Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

belanka
26. feb 2012

mne chodí dcéra na tekela,išla od januára a 3roky bude mať až v apríli.síce tam v dobe zápisu bola predškoláčka staršia dcéra,čo tiež zavážilo,ale myslím,že nie je nič stratené.od januára tam išlo viac detí,lebo v septembri mali viac 2,5ročných detí.keď dovŕšia 3roky,uvoľní sa miesto.takže to záleží aj od toho v akom veku bude najviac detí.a o 6ráno by som asi osobne nešla,lebo pokiaľ viem,výber robia až po skončení zápisu a ako bolo spomínané,riaditeľky sa myslím aj stretávajú a zvažujú čo a ako.aspoň tak mi to bolo prezentované tou našou riaditeľkou.

nikalea
27. feb 2012

@mimi21mimi no asi hej hej

berus222
28. feb 2012

ahojte baby. citam, ze riesite skolky. aj ja. uz som si bola pre prihlasku na tekela a chcela by som ist este do jamy. kde tam dostanem prihlasku, u riaditelky? tam je tiez zapis 1. 3.?

rikarika
28. feb 2012

@mimi21mimi
@sissik urcite to na dedinach nie je biedne, je to asi individualne, tak ako sa lisia skolky v tt, tak sa mozu lisit dedina od dediny, na dedinach zvykne bývat nizsie skolné. U nás - Biely kostol je skolka super, má 70 miest ale podmienkou prijatia je, že rodičia musia mať trvalý pobyt v bielom kostole a myslím, že momentalne sa deti pod 3 roky prijímajú len v sukromných skolkach

sissik
28. feb 2012

@rikarika ja len to, co som pocula od kamosov, ktori chceli zapisat deti. je celkom mozne, ze v inych je to OK 😉

pinzeta
29. feb 2012

ahojte kocky,
neviete nahodou kto predava vajicko Brio Go (čierne alebo hnede)
dakujem

lulupopo
29. feb 2012

Baby my sme chori a nemame sa ako dostat po tlaciva do skolky, myslite, ze staci ked to tlacivo o umiestnenie dietata vyplni moj manzel na mieste zapisu? lebo fakt neviem, ako by som sa tam trepala syn laringytida a ja zapalene dutiny

lili24
29. feb 2012

@lulupopo my sme to riešili tak isto, poslala som tam hneď ráno manžela a všetko vybavil. ale naša škôlka nepožadovala účasť dieťaťa, niektoré to majú v podmienkach, tak v tých by to takto asi neišlo vybaviť 😉

lili24
29. feb 2012

a boli sme na zápise minulý rok na teodora tekelu 😀
@lulupopo

lulupopo
4. mar 2012

Tak tatino drobca zapisla, na tekelw, do jamy, hodzovu a vajanskeho som zvedava

miwanka
6. mar 2012

ahojte.nemáte niektorá skúsenosti s detskou gastroenterologičkou s mudr.Rožňáková Erika?

simisi
6. mar 2012

@miwanka ahoj,my sme u nej boli pred 4 mesiacmi,bola celkom v pohode,o rok mame kontrolu 🙂

nikalea
6. mar 2012

@mimi21mimi no hej hej neviem hladaala som aj na nete

miwanka
8. mar 2012

@simisi dakujem za info.dlho ste cakali na vysetrenie?alebo vas hned zobrala ked ste mali termin?

zuzkagu
8. mar 2012

@miwanka aj mi sme boli u nej v novembri, najprv sme sa objednali to trvalo mesiac a pol, potom nam spravili testy krv, moč a všetko okolo toho a na vysledky a dalšie vyšetrenie zase mesiac

simisi
8. mar 2012

@miwanka nas objednala tiez asi o mesiac,na lacno na osmu rano,zobrala nas hned ako sme boli objednane,ale museli sme cakat kym sa mala vycika do sacku,co trvalo cca do pol desiatej 😝
vysledky boli o mesiac,lebo sme boli v decembri a zaciatkom januara som volala 😉

dulkagabulka
14. mar 2012

Na stranke ženskych kruhov pribudlo nove otitulkovane video. Tentokrat aj o rizikach vyvolavanych porodov a predcasnych cisarskych rezoch

http://www.zenskekruhy.sk/index.php/videa/onewo...

mimi21mimi
12. apr 2012

Baby, nenájdu sa tu tak 2-3 maminy s deťmi cca 2-3ročnými, čo by chceli s nimi cvičiť? Chcem pomaly zasvecovať malú do gymnastiky, aj telocvičňu mám k dispozícii, ale sama mi asi nebude chcieť...
Ak by sa tu také našli, napíšte IP, ja mám aj trénerský kurz, takže to problém nebude. 🙂

mitinka
15. apr 2012

baby dajte radu,kto by sa dal na takúto kyticu ☹ Potrebujem ju čo najskor Trnava a okolie Ďakujem

gabikas82
17. apr 2012

maminy z Trnavy, dajte nam prosim hlas. S Meliskou hrame o autosedacku. Dakujeme 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=20176136...

peggi
24. apr 2012

Ahojte. Viete mi niektorá poradiť,kde prebieha cvičenie pre tehotné v Trnave? O Nukleone viem,je ešte niekde niečo iné? Díky.

gabulka15
26. apr 2012

Mamicky ak by ste mali zaujem o oriflame , kludne mi napiste 🙂 🙂

keira
26. apr 2012

@peggi sa mi zda, ze fitness beauty sa to vola a je to na vodarni

janina218
27. apr 2012

@peggi Cvičenie pre tehotné a mamičky je myslím aj v klube Kvapka v Trnave.

davida
4. máj 2012

ahojte,nechodíte niektorá náhodou s detmi do futbalovej školičky na prednádraží?rada by som vedela nejaké názory kedže premýšlame že malého zapíšeme 🙂

zanna
6. máj 2012

@davida to by som aj ja chcela vediet od niekoho skusenost s fut.skolou,aj ja rozmyslam o nej

europa2
7. máj 2012

ahojte maminy,najde sa niekto na spolocne kocikovanie a travenie volnych chvil,mam 9 mesacnu dcerku a som z Druzby 🙂

sladkasue
7. máj 2012
karcha
17. máj 2012

Ahojte aj ja som Trnavacka ako sa mate? 🙂

monca1991
21. máj 2012

caute babenky, prosim vas o radu.ked chcem zmenit cislo ustu na ktory mi chodi rodicovsky prispevok mam ist na urad soc. veci, rodiny a prace na prednadrazie alebo na socialku na druzbu k poliklinike?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre