Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

lyongirl
14. apr 2013

@natal12 tu máš dobre popísané slovo buran 🙂, každý si to vysvetľuje totiž nejako ináč, ja by som to mojimi slovami nazvala hulvát...
http://zena-in.cz/clanek/kdo-je-vlastne-buran/k...

lulupopo
22. apr 2013

baby mate skusenosti so skolkou na vajanskeho v Trnave?

stankatt
8. máj 2013

ahojte, viete mi nieco napisat o centre detskej reci v TT? je to na namesti Herda a vraj su dobri.. nemate skusenosti? a ani som sa na nete ceny nedopatrala... Dakujem 🙂

sulky
23. máj 2013

Ahojte, neviete mi prosim odporucit dobru koznu lekarku v Trnave? pre dospelych. Dakovala 🙂

adrianai
24. máj 2013

@sulky Ahoj, dosť chválená je MUDr. Mocková 😉

el6
14. jún 2013

Ahojte, chcem sa spytat ci niektora z vas ma skusenost s odmietnutim ockovania u mudr. kloknerovej...dakujem

natik090709
15. jún 2013

@adrianai aj ja chodim dr.Mockovej a som velmi spokojna 😀 😀 😀

natik090709
15. jún 2013

@sulky ahoj ako pise adrianai drmockova,chodim k nej uz vela rokov a som max spokojna

poradkynatt
3. júl 2013

Ahojte maminky! Idete na kurz pripravy pre dojcenie ktore organizujem materske centrum trnava v centre mesta trnavy? kurz zacina od augusta 2013 za sprievodu certifikovanej laktacnej poradkyne a pozostava zo siestich 90 min stretnuti.
Okrem toho organizuju aj tabory a kruzky pre deticky, taktiez zriadili detske jasle so 100% statnou dotaciou.
ahojte

lucyso
28. feb 2014

ahojte mamičky.
viem že to sem nepatrí, ale chcem Vás len poprosiť, ak poznáte ženu nad 18 rokov, ktorá je ZŤP a má záujem si privyrobiť, nech na kontaktuje do správy. jedná sa o prácu s deťmi. Ďakujem.

suecy
2. mar 2014

Ahojte maminy hladam kamosku z trnavy na stretka na ihrisku z detmi na pokecanie 🙂

lenulik209
17. mar 2014

Ahojte mamicky z TT, chcem sa spytat, ci niektore z vasich deticiek nema nahodou kiahne, radi by sme ich dostali nakolko som este doma, ale budem musiet ist coskoro do prace....
dakujem

terezzka116
6. okt 2014

Ahojte. Chcem sa spýtať, či náhodou neviete, ako to teraz funguje u dr. Pruzinca, keď ideme na kĺbiky. Viem , že robí od 7, len by som chcela vedieť, či mám utekať hneď na 7-mu alebo stačí aj neskôr. Ako dlho sa tam čaká? Nie som z Trnavy, tak nechcem s malou byť z domu zbytočne dlho a kojit na verejnosti mi nie je moc príjemné....

denis2015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamrva
28. feb 2016

ahojte, aké skúsenosti máte s DR Varáčkovou? - zubárka

2maculka9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre