• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
aha...moja dudel nikdy nemala...čo bolo aj dobre aj zle samozrejme. A ake tam maju postielky? Lebo nasa spavala snami (kojila som X krát za noc a nevladala som ju do postielky a z postielky vykladat....) a od roka spava na velkej posteli v detskej izbe (samozrejme že asi 5 krát do tyzdna si v noci k nej musim ist lahnut...) ak maju klasické mrezovane....to mam teda obavy...hadam to prežije.....no bude musiet :slight_smile:
24. mar 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankatt aha...moja dudel nikdy nemala...čo bolo aj dobre aj zle samozrejme. A ake tam maju postielky? Lebo nasa spavala snami (kojila som X krát za noc a nevladala som ju do postielky a z postielky vykladat....) a od roka spava na velkej posteli v detskej izbe (samozrejme že asi 5 krát do tyzdna si v noci k nej musim ist lahnut...) ak maju klasické mrezovane....to mam teda obavy...hadam to prežije.....no bude musiet :slight_smile:
24. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt len som tak citala... a neda mi nereagovat... bohuzial, chodiem skoro stale okolo-zatial iba kocikujeme-a mas pravdu - ucitelky nevedia, kde maju deti... :frowning2:

chcela som sa inak spytat: NECHODITE NIEKTORA DO MATERSKEHO CENTRA na yamahu-Robik-hudobna skola???
24. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sladkasue takze sa nic nezmenilo:frowning2:myslim, ze obe skolky, co su blizko, aj v Jame aj Spartakovska su pre dietatko lepsie
24. mar 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana02 Hej to som si všimla :slight_smile: a to je dobré,lebo niektorý ešte aj za to pýtajú :unamused: No z mojej strany spokojnosť... rozmýšlam,že sa objednám na kompletku,... Len neviem kedy :pensive: teraz sa snažime stavať a každú chvílu niekto vyvoláva :slight_smile: tak si to musím nejak naplánovať :grinning:
24. mar 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spýtať,či má niekto školáka ,ktorý navštevuje bilingválnu školu??Potrebujem vedieť,ako to tam chodí,čo sa platí a akou metódou sa učia a tak...
24. mar 2011 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka no ved ak ta nic neboli tak mozes este chvilu pockat ja som tam tiez nebola dva roky a teraz chodim kazdy mesiac :grinning: aby sme to nejako financne zvladli
25. mar 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak dnes mi volala riaditeľka zo škôlky T.Tekela, že mi malého prijali :slight_smile: na jednej strane som rada, no mám aj obavy po tom, čo ste mi písali o tej škôlke...veď uvidíme ako to nakoniec dopadne :wink:
29. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadulaa gratulujem k tej škôlke :slight_smile:

my si pôjdeme po rozhodnutie osobne v pondelok, tak dúfam, že tam bude napísané, že nás prijímajú :slight_smile:
29. mar 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonatt díky :slight_smile: a vy sa chystáte do ktorej? držím palce :wink:
29. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas nezobrali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: na tekela
29. mar 2011 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky z trnavy...chcem sa pridat k mamickam co zapisuju svoje deticky do skolok.....ja som osobne prekvapena, boli sme na zapise v skolke na narcisovej, este sa mi sice nevyjadrili, ale z inych zdrojov som sa dozvedela zevraj bolo prihlasenych len 10 deti, co sa mi zda nejako malo, tak neviem co bude na tom pravdy...tak snad nas zoberu bez problemov :slight_smile:
30. mar 2011 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladkaz1 to mi je naozaj ľúto :frowning2: čo budete robiť? dáš malú inde, či ostane doma?
30. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ostane doma moja ,lebo som na materskej ,no pojde jak 5 rocna,uvidime ,ale myslim ze to aj spravilo vela ze uz chodila uz na spartakovsku a tak sme dopadli jak sme dopadli po 3 mesiacoch som ju od tial zobrala :slight_smile:
30. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adriana02
Ahojte nepozná niekto dobrú ,,dospelácku" psychologičku?? :slight_smile:
30. mar 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mitinka ja nepoznam ale iez by sa mi niekedy zisla :grinning: ak budes o nejakej vdiet napis :slight_smile:
30. mar 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
od zajtra je materske centrum na okruznej zatvorene :frowning2:
31. mar 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krtko preco?
31. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... som taka nasrdena, tak malu mi do prvej skolky nezobrali zajtra skusim este 2 a ked nic... tak neviem...
31. mar 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Cafte, tak zobrali nas na okruznu- vedla MC....
1. apr 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nas nakoniec zobrali do oboch skolok na okruznej :grinning: :grinning: :grinning: sa nejak nedohodli riaditelky, tak som vybrala tu druhu. nie pri MC :wink:
1. apr 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissik gratulka k druhemu tehu :slight_smile: :slight_smile:
1. apr 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankatt dakujem :slight_smile:
a teda v tej pri MC je volne miesto? zeby som tam poslala muza, nech ich chyti pod krk a zapisu nasu? :grinning:
1. apr 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissik no uvolnilo sa :D ale maju nejakeho chlapceka, co ho najprv zobrali na murgasovu a potom ze nie... tak asi ho tamhned daju, ale skus
1. apr 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa vas spýtat či existuju nejake jasle v Trnave , poradte babenky :wink:
3. apr 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňa by skôr zaujímalo koľko taká sranda stojí
4. apr 2011 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok