• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
autor
navyse ak sa da vobec hovorit o zime v trnave, ze? ja za zimou cestujem na kremnicke hory. jesen milujem v tatrach a leto pri mory. jar si uzijem najradsej v karpatoch, lebo je tu najskor teplo a zelen. pavlinka tebe sa to krati. coskoro budes maminkou.
25. sep 2006 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a mne to príde ako nekonečná doba - ešte cca 10 týždňov :confused:
25. sep 2006 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je pravda ze traz to bude najnarocnejsie a ked budes na rosypanie odvezu ta rodit. posledny tyzden je najhorsi to ide jedna hodina ako tyzden
25. sep 2006 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tohtoročné vianoce sa teším najviac, (ako ešte nikdy predtým), to by sme už mali byť doma. Ak nám ovšev výjde termín a babulka si nebude dávať na čas :slight_smile: .
26. sep 2006 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to stihnes pavlinka urcite, lebo to potom po tyzdni vyvolavaju a na vianoce pustaju domou urcite. druhorodicky su dokonca len 3dni a sup domeno. pri prvom mi dobre padlo 5dni. dost to zenu vycerpa, ale druhe az tak nie. :wink: aj ja sa tesim na vianoce, lebo budem mat take krasne brusko a kupime darcek navyse.
26. sep 2006 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melory Ty teraz pracuješ alebo si doma s Hugom?
26. sep 2006 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som na materskej ktora mi konci za dva mesiace a v aprili rodim. neviem co s medzi casom
26. sep 2006 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este je tomu huginko alergik na mlieko tak mi ho hocikde do skolky nezoberu, asi si ho neham doma. este k tomu sa v januari stahujeme a neviem kde tak neviem kam ho mam dat do skolky. lebo ani mesto nieje iste. mam dost nejasnu buducnost pred sebou. :cry:
26. sep 2006 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte trnavcanky, ja sa uz tesim, na matersku odchadzam k 15.12. + si beriem dovolenku, cize posledny den v praci budem mat 30.11.....dufam.....cestujem kazdy den do BA, tak snad este v novembri bude dobre pocasie. Nespominate si, ako to bolo minuly rok ? Nechcela by som ist na PN, len kvoli tomu, ze cestujem.....
tesim sa uz na kurz v materskom centre, na ten dalsi uz urcite budem chodit....
palvinka, s dietatkom uz urcite budete na Vianoce doma...
melory, veru budeme mat krasne bruska, moje zatial nie je velke, tak som zvedava, aka budem na Vianoce obrovska :slight_smile:)))
27. sep 2006 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to budes obrovska ja budem v 6mesiaci
ja mam dilemu ze neviem co spravit kedze som do novembra na meterskej s hugom a potom od februara s druhym - co s medzi casom kdo mi poradi? asi zalozim temu.
27. sep 2006 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory ostaneš s Hugom doma do ďalšej materskej, na úrad práce sa ti neoplatí chodiť, pretože budeš tam každé 2 týždne a máš hradené len zdravotné poistenie-to máš hradené aj tak, ak sa staráš hoc doma o dieťa do 5-6 rokov. zájdi na zdravotnú poisťovňu, oplatí sa ti ísť jedine do pracovného pomeru, ale...............
27. sep 2006 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela, že materská je len do 3 rokov a nie do 5-6 ??? Melory keďže čakám prvé baby tak Ti neporadím, ale skús otvoriť tú tému a možno iné maminky Ti pomôžu :wink: .
27. sep 2006 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som bola na socialke aj na urade prace a mam vysledky.
materska sa da predlzit do 6 rokov a rusi sa nastupom do skolky.budu mi platit vsetky odvody, ale nieje platena.
na urad prace sa mi neoplati lebo vsetko budu za mna platit len zdravotne nie.
a na PN sa mi tiez neoplati lebo nedostanem ani fuka. takze si predlzujem matersku.
a este bonbonik - peniaze mi daju len ked mame dokopy pijem 3160sk!!! hihihi je to vobec mozne?
27. sep 2006 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inac trnavcanky mame 6 stran - hamba nam, niesme akosi komunikativne.
27. sep 2006 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to veru hanba!!!!! mali by sme si vsetky pisat tak casto, ako sa len da, no nie ? ktora z vas pojde na dalsi kurz ? bolo by fajn, keby sme sa tam uvideli.... :wink:
melory, ten bonbonik bol naozaj bonbonik.....
inak kupila som si celkom pekne nohavice a tricko v tehotenskej predajni na Halenarskej a na Trhovej (tam je novy stanok s oblecenim pre tehotne - vraj funguje len 2 mesiace)....
28. sep 2006 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som bola vcera v parnych kupeloch a to boli sumy - hruza, za rolar 1300,- a nohavice 1500,- nedam a nedam. tricko do 500,- v pohode a gate do 800,- ale co je moc je moc.
bola som pozriet v tom stanku na trhovej a mali tam {vtedy} len cierne veci a ja som sneda a ciernu nenosim v tehotenstve - taka povera. pojdem tam este pozriet ci nieco dostali. ty si braniska co videla pekne?
28. sep 2006 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, viem, ze to sem nepatri, ale neviete mi nahodou poradit dobre a podla moznosti aj lacne kuchynske studio v Trnave a okoli? Vcera ma sokli v Lojmare cenou 85000 za linku bez spotrebicov, tak musim hladat dalej.... Len neviem kde...
Prajem vam uspesne tehulkovanie a vela stasticka a zdravicka :dizzy_face:
28. sep 2006 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skus mimo mesta na dedinach alebo v mensom meste ale osobne nemam skusenost este ma to len caka
28. sep 2006 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vela stastia melory, je to des...
28. sep 2006 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak tu zachytis nejlu z trnavy ona bude vediet davala si niekde robit lacnejsie
28. sep 2006 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za tip melory :wink:
28. sep 2006 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si v praci? ja na materskej
28. sep 2006 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to bola otazka pre mna, tak som v praci a skoro sa mi uz podarilo medzi vas zaradit, ale prvy pokus nam nevysiel v 8tt, no co uz zivot ide dalej a dufam,ze za pol roka budem uz medzi vami ako cerstva zatial nie mamicka, ale aspon tehulka :dizzy_face:
28. sep 2006 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a vies ze si mi povedoma? mne sa stala pred pol rokom taka vec ze test mi po dvoch dnoch ukazal ze som tehotna a za dva dni som dostala menzes. teraz mame z dovolenky od mora darcek a bude 1.4.2007
28. sep 2006 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No byvam na Kopanke a ty tusim pri tescu ak sa nemylim, ked som bola tehulka, chvilu som vas sledovala, co tu pisete a tak.. Takze mozno sme sa niekde v Tescu videli....
28. sep 2006 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to mozne lebo tesco je pre mna ako samoska. byvam v najomnych bytoch co su hned cez cestu ale uz od januara bereme uver na byt.
28. sep 2006 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam hoby nakupovanie v marketoch, najradsej kupujem kupodivu jedlo, ale nepohrdnem ani oblecenim za velmi rozumnu cenu :grinning: Takze ked ta niekedy stretnem a spoznam ta, tak sa prihovorim :grinning:
tak nech vam to vyjde s tym bytikom :wink:
28. sep 2006 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakuje, lebo uz som videla 30bytov a nic
28. sep 2006 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, clovek potrebuje lasku na prvy pohlad, ked tam ma prezit cast svojho zivota...
28. sep 2006 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano :slight_smile: a ked sa zalubime stale sa vyskytne problem, ale vzdy si povie, ze tak to ma byt, ze nas byt este na nas niekde caka. mame zaber na trnavu, modru, perinok a blavu. kedze manzel robi v blave a inde ani pri jeho profesii nebude.
28. sep 2006 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok