Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

hedunecka
6. mar 2007

nooo 😀 😀 povesajme po meste plagaty.. 😀 sak ked idem po vonku tak asi kazda 3-4zenska je teho..asi nemaju cas..

rainbow
6. mar 2007

ahojte, včera v porod.bolo viditelné, že v trnave stúpne populácia 😀 , no ale neviem kde sú všetky 😕

melory
autor
6. mar 2007

ako by sme spravili reklamu? nad cez materske cuntrum, alebo dako cez cakarne u gynekologa.

palvinka
6. mar 2007

by ste neverili koľko trnavčaniek nás číta, dokonca aj také čo nás osobne poznajú, a nenapíšu len nás tajne šmírujú 😒 , tak baby nehambite sa a píšte, radi privítame každú novú tehulku alebo maminku 😉 🙂

melory
autor
6. mar 2007

tak to je skoda, ze len citaju a nic nepovedia, a potom s kamoskami to rozoberaju...ale co uz mi sme nie hamblive, ze?

bubaczik
6. mar 2007

ahojte..no uy sa pripajam aj ja... 😀 😀

rainbow
6. mar 2007

trnavčanky , nehambite sa, neschovavajte sa 😉

bubaczik
6. mar 2007

no ja som sa konecne dovolala na kardiologiu,este navieme kedz ideme do ba,ale vraj miske hroyi infekcia srdca..ta som hotova 😠

rainbow
6. mar 2007

bubaczik, infekcia srdca, a to z čoho????!!!!!!

bubaczik
6. mar 2007

lebo ma na srdci nejaku spojku,ktora tam nema co robit,a ta sposobuje tu infekciu...teray som kukala na nete sposob liecby,tak som s toho moc smutna..tu spojku maju vacsinou male deti do jedneho roka,ktorzm sa to casom upravi,ale jej to objavili v !@ rokov...

bubaczik
6. mar 2007

v 12 rokoch...muz mi prepol klavesnicu

rainbow
6. mar 2007

a aké má priznaky?

rainbow
6. mar 2007

ale neboj, ved v blave su odbornici, oni to už dajú do poriadku

jj2202
6. mar 2007

ja som bola prave u uctovnicky pre potvrdenie na socialku,...no ako som to ratala, tych prvych 6nmesiacov to bude celkom fajn,...no a potom "hadzana" 😅

rainbow
6. mar 2007

jj, ved mne je tiež do plaču ked si pomyslim na tú almužnu, budem musiet zohnat nejakú robotku -brigadu

bubaczik
6. mar 2007

praveze ona sa ma teraz dobre...len decka lekarka jej pocula selest,tak nas poslala na kardio..a tam na sone jej to objavili..ona mala nejake zdr.problemy,nebudem to tu opisovat,ale ta chyba bola vcas dufam odhalena,tak dufam,ye jej pomozu a ze to nezajde daleko..liecba je v nemocnici dlhodoba formou infuzii,alebo operacne vymenit chlopnu...ja sa zblaznim...

bubaczik
6. mar 2007

vies kolko krat som prosila lekarov,nech jej urobia sono ssrdca?mne sa vzdy zdalo,ze jej divne bilo srdce...jej tak vidno ako E.T mu..ale vraj prehanam,ze to preto jej tak vidno,bo je chuducka...ale hlavne ze ju liecili na ine somariny...

jj2202
6. mar 2007

bubi, ja mam selest od narodenia....
dopredu nepanikar 😕

bubaczik
6. mar 2007

ona nema selest...ale ja nepanikarim..potom budem...

rainbow
6. mar 2007

neboj bubaczik, ved možno najdu sposob aby to nemusela byt operácia, radšej pobehaj po odborníkoch, popýtaj sa u viacerých

bubaczik
6. mar 2007

sak to aj urobim..ale zasrana sa normalne tesi ze ide do nem...no nezabijem ju?

jj2202
6. mar 2007

bubaczik teraz som mimo...pises o dcerrke? ja som myslela o babatku v brusku...

rainbow nenasla som ten tvoj pokec o trnavskej porodnici, hodis mi to do IP please? 😉

bubaczik
6. mar 2007

ano o najstarsej....babatko sa ma dobre...

rainbow
6. mar 2007

jj IP

rainbow
6. mar 2007

a kedy ma ist do nem.?

bubaczik
6. mar 2007

v pondelok mi daju termin...

hedunecka
6. mar 2007

melory dobry napad vyvesat to po gynekologii 🙂
no naval v nemocnici je stale len to tak vyzera ze nikto nie je z tt ..ked som tam bola ja tak z 15bab sme boli 3trnavcanky..
no co a co poviete ako ste spokojne s porodnicou??komu idete rodit??

melory
autor
6. mar 2007

dnes mi jedna navrhla, ze by mi mohla vybavit chovanovu alebo stefanikovu, co vy na to?

mitinka
6. mar 2007

steanikovu jednoznacne!!!!!a ja by som uz chcela tricko neviem ci uz bob na tom pracuje ale uz by mohol nech ho v lete mame na sebe 😀 😀 a taku reklamu urbime 😀 😀 😀

melory
autor
6. mar 2007

mitinka ty si mala stefanikovu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre