• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

28. februára 2016 
no ved to ano, ale mas vacsi byt tak sa ti nauci aj v postielke, moje vzdy tak spavali.
9. mar 2007 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa tesim, uz aby to bolo, to obdobie, slnko, voda, teplo a babo na rukach. tesim sa.
9. mar 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ano urcite si uz netrpezliva aj ja som tak bola, hlavne pri prvej a ta tiez nechala vyckavat na seba(tyzden a pol po termine). Ale ja ti prajem aby si to amla jednoduchsie tento raz a hlavne nech to prebehne rychlo. Uz si sa rozhodla ci pojdes do tych Topolcian?
9. mar 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano som viac priklonena k topolcanom, mam ist na kontrolu tam 18.3. tak som zvedava.
9. mar 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak nech len to dobre dopadne a nech ams z rodenia dobry pocit, ja si ozaj nemozem stazovat, su tu zdravotnici ozaj velmi ludski a priatelski, nikdy z nich nemas pocit ze sa niekam ponahlaju, vzdy vsetko vysvetlia a pekne sa staraju. Manzel bude pri porode s tebou? Hugo bude u babky?
9. mar 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hugo sa bude varovat a ja som si vybrala praveze lekara nie slovenskej narodnosti, lebo sa mi zdaju, ze viac ludsky. porodu sa nebojim, len tych bolesti trosku auauauau, a muza chcem pru porode, aby som tam nebola sama a aby sa viac personal snazil
9. mar 2007 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vsak ano aby aj videl ako sa trapis a viac si ta cenil ze privadzas aj jeho deti an svet. Nevedela som ze na SK pracuju aj lekari-cudzinci, akej narodnosti je? Inak tiez vela zalezi od sestier, lebo s nimi budes viacej ako s lekarom. Takze pojdes na vyvolavacku? No zajednaj si ten epidural, vsak nerodime kazdy rok a stoji to za to.
9. mar 2007 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vraj epidural je dobry ale nenuti zenu tlacit z celej sili, ja si to vsak nemyslim, lebo tym ze som dostala epidural tak sa mi zdalo ze som nabrala silu za dvoch. a je pravda ze lekar pride obcas kuknut a doktor len odrodi. len v trnavskej sestricky som ani nevidela, vies urcite sa mali o com rozpravat pri kave... :unamused:
9. mar 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem ale mne sa aj pri epidurali tlacilo fajn, vsak mi vzdy ratali a povedali kedy tlacit a tak som sa snazila a pri prvej to trvalo trochu dlhsie ale vsak to nevadi, radsej bez bolesti a dlhsie ako s bolestou a kratsie ,teda to je aspon moj nazor.
9. mar 2007 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som zas uplne bez belosti neostala normalne som citila tie tlaky asi som nemala taku silnu davku ale telo som "pocula" chcem si ju dat a basta,
9. mar 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som rozmyslala,ze si ju dam,ale iba ak budem velmi trpiet..nevies mel,da sa ju objednat a podla moynosti aj pouzit
9. mar 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory suhlasim s tebou je to dobre si to dat, vsak nech sa zbytocne netrapime a tym ze ak pojdes do Topolcian a porod sa vyvola, tak bude anesteziolog asi po ruke nie?
No ja som necitila nic a ani po porode som nemohla normalne chodit ajna zachod som musela pytat sestricku lebo by som sa musela odplazit.
9. mar 2007 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viem len tolko ze sa plati 2800,- sk od 1.3.2007 ale ako a co sa popytam az v stredu na poradni.
v topolcanoch je to tiez bez problemov tam je od 1200,- do 4000,- zalezi kolko davok ale mne snad jedna vystaci :grinning: ved som druho rodicka. bubaczik prepac ale 4-te ozaj z teba vyletiiii
9. mar 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to si len ty myslis..a ja pevne dufam...mam pred ocami posledny porod...ja som mala lahke porody,to ano,max 3hod,ale pri petovi mi v ten den vybrali serklaz,tak som sa tazko otvarala,a teraz vidim ten isty scenar...zalezi ako sa dohodnem s lekarom,ak mi pomoze nasilu otvorit krcok,tak to zvladnem lavou zadnou..ale ak mi nepomoze ta som v riti...
9. mar 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory vsak ano druhy porod obycajne byva rychlejsi ale si myslim ze pri porode nejde o peniaze, vsak ako som spominala nerodime nepretrzite tak si predsa mozme dovolita aky -taky komfort, vsak nie sme stroje co necitia bolest.
Bubaczik, ja si myslim ze sa da zajednat dopredu a v pripade nevyuzitia ti vratia peniaze spat alebo nie?
9. mar 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia tak to ja neviem ci mi vratia peniaze...
9. mar 2007 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat pise cifroska do trnavskej porodnice ako je to s epi. bola sa pytat osobne dnes a peta ze rodila akurat
9. mar 2007 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no treba zistit a neda sa vypytat epidural na mieste, ked uz rodis?
9. mar 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta idem kukenzi na tt porodnicu
9. mar 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
doteraz to bolo zadarmo a neboli s tym caviky teraz si to musis ze dopredu zajednat a zaplatit pri dakom okienku v utorok a stvrtok, ale neviem ci su to nie famy preto je dobre ze to cifroska dnes zistila. snad to sem napise.
9. mar 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to netusim...ja sa opytam dr,sak je tam na to...dnes idem po mesiaci von..muzicek ma pozval do tesca..
9. mar 2007 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta zatial nepisala nic..
9. mar 2007 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boli sme aj mi vcera...ale vobec ma to neunavilo. maju chutne veci v detskom, take rifle na traky pre novorodena fakt chutnunke
9. mar 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz mam doma...ale maju tam take cukrikove ruzove satecky...ja som tam urobila nabeh ako sme sli z hlohovca..a muz len preddychaval pri pokladni :grinning: dnes sa to asi zopakuje,ak tam nieco nove objavim.. :grinning:
9. mar 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja chcem ist do kesslera na nakup,zoznam uz mam,treba mi plienky,a vsetko potrebne...a tam sa asi najviac oplati
9. mar 2007 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kessler nepoznam :unamused:
9. mar 2007 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem co to je? to asi nie je v TT, ze?
9. mar 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis..ten obchod na kapitulskej...
9. mar 2007 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no ja som uz z TT dlho , tak ani ten nepoznam.
9. mar 2007 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lucim sa..prislo mi vyhladovane decko z roboty :grinning:
9. mar 2007 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok