• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
jasné a dík za pokec :slight_smile:
5. máj 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najlepšie Monikam :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
7. máj 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
@stankatt, aj my prajeme tvojej Monike všetko len to naj,naj,naj ... :slight_smile:
@venny26 vitaj ... a gratulujem k tehu ... :slight_smile:
7. máj 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby. chcem sa len spytat (netyka sa to deti :sweat_smile: :sweat_smile: ) :
prosim Vas neviete kde robia pekne darcekove kose?
:sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
8. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyso neviem, ale aj ja sa rada dozviem :slight_smile:
8. máj 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem dat spravit kos a jedine co viem, je v Jednote na prizemi.. ale to sa mi moc nepaci. na nete som nasla take pekne obrazky - take moderne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
8. máj 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyso no aj ja poznam jedine v jednote... a vlastne este na pesej, tam je tusim taka darcekova predajna... kusok od tatrabanky...
8. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky.
@stankatt dakujem pozriem aj tam.
baby ku ktorým detskym zubarom chodite? vraj od roka by sa malo uz s detmi, tak rozmyslam....: :slight_smile: :confounded:
8. máj 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..istotne si ma napamatate, ale tiez patrim medzi mamicky -Trnava- okolie a mam na vas otazocku ..

to detske ihrisko pri ZOS neviete kedy je otvorene?? dnes sme mali boli a bolo zatvorene tak neviem teraz..ale velmi velmi sa mi paci :slight_smile:
8. máj 2011 o 23:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3n cez tyzden otvaraju tusim az o 14 poobede a cez vikend od 10 doobeda, otvorene je do vecera do 20. plati sa vstupne pol eura
9. máj 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissik a nevies preco nebolo otvorene vcera poobede?? :slight_smile:
9. máj 2011 o 13:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som bola u lekára, a čakám čakám a prišla som na radu a sestrička hovorí, že tehu sú zajtra, no fasa. Tak idem zajtra. Som zvedavá. Nehorázne sa mi nafúklo brucho a strašne ma tlačí, je to normálne?
9. máj 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ka3n vraj ked to vyzera na zle pocasie, tak neotvaraju, lebo sa im neoplati platit tu tetusku, co predava listky,......
9. máj 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafe, tak Momo ma zapalene hrdlo, dostala ATB a sme tyzden doma :angry: :angry: :angry:
9. máj 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby
dlho som tu nebola lebo bol MM na týždňovky a ja som išla k našim a nebolo kedy sme chodiť :slight_smile:
@stankatt tak to ma mrzí, že sta chorý a prajem skoré uzdravenie :slight_smile:
10. máj 2011 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissik dakujem ,ale asi moze byt, lebo rano v nedelu bolo uplne otrasne, az navecer sa vycasilo..dikes.
10. máj 2011 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby stala sa mi taká vec z ktorej mám strach ....malá ráno stála na nožičkách a zrazu spadla tak že sa posadila na riťku a rozplakala sa dúfam že to nieje predzvesť nejakého problému ...nemáte s tým niektorá skúsenosť ??
10. máj 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danielitka26 ale coby.. to je uplne normalne..... ved beha dalej, nie? :wink: :wink:
10. máj 2011 o 13:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate inak, babulky?
Ja som bola vcera konecne v meste , byvam tu uz vyse 4mes a do mesta skoro vobec nechodim a ked aj idem, pripada mi to take bezcielne bludenie, kedze velmi nikoho nepoznam... no co uz...
Vcera som bola na jednom stretku s kamoskou, konecne som trocha pookriala, lebo len z roboty domov a tak stale.....
10. máj 2011 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucyso
Mozno to uz nie je aktualne, ale pekne darcekove kose robia na Hlavnej ulici v obchodiku Delikates. A pekne si vyberies, co si do neho prosis! Pa
10. máj 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile:
Tak ja som tu už dlho nebola :wink: Vonku je konečne krásne, tak sme stále na ihrisku. Inak ako sa tu máte?

@stankatt Monike dodatočne všetko naj k meninám :slight_smile:
10. máj 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@odrik dakujem za typ. ale ja som nakupila vsetko a spravila som si sama a som so svojim vytvorom celkom spokojna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: .
ale dakujem pekne:slight_smile:
10. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucyso
Nedakuj, tesim sa, ze si si to nakoniec vyborne vyriesila a sama. Pekny vecer!
10. máj 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenkahrehusova dakujeme :slight_smile:
mna uz poraza doma... vonku tak naaadherne a my doma... :angry:
11. máj 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,
chcem sa spýťať - chodíte niektorá alebo ste chodili Dr. Novákovi do Gyn centra?
Čakala som, že na prvej návšteve mi odoberie krv na potvrdenie tehotenstva. Ale robil sono - takže som tehotná :slight_smile:
Vôbec neviem čo ma čaká na druhej návšteve nič mi nepovedali.
Tiež neviem kedy mám s ním konzultovať prácu. Pracujem dvanástky ako predavačka a som ustatá jako pes.
Ďakujem za rady.
12. máj 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@venny26
Ahoj, vitaj. Ja chodim k MUDr. Novakovi. Som nadmieru spokojna. Odbery az neskor. Najprv sono a asi na druhej navsteve budu odbery na hormon HCG. Neboj sa pytat, na vsetko sa musis opytat, ved ide o Tvoje babatko. Drzim palce!
12. máj 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi niektora poradit, kde kupim v TT celenku pre babatko, s maslickou, alebo kvetinkou? :wink:
13. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henuska7 v ulicke ,ako sa ide z Hlavnej na Vajanskeho,vysivaju tam aj kosielky ku krstu.mame odtial ruzovu s malou kvetinkou
13. máj 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. máj 2011 o 09:08 • janurka
@simisi tam v tej ulici kde je stara posta?
13. máj 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok