Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
9. mar 2007

ako komu po chuti...plienky sa ti aj tak oplatia v tescu aj servitky na zadok teraz su v akcii aj s tou krabickou

luciask
9. mar 2007

no ideme do obchodu na nakup potravin a potom do parku, vsak sa tu ukazem ked decka pojdu poobede spat.

bubaczik
9. mar 2007

ale mne treba latkove...a aj plachty a pod veci..sak si mi poslala zoznam taaaak dlhy... 😀 pa

melory
autor
9. mar 2007

o.k. papa babenky ste zlate prijemny den.

luciask
9. mar 2007

no uz som spat, tak bolo krasne, ze sa decka v parku vyblaznili, posmykali, uplne super, na taketo pocasie som sa uz hrozne dlho tesila.

palvinka
9. mar 2007

lucia mám 27, ale ja som išla do školy o rok skôr, takže som bola asi o ročník nižšie ako ty. Ty si bývala v tom 13-posch.?

bubaczik
9. mar 2007

no uz sme spat s vyletu...dnes sme malemu nekupili nic,ale zato sa uslo dievcatam..muz radsej nechal kartu mne,ze on ani nechce vediet,kolko ho stojime....len u nas je problem,ze obydve maju rovnaku velkost a kazda chce to iste co ma druha...takze kupujeme dvojmo...snazila som im vysvetlit,ze si mozu poziciavat,ale neobstala som...tak co uz..

luciask
9. mar 2007

hej, v Saturne, a ty si chodila do triedy s Ankou Kucmanovou nie?

palvinka
9. mar 2007

lucia 😀 nemyslíš Silviu?

luciask
9. mar 2007

nie, Anka Kucmanova chodila do B-ky nie? A boal vasa tiredna an prvom stupni Moncekova?

palvinka
9. mar 2007

nie my sme mali Piačkovú. A naša trieda bola E ale keď v TT otvorili cirkevnú základku tak našu triedu rozdelili do ostatných a potom som bola D. Ale to bolo až keď sme boli šiestaci. A Ty si nechodila do triedy s Jarošom?

luciask
9. mar 2007

nie to meno mi nieco hovori ale nespomeniem si. Ty si byvala v Urane? No moji spoluziaci boli Benczi, Moravcik, Varackova, Hradilova, no neviem na koho si este spomeniem.

palvinka
9. mar 2007

áno v urane, na tej strane rovno oproti škole. Tie mená čo si napísala mi nič nehovoria, možno ešte Varačkova - to som už niekde počula ale tiež si nespomeniem. Základka to bolo už tak dávno, že na niektoré mená mojich spolužiakov si nespomeniem a nieto ešte na tých z iných tried. Nenosila si ty blond dlhé vlasy, trochu vlnité a nemáš mladšieho brata cca o dva roky?

luciask
9. mar 2007

v strede? alebo z kraja kde je cinziak otoceny k Saturnu? Nemas nahodou aj starsiu sestru? ktory rocnik je ona?

palvinka
9. mar 2007

priamo oproti škole čiže v strede. a segra je 72

luciask
10. mar 2007

no moja segra je 72 rocnik ale jej zle vychadzali roky takze bola asi o rocnik nizsie ako ona. No v strede to viem ze byvala Hradilova Pata, A tiez Sandra Chynoranska. Inak vela ludi ani zo svojej triedy si uz nespomeniem, ale myslim ze viem kto si, aspon fotiek sa mi to tak zdalo.

bobicek
11. mar 2007

ahojte trnavcanky!
idem vas poprosit o radu. 😉 nie som z tt, ale mam tam blizko a chcem sa vas popytat na nejaku prijemnu, milu a mooooc dobru 😕 kadernicku. mam pomerne znicene vlasy a chcelo by to skusenu kaderni-cku/-ka 😠 za kazdu radu aj neradu dakujeeeem 😀

melory
autor
12. mar 2007

v ROH - cku je velmi dobra v damskom kadernictve a vola sa dasa.

palvinka
12. mar 2007

ahoj mel si sa celý víkend neozvala, už som myslela že si v pôrodnici 😀

evulaa
12. mar 2007

ahojte baby,

citam, ze ste spominali obchod na kapitulskej,je dobrý???
Ja poznam len Paťku na Hlavnej a ešte tenv Jednote -hore. Ja ešte len zacnem nakupovat,mam este cas.

Melory:
ty si zmenila fotku,ze?
A pozeram,ze mas syna Huga,aj manzel chce Huga,no myslime si ze to bude dievcatko -Hanka,a ked chlapec??? to este uvidime. Ako mu hovoris-tak pekne???
...ozvemsa neskor,musim pracovat,/ tak okolo 13:20,budes tu este,aknie odpisa ja sa potom ozvem-nemam mozny pristup stale/

melory
autor
12. mar 2007

ahoj evicka, tak moj velmi huga nechcel on chcel uplne hrozne meno ze benito...nemam slov, ale to meno hugo je take skor nahoda, lebo na to meno som sa pozrela ako na prve chlapcenske meno a tak sa to vlieklo cele tehotenstvo a nakoniec sa mi zapacilo ze hugo boss 😀 😀 a volam ho huginko, hugik, hugito, hugicko. ale najcastejsie hugik a hugo.

fotku som zmenila lebo bola troj rocna a to aby ste videli ako som pekne do licok nabrala v tehu ze ako mi je len dobre.

meno hugo odporucam su to velky frajery... 🙂

evulaa
12. mar 2007

melory:
tak som tu 🙂
...my sme sa hned zhodli, ze ked budeme mat dietatko bude to Hanka,
...no ked sme sa zamyslali nad chlapcom, muzicka napadlo meno Hugo. Ja som reagovala 😖 , no casom si na to zvykam, tak mozno sa dam nahovorit, nepoznam nikoho s tymto menom, je netradicne,a mozno preto ma to pritahuje.
Ale ten tvoj je urcite "super chlapec" "frajer" na mieste, tak nebudem uz tolko vahat, uvidime ako to dopadne pri porode
...nechceme vopred vediet co sa skryva v brusku, ved nech len pride na tento svet a nech bude zdraveee - co viac si mozeme priat

melory
autor
12. mar 2007

evicka - ozaj to meno vrele odporucam. ved co ma tak najvia presvedcilo bolo hugo boss, a poznam este o rok mensielho huga a je zlatunky, taky vypaseny barokovy anjelik oproti mojmu.

ku komu chodis na poradne evka?

luciask
12. mar 2007

inak mne pripada meno Hugo take vesele, ze vzdy sa mi v halve zobrazi, niekto stale usmiaty, taky vesely typ cloveka.

melory
autor
13. mar 2007

lucka hugo je skutocne vesely chlapcek stale vysmiaty, ale vie byt aj hugo boss 😵

evulaa
14. mar 2007

melory:
tak uz veru budem nad tym rozmyslat ozaj vazne,
mam teraz pronlemy so zubami, kolegyna mi povedala, ze to znaci chlapca, aspon ona vie o par prikladoch - ked to bol ozaj chlapec, takze bude to Hugo

evulaa
14. mar 2007

melory:
...ty si tusim reagovala na to cvicenie v Nukleone, ked sme to tu spominali, ty tam chodis???
...ja sa tam uz skoro mesiac chystam,
no bola som chora, takze az teraz by sa dalo, vraj to byvalo aj v sobotu, no uz to vraj zrusili, takze to funguje len v stredu, chcem tam ist

melory
autor
14. mar 2007

evula opytaj sa rainbow ona prestne vie, ja som len od nej mala info, ale naco by si to tu hladala, opytaj sa jej cez ip.

rainbow
15. mar 2007

ahoj evula, včera sme si výborne zacvičili v nukleone 😀 , dalšie cvičenie kinderiek je v sobotu v body fit centre na družbe, o 15.00, aj tam je to super, tak sa ozvi, zbal úbor a ideme 😵
v nukleone býva každú stredu od 16.30-18.00, ja chodím pravidelne a možem len chválit

melory
autor
17. mar 2007

baby zajtra idem do topolcian na kontrolu 😉 som zvedava co bude noveho. v stredu som uz bola na jeden prst otvorena, zajtra mozem byt aj na dva - try, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre