Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

aduskatt
22. máj 2011

@mimi21mimi sije doma, aspon myslim......ale vo velkom-)))

lucida
25. máj 2011

Ahojte mamicky,prosím vedeli by ste mi povedat,ci je v Smoleniciach a Budmericiach otvorený park a zamok?Chceme tam ist na vylet ,ci sa nam to oplati,lebo Smolenicky zámok je vraj len v lete otvoreny,ale zahrada by mohla stat za to,ci nie?A ten Budmerický kastiel je pekny?aj tam je nejaky park?
Dakujem za odpoved a pekny den prajem!

sissik
25. máj 2011

@lucida asi ta sklamem, ale smolenice su naozaj otvorene len v lete. budmerice nie su pre verejnost otvorene vobec.
park v smoleniach je volne pristupny kedykolvek.
park v budmericiach ma sice napisanae nejake otvaracie hodiny, ale zvykne byt otvoreny stale
ak sa v budmericiach kona nejake stretnutie spisovatelov, tak to cele uzavru a nedostanete sa tam ani v tych otvaracivh hodinach
cerveny kamen ste uz skusali? tam je tiez pekne ale ked sa konaju nejake akcie, tak tam byva hrozne vela ludi. ale parkovanie maju premyslene 😉

lucida
25. máj 2011

sissik dakujem,tak neviem co si vymyslime,na Cerv.kameni sme boli ked som bola tehotna,ale mali tam krasny ten park...

sissik
25. máj 2011

@lucida pekny park je este pri kastieli v dolnej krupej

aduskatt
25. máj 2011

@sissik celkom fajn je aj dobrovodska zrucanina, prechadzka je tam velmi prijemna, da sa tam aj poopekat na ohniskach

sissik
25. máj 2011

@aduskatt na dobru vodu sme tahali bicykle asi 3x, ale s dietatom je to akurat tak v nosici
to uz je potom lepsia katarinka alebo korlatko, tam sa da tusim aj s kocikom prejst. teda na katarinku sa da s kocikom urcite, tam je cesta ako dialnica a zakaz vjazdu

aduskatt
25. máj 2011

@sissik my sme boli peso.auto sme nechali na konci dediny a pomaly sme sli aj s detmi na peso.......samozrejme zalezi, kolko ktore dieta zvladne🙂 my mame vytrvalca od malinka....

gazovicka
26. máj 2011

ahojte trnavske mamicky... beriete medzi seba aj trnavske "tehulky" ? 🙂

monca1991
26. máj 2011

ahojte baby nechcete niektora televizor?je plne funkcny nema ziadnu vadu akurat je bez ovladacky znacka OVP za nejaku drobnost pre maleho

lucyso
26. máj 2011

@gazovicka 🙂 ahoj Maji, no Jasne🙂), vitaj🙂)

gazovicka
26. máj 2011

@lucyso dakujeeeem 🙂 ty uz si mamina ..... 🙂 mna to este len caka... len som doma na PN a nemam ziadnu tehulku v mojom okoli, iba co si tu pisem s kockami na konikovi....

lucyso
26. máj 2011

Maji a byvas tam kde si aj byvala? na druzbe je ich dost, nie: 😉 ?

monulienka866
26. máj 2011

ahojte maminy ako sa mate mozem medzi vas?
🙂

motylik136
27. máj 2011

ahoje, môžem sa vás spýtať, že či neviete poradiť kde v trnave prestrelujú ušká malým bábätkám.Ja by som chcela dať malej prestreliť, nie prepichnúť.dakujem

stankatt
27. máj 2011

cafte 🙂
vcera sme boli s malou v tej novej kaviarni- cupi lupi a bolo super, malej sa veeelmi pacilo 🙂 Tento rok ju nejak byvi aj vozenie na cajgli, ale na maminom, tak sa vozime po TT a celu cestu pocuvam : necem domooooo 😀

ka3n
29. máj 2011

ahojte..ja mam otazocku, neviete čo a kde sa chystá na MDD v TT alebo ten weo týžden..

sissik
30. máj 2011

@ka3n v stredu 1.6. na trojicnom namesti
http://www.trnava.sk/new/aktuality_read.php?rea...
5.6. bude nieco v maxe
http://www.ocmax.sk/trnava/
viac som zatial na nete nenasla

ka3n
30. máj 2011

@sissik dakujem, ja tak isto, alereku este nejake ine tipy 🙂

gabuliik
31. máj 2011

Ahojte.
A neviete niekto na kedy presunuli cestu rozprávkovým lesom v kamenáči? v sobotu pršalo,tak sa tam nič nekonalo 😢

stankatt
1. jún 2011

AHOJTE, detičkám krasny MDD deň 🙂
my sme dnes boli na konzultacii, kvoli mandliam a dali nam termin operacie ze 14/9 😠 😠 😠 sa mi to zda strasne neskoro,akurat bude uz v novej skolke a hned PNka.... 😠 😠 😠 tak asis a pojdem opytat aj do TT...

gucz
1. jún 2011

@stankatt v Trnave sú čakacie doby na operáciu asi 2-3 mesiace

anesim
1. jún 2011

@stankatt My sme boli na mandliach tiež, malá mala vtedy 4 roky, boli sme v TT, objednať sme sa boli na začiatku júla a objednali nás na až na koniec augusta, aj to po známosti, ináč by to bola až polovica septembra, ale ja som chcela ešte cez prázdniny
Ale oni mandle tuším ani nechcú vyberať cez leto keď je moc horko

stankatt
1. jún 2011

ja som si myslela, ze ju objednaju do 2 tyzdnov 😠 😲

anesim
1. jún 2011

@stankatt veď skús, možno ešte v júni budú mať voľné, ja som chcela s narkózou, ale nakoniec sme išli bez a nebolo to také hrozné, na obed sme išli domov, ináč by sme tam museli byť tri dni, a neviem ako by som tam udržala malú v pokoji, ona už poobede doma bola normálna, musela som ju krotiť aby nebehala, jedla pyré hneď poobede a pár dní len omáčky,
malej brali nosné mandle, neviem aké idú brať tvojej

stankatt
1. jún 2011

@anesim tiez nosne, ja som chcela s narkozou, v PN to robia s narkzou a rano prides a poobede ides domov.. ale vraj este tyzden nesmie do kolektivu...

anesim
1. jún 2011

@stankatt Viem, tam sme chceli pôvodne aj my, ale začiatkom júna mi dali termín na polovicu októbra, kamoškinej malej to robii tiež v PN, ale ja som s tým dosť ponáhľala, chcela som cez tie prázdniny, lebo musela byť potom ešte dva týždne doma, a takto nastúpila normálne od začiatku šk roka do škôlky a ja do roboty, aj tá kamoškina malá mala byť doma dva týždne
moja mala v kuse bacilov v nose, zelenú nádchu dva krát do mesica,každú chvíľu ATB a keď berú mandlu, musí byť zdravá , a to neviem či by bola
Ale odvtedy máme pokoj, až teraz začala ako nastúpila do prvej triedy, ale nie je to také hrozné, zase si musí telo asi zvyknúť na iné bacily než tie čo boli v škôlke 😀

lyongirl
1. jún 2011

@stankatt my ideme na nosné mandle teraz 18.6. do BA, ale tiež po známosti a tiež to trvalo cca 2 mesiace vybavovačky. Kamoška ide do PN v júli a tiež to vybavovali dlho, termíny veru dávajú až o pár mesiacov...s tými nosnými mandlami je to hrozné. My ideme pod narkózou, lebo Alex má aj tekutinu v uchu, ktorú mu treba odsať a to sa robí v celkovej anestéze a mal aj 2x zápal stredného ucha a horšie počuje, tak preto pod narkózou. Pobudne tam tiež necelé 3 dni, čo ma štve, ale nič s tým neurobím, prijatý bude vo štvrtok ráno, celý deň sa bude nervovať na izbe v strachu a zákrok sa bude robiť v piatok ráno, v sobotu doobeda ho prepustia, dúfam, že to zvládne...

gucz
2. jún 2011

@lyongirl neboj sa zvládne to, deti to znášajú dobre. Ja som pri Laure bola viac vystresovaná z toho ako ona. Vzala som jej do nemocnice malý prenosný dvdprehrávač a rozprávky. Boli tam aj hračky na izbe, tak aj s tými sa zabavila, takže nám to ubehlo rýchlo. A dokonca tam za nami každý deň prišla aj učiteľka (pre prvý stupeň ZŠ a pre škôlky) a priniesla malej omaľovánky

gucz
2. jún 2011

@stankatt ak sa objednáte na operáciu, budete si musieť vybaviť predoperačné vyšetrenia, odbery krvi a aj návštevu anesteziologickej ambulancie, prípadne aj kardiológiu (niektoré deti tam posielajú). A všetko dačo trvá... na Slovensku je to tak... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre