Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

luciask
8. mar 2007

aha je zvuknuty sam vo svojej izbe, alebo u vas?

melory
autor
8. mar 2007

teraz beha po byte a tato sa cuduje ze nespi, ale spal do piatej a teraz kym sa ulozi to potrva dlhsie, este ma dvoch novych drakov kupenych tak snad ani nezaspi, ale inak spi vo svojej izbicke.

luciask
8. mar 2007

no ja mavam obcas nervy so starsou, vymysla ze chce cikat a pod. a to aj hodinu po ukladani. Inak moje obe su spolu v detskej. Inak som nepostrehla, bude chlapec alebo dievca?

melory
autor
8. mar 2007

bude dievca, ked pojdes sipkou na moju fotku tak sa ti otvori pas, ty v nom nic nemas napisane.

luciask
8. mar 2007

no nemam som taky anonym tuna. No teda asi sa tesis ze bude princezna, ja som rada ze mam dve baby. Inak ty byvas na prednadrazi, chodis tam do zdrav.strediska alebo an Druzbu?

melory
autor
8. mar 2007

chodim na druzbu a ani si to zatial nechcem zmenit ja som spokojna s mojou doktorkou a co je horsie je ze ja tu ani jednu nepoznam kedze som nie z trnavy tak sa bojim len tak vymenit pri hgovich problemoch, nasa pokojna ho uz pozna od narodenia.
tesim sa ze bude parik.

luciask
8. mar 2007

no k Pokojnej som chodila aj ja ako dieta, ona je ozaj velmi dobra. Uz mam aj zamiesene, bude pizza.

melory
autor
8. mar 2007

jeeej no tak mi veris preco nechcem zamenit, ze?

juj pizza dala by som si hned, aj ja robievam, a poslednu dobu sa mi aj dari.

idem uz spinkat je u nas pol jedenastej 😖 papa a zajtra snad tu budes alebo ja

luciask
8. mar 2007

maj sa pekne o takomto case som tu casto.

palvinka
9. mar 2007

aj ja som chodila pokojnej 🙂 , ona je fakt super a veľmi milá.
Lucia ja som bývala na merkúri. Chodila si tam aj na základku? Koľko máš rokov?

melory
autor
9. mar 2007

lucia sk asi este spi lebo je v usa a tam maju -6hodin 😉
pokojna je super a nechcem ju menit za daku na prednadrazi.

luciask
9. mar 2007

pavlinka hej, chodila som tam na A. Kubinu. Mne si sa zdala z fotky trochu povedoma, neams nahodou 28 rokov?(29?) Ja mam 29.A Melory mala veru pravdu aj spat sa niekedy musi.

melory
autor
9. mar 2007

kolko mate casovy posun?

bubaczik
9. mar 2007

ahoj mel..ako ti ide net?mne rychlostou slimaka po obrne..tak len ci je to len u mna alebo celkovo..

luciask
9. mar 2007

no 6 hodin po vas. mam tu teraz ranko. Starsia je uz hore mladsia este spi.

melory
autor
9. mar 2007

juj to je super, tu je za obedom...bubaczik ja s chcellom mam super rychli net.

luciask
9. mar 2007

no super, keby starsia teraz neprotestovala s obliekanim, a to ma caka este cely den, no hadam to prezijeme, je krasne slnecno tak sa pojde von.

melory
autor
9. mar 2007

tu v tomto momente vyslo slnko od vcera prsalo.

luciask
9. mar 2007

Melory maly ti poobede spinkava? alebo uz nie?

melory
autor
9. mar 2007

spinkava ale dnes sa mu nechce ale dam ho o za chvilu, teda skusim, lebo 14hod je jeho doba. len potom spi aj 4hodinky a v noci chodi s nami po postele, lebo je vyspaty. ale mne to tak nevadi ako to vadi druhym a rodinke.

luciask
9. mar 2007

no moja starsia tiez obcas strajkuje so spankom, ak nespi, tak ide spat skor ako normal a potiahne to rano.

melory
autor
9. mar 2007

ved to ze ked nejde spat tak ide uz o siedmej vecer a o piatej je hode a chce sa somnou hrat

luciask
9. mar 2007

jaj chudatko a ty si teraz potrebujes oddychnut poriadne. Ja som byvala pocas tehu velmi unavena, normalny spanok bol pre mna 10 hodin, chodievla som spavat o osmej. no teraz je to blizsie polnoci, lebo vydrzim aj s osmymi hodinami.

melory
autor
9. mar 2007

ja uz snad ani nespim, lebo ledva idem, radsej pockam lebo mam penicilin o 12hod v noci a potom o troch som hore co som uz ulezana. na hroza a cez den som rada ze mam klud a hugo spi, tak ja nespim.

luciask
9. mar 2007

no ku koncu tehu to ozaj moze byt vesele. Moja mladsia bola narodena v auguste a to bolo utrpenie byt tehu v lete, ledva som chodila, myslela som, ze chodim s balonom medzi nohami, ako tka kacica a samozrejme ze som prenasala tyzden.

melory
autor
9. mar 2007

mne stacilo do siedmeho mesiaca v lete, to bolo hrozne, teraz je o.k. lebo zima nieje tuha a teplo mi je aj tak, je to lepsie na zimu byt tehu

luciask
9. mar 2007

no prvu mam januarovu a to bolo fajn, mne byvalo velmi teplo, tak zima mi dobre bodla. Inak tento rok ozaj mate fajn pocasie.

melory
autor
9. mar 2007

teraz je 12stupnov, super, nie?
ja mam novenbroveho a to bolo zas o.k. ze plavky, jazero a brusko, ale na zimu to babo babusit to bolo hrozne, mala som stres ze mi zmrzne, fakt!

luciask
9. mar 2007

no moc sme von nechodili a ak ano tak autom a tak sme si prikurili. Ale zase uz v marci bolo pekne teplucko co sa o tomto roku enda vobec povedat.

melory
autor
9. mar 2007

tak to moj spaval na balkone v kociku lebo sme mali jednu izbu a nechcel spat v postielke a v kociku aj 3hodiny, teraz bude leto tak zas na balkone nemoze lebo bude moc teplo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre