame kazdy den, ale zas ju nesilim nasilu.len ma vtedy zarazila lekarkina reakcia. nieco ako "ups".. zatvarila tak divno a ze ked sa nenauci do 15 mesiaca, mame prist... napriklad ja ako mala som sa naucila chodit v 13 mesiacoch...

gabuliik
19. feb 2011

Dobré ránko.
Tak choroba už drapla nanovo aj mna.Hrooozne ma bolí hrdlo.Ale vydržím.
Včera mi MM konečne urobil tu zumbu,tak dneska s deťmi budem fičať.Hroozne sa im to pači,trsajú jak draci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre