Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

gabuliik
4. apr 2011

Ahojte.Tak malého mi zobrali do škôlky ... sa tešíme 🙂 . A ešte jedna pikoška, v sobotu sa mi zamkol do kupelne .Normálne šoky ... on si z toho robil srandu a vôbec nechcel isť ku dverám.Ked som na nho nakričala,tak išiel ku kluču a točil na všetky možné strany a odomkol .Uf som si vydýchla ...

lenkaskulcova
4. apr 2011

@saxana123 a mna že kde budu tie nove sukromne jasle? som to nejak nepochopila...

lenkaskulcova
4. apr 2011

@palculka ahoj, no mne ide mala do jaslí na Hodžovej od septembra, to su jedine nesukromne jasle v TT, ale zapisana je tam už rok dopredu ☹((

sissik
4. apr 2011

ahojte
nam nezobrali mlau do statnej, teda mestskej skolky, lebo nema v sept. 3 roky. a nezobrali tak dalsich skoro 160 deti 🙄 akoze rodicia, ktkorych dieta ma 3r v priebehu roka si to maju hodit alebo co? normalne rozmyslam, ze napisem nejaky srdecny pozdrav uradnikom, ktori daju taketo blbe podmienky na prijimanie do skolky 🙄
a som rada, ze ju zobrali do medusky, lebo inak by som sa doma asi zblaznila 😅

sonatt
4. apr 2011

@gabuliik
gratulujem 🙂

aj my sme od septembra škôlkari....super...potešila som sa
no a s tými dverami, to poznám. Aj mne sa malý zamkol do spálne, ibaže odomknúť nevedel, a tak si to odniesli dvere. Odvtedy máme všetky kľúče povyťahované... pre istotu 😀

palculka
4. apr 2011

@saxana123 diki moc

palculka
4. apr 2011

@lenkaskulcova diki ;)

stankatt
4. apr 2011

ahojte, niekto sa pytal na jasle.... tie na Hodzovej sa platia podla prijmu... ale skoro kazdemu vychadza max. cena. Ja ju tiez platim . Je to 186€ mesacne. A plati sa plna sume aj ked napr. casto maroduje... stale rovnako- ci je tam tyzden, dva a lebo cely mesiac... 😉

saxana123
4. apr 2011

@stankatt díky za info 😉

gabuliik
5. apr 2011

@sonatt, no my sme mali šťastie,že mu išlo otočiť tým klučom.Hned ako som počula,že to cvaklo,tak som otvárala dvere.Ale už som bola totál ustrašená,bo som bola doma sama,MM bol v práci a nevedela som,čo urobím ...Kluče nemáme ani my nikde,len na tom WCku, neviem čo ho to napadlo ....

lucyso
5. apr 2011

@gabuliik, este ze to dobre dopadlo!.. ja neviem co by som robila.. porazilo by ma 😅 ☹ ..
mozno bude dobre, ak ten klucik niekam vysie zavesite, aby ho deti nedosiahli.

gabuliik
5. apr 2011

@lucyso, už som ho dala na hačik a je vybavené ... neviem čo ho to napadlo sa zamykať. Asi to bude tým,že je to chalan.Moniku to nikdy nenapadlo 😀 . Šťastie bolo,že sa mu to podarilo otočiť,lebo inak neviem.Asi by som musela vypáčit dvere alebo čo.Netuším ...

brinzulka
7. apr 2011

Ahojte trnavacky...zdravi Modrdof...nasla som dnes rano v poste...a som sa potesila, ze snad, ked budem v skole v TT, pripadne nebudeme mat program...alebo pojdeme niekoho kuk do TT...mozno vyuzijeme...ak ste niekto boli, piste- ci sa pacilo...tu je link:
http://www.cupilupi.eu/index/Domov.html

stankatt
7. apr 2011

@brinzulka jeeej to vyzera dobre, urcite prideme 🙂

lenkahrehusova
9. apr 2011

@brinzulka super, teším sa, že tu bude niečo také 🙂

sladkasue
15. apr 2011

@sissik jasne ze ju zobrali do medusky🙂 sak asi aj zato poriadne zaplatis...
ale s tou birokraciou mas pravdu! skoda... no, neviem ako to bude o par rokov, lebo minuly rok (nas sa narodil) bol zevraj velmo silny - vela vela deti sa rodilo... tak dufam, ze bude mozne dat do skolky...
a nie ako pisete - len same stresy!

sladkasue
15. apr 2011

@brinzulka vyzera to zaujimavo🙂 tesime sa na maj🙂

monuska342
16. apr 2011

ahojte neviete nahodou kde v tt sa daju zohnat bezpecnostne prvky do bytu...chranice zasuviek skriniek a pod..dakujem 🙂

lucyso
16. apr 2011

@monuska342 kupis to v kazdom detskom obchode. ja som dnes kupila chranice rohov na stol v bambini.
www.bambini.sk

sissik
16. apr 2011

@monuska342 najviac som ich videla v patke na pesej zone a potom aj v ikei

monuska342
17. apr 2011

@sissik
@lucyso aho dakujem vam uz som si chcela objednat z netu lebo tam kde som bola pozriet ja ich nemali

marianeta
19. apr 2011

Cavte maminy.Mate niektora dieta vskolke na Okružnej 19? Maly tam ide od septembra tak chcem vediet ci je to dobra skolka a hlavne ake mate mesacne naklady co sa tyka skolneho a stravy.

kiribaby
19. apr 2011

Zdravim vsetky trnavske tehulky a mamicky 🙂 Chodim do GynCentra k Dr.Cechovi.... mate s nim niektora skusenost? Aky je pri tehotenstve?

zuzanky
19. apr 2011

@kiribaby je super mňa mal nestarosti v nemocnici keď som bola na rizikovom a bola som nad mieru spokojná a potom som si ho volala aj k pôrodu. A on ma svoju ordináciu? A aké ma ordinačné hodiny? ja chcem k nemu prejsť nakoľko som bola s nim spokojná 🙂

lydus
20. apr 2011

@kiribaby ahoj ..je to moj gynekolog a som s nim spokojna nemenila by som..zavolala som si ho aj k porodu,kedze bola velka diskusia ako to vsetko nakoniec dopadne,tak on ako jediny dr.sa nemylil v nicom..som bola velmi stastna ako to dopadlo..tak ja mozem len doporucit 😉 🙂
@zuzanky ordinaciu ma aj v gyncentre..ja chodim do ZOSky a tam ma taketo ordinacne hod:
utorok -7.30-11.30 12.30-15.30
streda-12.30 -15.30
stvrtok-12.30 -15.30

kiribaby
21. apr 2011

@zuzanky
@lydus dakujem dievcata za skusenosti... som rada, ze Vam dobre dopadli porody a mate krasne zdrave deticky 🙂
Viete, ja som z neho trochu zmatena... mala som pred tehotenstvom urcite problemy. on stale vtipkoval, niekedy dost nevhodne a aj sa ma to celkom dotklo, tak neviem, ci sa len snazi byt kamaratsky, alebo ma neberie vazne 😒 😖

stankatt
21. apr 2011

Cafte 🙂 krasne sviatky vam prajeme a uz by sme potom aj nejake stretko mohli dat 😉

lucyso
21. apr 2011

Mamicky detičky, krásne sviatky Vam aj ja prajem🙂!

zuzanky
21. apr 2011

Krásne sviatky všetkým a hlavne malým slečnám veľa šibačov a hlavne veľa vody aby boli zdravučké 😀

emily82
26. apr 2011

ahojte trnavske mamičky, chcela by som vás poprosiť o radu, ci je mozne v trnave ist sa najesť do nejakej restauracie a zaroven by tam bol aj detsky kutik, kde by sa malá aspon chvílu zabavila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre