Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

elisam
10. sep 2011

@mitinka my sme od deckého domova, oddelenie 4 a vy ste asi 3, no máme spoločné rodičko v utorok o 15.30, som sa pýtala našej učiteľky a my to máme vyvesené na dverách aj u Samka aj u Eli

mitinka
10. sep 2011

@elisam aha no to som si teda nevšimla,... v pondelok do školky malá nejde ideme k lekárovi ale v utorok ráno sa na to pozriem lepšie a keď to nezbadám,tak sa spýtam.... 😒 Ak by sme mali aj my rodičko tak sa budem tešíť,že niekoho tu spoznám :D Dám vedieť,aby sme sa spoznali 😀

mimi21mimi
13. sep 2011

Baby, dávali ste niektorá v Trnave dieťa do škôlky ako dvojročné? Bol problém, aby Vám ho zobrali?

tanka2
14. sep 2011

@palculka ja by som o niecom vedela....ak máš záujem napíš mi na mail: tanamuskova@gmail.com

tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kinkinga
15. sep 2011

neviem ci to tu niekto rozoberal,neviete co je z trnavskou nemockou?preco zrusila predporodne vysetrenia..???ako a co teraz robit..ja nechapem

palculka
15. sep 2011

@tanka2 som ti pisala mail

saxana123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
18. sep 2011

@palculka bola som preč. práve som na všetky došlé maily odpovedala.papa

palculka
18. sep 2011

@tanka2 oki 😉

tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tanka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
07
20. sep 2011

Ahojte, ja mám 5- ročný rozdiel medzi deťmi.Keď som bola v pôrodici r. 2007 nič sa za ten čas nezmenilo iba bolo vymaľované a nový pôrodný stôl ktorý nevedeli prispôsobiť.Pri pôrode bola len zd.sestrička bez lekára. Našťastie bol so mnou aj manžel.Sestričky boli veľmi drzé.

evula34
27. sep 2011

chcela by som sa spytať či ma niekto skúsenosti s Dr.Dařilkovou - ortodontiska tu v TT. Chodím so synom k Dr.Sládkovičovej, ale chcem ju zmeniť. Budem rada za každé info....

monkey3
28. sep 2011

@evula34
ahoj, bola som tam s malou zatial len 2 x, ale mila, ochotna, zlata, aj sestricka, aj Dr. , len teda v cakarni dost plno a caka sa ...

evula34
29. sep 2011

@monkey3 ďakujem pekne... som tam dnes volala, ale že berú len nových pacientov, ktorí sa ešte neliečili a môj syn už nosí strojček vyše 2 rokov, budem musieť skúsiť niekde inde. Náhodou si nepočula o niekom mimo TT - lebo tu som našla len 2 ortodontistky. Neviem ešte kde mám skúsiť....

monkey3
29. sep 2011

@evula34 este je jedna na poliklinikeja som chcela ist k nej, ale nepatrili sme podla obvodu tam, lebo sme nemali este prepisany trvaly pobyt, teraz by sme tam uz patrili ... vola sa Lujza Neviemaka 🙂 stretla som ju u kamosky na jednej party a potom som si vsimla ze pracuje na poliklinike, ale je v tom kridle v detskej casti kde je aj kardiologia, len neviem ktore poschodie...

evula34
29. sep 2011

@monkey3 ďakujem pekne.... skúsim to zistiť ktorá to je... ešte raz dík, si mi pomohla...

monkey3
29. sep 2011

@evula34 na poliklinike je len jedna, tak to zistis lahko .. nemas za co 🙂

monkey3
29. sep 2011

@evula34 pozerala som albumy, zhrnula by si mi v kratkosti "ako to chodi v Pratri ?" dik moc
monik

evula34
29. sep 2011

@monkey3 prídeš tam... vstup je voľný a pri každej atrakcii (kolotoči) sa dajú kúpiť lístky.... takže závisí od vás čo si vyberiete.... nie je žiadny problém, akurát si treba zobrať plnú peňaženku...
neviem či ti to takto stačí... keby nieč kľudne sa pýtaj... rada odpoviem
ahoj zatiaľ

monkey3
29. sep 2011

@evula34 staci dakujem. to asi zamierime do family park tam je pausal 🙂

evula34
30. sep 2011

@monkey3 neni zač... máš pravdu, family park je oveľa výhodnejší... a je to tam super!!! takže pekný zážitok...

katrin21
30. sep 2011

@evula34 ahoj
mozem sa ta opytat, ze preco ju chces menit? Lebo my sme k nej isli teraz sa 1x ukazať a bola cela taka nejaka nevrlá ta pani a kazala nam prist az v novembri a robila caviky... tak normalne som znechutena, navyse je to tam k nej aj dost od ruky.... neviem,ale prvy dojem 2x neuděláš.. a ona ho teda urobila dost zly... tak rozmyslam, ci nedat dceru na strojcek radsej na polikliniku.... ake mas ty s nou skusenosti?

evula34
1. okt 2011

@katrin21 ahoj, ja som k nej prvý krát prišla začiatkom r.2010 - dostala som na ňu odporučenie. Dovtedy som so synom chodila na ortodonciu v Prahe, kde sme žili, takže keď sme prišli do TT musela som hľadať nového lekára. Pomaly budú 2 roky čo tam chodíme a za ten čas mu takmer ani raz nepritiahla strojček - chodili sme tam každý mesiac a stále ten istý scenár prídeš, David si dá strojček do úst, ona sa pozrie povie je to dobré a stále nosiť. Keď sme jej povedali, že syn to má povolené, vždy nás nejako odbila, že je to v poriadku a nič sa nemusí priťahovať... sme sa čudovali, pretože v Prahe nám to lekárka vždy poctivo skontrolovala a popriťahovala a tak by to aj malo byť. Minulý týždeň sme mali ísť na ďalšiu akože "kontrolu" a mm povedal, že už stačilo... aby som sa pozrela po inom lekárovi. Tiež tam som synom párkrát bol ... takže vie ako to tam chodí. Keďže v TT moc ortodontistov neni, volala som Dr.Dařilkovej - tá nebierie už liečených pacientov, potom mi monkey3 poradila polikliniku, včera som volala Dr. Leškovskej - sestrička bola milá a ochotná, úplne iný prístup ako sestrička u Sládkovičovej. Zatiaľ nás objednala, ideme tam za 10 dní, len mi povedal, že mali by nás zobrať, ale ešte doktorka rozhodne čo a ako, ale už len to že tam ideme je super. Tak uvidíme, ale chcem aby to mal syn v poriadku, keby náhodou niečo nevíde, tak pôjdem hľadať aj mimo TT.
Takže to sú moje skúsenosti.. odporúčam ti ani tam nechodiť... a skús tiež tú lekárku na poliklinike.

evula34
1. okt 2011

@monkey3 ahoj, včera som si tam volala je to doktorka Leškovská - sestrička nás objednala na 11teho. Bola veľmi milá, povedala mi že by nás mala zobrať,ale nemala tam lekárku tak uvidíme čo nám povedia.
Každopádne ti ešte raz ďakujem za pomoc...

monkey3
1. okt 2011

rado sa stalo, len tak nahodou som nakukla medzi trnavske mamicky, inak sem vobec nechodim 🙂 tak spokojne strojcekujte, my budeme o chvilu, zialbohu tiez 😎

evula34
1. okt 2011

@monkey3 ináč ani ja sem nechodím - to ma tak napadlo, že sú tu mamičky z TT tak by mohol niekto vedieť poradiť... len podľa tel.hovoru so sestričkou som vydedukovala, že toto bude asi o "niečom inom" ... držím vám tiež palce... a keby niekedy niečo potrebuješ... tak sa ozvi, možno zas budem vedieť poradiť ja tebe...
Maj sa pekne

katrin21
1. okt 2011

@evula34 no super, takze moj dojem ma neklamal.... uz nas tam asi zahlasila, ale zavolam jej , nech nas vyradí z evidencie..... OK, dakujem 🙂

nelicefo
1. okt 2011

Ahojte kočky,môžem sa spýtať Mudr. Horváth,na poliklinike,(očný) objednáva? či sa tam čaká? či ako? 😕 Lebo sa tam nevieme dovolať 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre