Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

venny26
5. máj 2011

jasné a dík za pokec 🙂

stankatt
7. máj 2011

Všetko najlepšie Monikam 😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

gabuliik
7. máj 2011

Ahojte.
@stankatt, aj my prajeme tvojej Monike všetko len to naj,naj,naj ... 🙂
@venny26 vitaj ... a gratulujem k tehu ... 🙂

lucyso
8. máj 2011

Ahojte baby. chcem sa len spytat (netyka sa to deti 😅 😅 ) :
prosim Vas neviete kde robia pekne darcekove kose?
😅 😅 🙂

aduskatt
8. máj 2011

@lucyso neviem, ale aj ja sa rada dozviem 🙂

lucyso
8. máj 2011

potrebujem dat spravit kos a jedine co viem, je v Jednote na prizemi.. ale to sa mi moc nepaci. na nete som nasla take pekne obrazky - take moderne 😅 😅 😅 🙂

stankatt
8. máj 2011

@lucyso no aj ja poznam jedine v jednote... a vlastne este na pesej, tam je tusim taka darcekova predajna... kusok od tatrabanky...

lucyso
8. máj 2011

Ahojte maminky.
@stankatt dakujem pozriem aj tam.
baby ku ktorým detskym zubarom chodite? vraj od roka by sa malo uz s detmi, tak rozmyslam....: 🙂 😖

ka3n
8. máj 2011

ahojte..istotne si ma napamatate, ale tiez patrim medzi mamicky -Trnava- okolie a mam na vas otazocku ..

to detske ihrisko pri ZOS neviete kedy je otvorene?? dnes sme mali boli a bolo zatvorene tak neviem teraz..ale velmi velmi sa mi paci 🙂

sissik
9. máj 2011

@ka3n cez tyzden otvaraju tusim az o 14 poobede a cez vikend od 10 doobeda, otvorene je do vecera do 20. plati sa vstupne pol eura

ka3n
9. máj 2011

@sissik a nevies preco nebolo otvorene vcera poobede?? 🙂

venny26
9. máj 2011

Dnes som bola u lekára, a čakám čakám a prišla som na radu a sestrička hovorí, že tehu sú zajtra, no fasa. Tak idem zajtra. Som zvedavá. Nehorázne sa mi nafúklo brucho a strašne ma tlačí, je to normálne?

sissik
9. máj 2011

@ka3n vraj ked to vyzera na zle pocasie, tak neotvaraju, lebo sa im neoplati platit tu tetusku, co predava listky,......

stankatt
9. máj 2011

cafe, tak Momo ma zapalene hrdlo, dostala ATB a sme tyzden doma 😠 😠 😠

zuzanky
10. máj 2011

Ahojte baby
dlho som tu nebola lebo bol MM na týždňovky a ja som išla k našim a nebolo kedy sme chodiť 🙂
@stankatt tak to ma mrzí, že sta chorý a prajem skoré uzdravenie 🙂

ka3n
10. máj 2011

@sissik dakujem ,ale asi moze byt, lebo rano v nedelu bolo uplne otrasne, az navecer sa vycasilo..dikes.

danielitka26
10. máj 2011

ahojte baby stala sa mi taká vec z ktorej mám strach ....malá ráno stála na nožičkách a zrazu spadla tak že sa posadila na riťku a rozplakala sa dúfam že to nieje predzvesť nejakého problému ...nemáte s tým niektorá skúsenosť ??

katrin21
10. máj 2011

@danielitka26 ale coby.. to je uplne normalne..... ved beha dalej, nie? 😉 😉

katrin21
10. máj 2011

Ako sa mate inak, babulky?
Ja som bola vcera konecne v meste , byvam tu uz vyse 4mes a do mesta skoro vobec nechodim a ked aj idem, pripada mi to take bezcielne bludenie, kedze velmi nikoho nepoznam... no co uz...
Vcera som bola na jednom stretku s kamoskou, konecne som trocha pookriala, lebo len z roboty domov a tak stale.....

odrik
10. máj 2011

@lucyso
Mozno to uz nie je aktualne, ale pekne darcekove kose robia na Hlavnej ulici v obchodiku Delikates. A pekne si vyberies, co si do neho prosis! Pa

lenkahrehusova
10. máj 2011

Ahojte baby 🙂
Tak ja som tu už dlho nebola 😉 Vonku je konečne krásne, tak sme stále na ihrisku. Inak ako sa tu máte?

@stankatt Monike dodatočne všetko naj k meninám 🙂

lucyso
10. máj 2011

@odrik dakujem za typ. ale ja som nakupila vsetko a spravila som si sama a som so svojim vytvorom celkom spokojna 🙂 🙂 🙂 😀 😅 .
ale dakujem pekne🙂

odrik
10. máj 2011

@lucyso
Nedakuj, tesim sa, ze si si to nakoniec vyborne vyriesila a sama. Pekny vecer!

stankatt
11. máj 2011

@lenkahrehusova dakujeme 🙂
mna uz poraza doma... vonku tak naaadherne a my doma... 😠

venny26
12. máj 2011

Ahojte maminy,
chcem sa spýťať - chodíte niektorá alebo ste chodili Dr. Novákovi do Gyn centra?
Čakala som, že na prvej návšteve mi odoberie krv na potvrdenie tehotenstva. Ale robil sono - takže som tehotná 🙂
Vôbec neviem čo ma čaká na druhej návšteve nič mi nepovedali.
Tiež neviem kedy mám s ním konzultovať prácu. Pracujem dvanástky ako predavačka a som ustatá jako pes.
Ďakujem za rady.

odrik
12. máj 2011

@venny26
Ahoj, vitaj. Ja chodim k MUDr. Novakovi. Som nadmieru spokojna. Odbery az neskor. Najprv sono a asi na druhej navsteve budu odbery na hormon HCG. Neboj sa pytat, na vsetko sa musis opytat, ved ide o Tvoje babatko. Drzim palce!

henuska7
13. máj 2011

Ahojte, neviete mi niektora poradit, kde kupim v TT celenku pre babatko, s maslickou, alebo kvetinkou? 😉

simisi
13. máj 2011

@henuska7 v ulicke ,ako sa ide z Hlavnej na Vajanskeho,vysivaju tam aj kosielky ku krstu.mame odtial ruzovu s malou kvetinkou

janurka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
henuska7
13. máj 2011

@simisi tam v tej ulici kde je stara posta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre